Brno Open 2012
  IO Adult Latin Faces

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin Redance

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.1

Starší galerie

Blackpool Dance Festival 2008

Jelikož není v současné době v mých možnostech jet fotit do Anglie na světovou soutěž Blackpool Dance Festival, měl jsem aspoň milou povinost Vás průběžně informovat o tom, jak se situace vyvijí (viz níže)

Ale díky fotografickému umu pana Josefa Habarta (tatínek Míši Habart) můžete skrze jeho fotky shlédnout jisté momenty z Blackpoolského parketu. Svým jménem děkuji za poskytnutí fotek za všechny ty, co si galerii otevřou! Díky!


Výsledky z Blackpoolu 2008

Čtvrtek 10:58 | Blackpool Info X
Professional Latin - Ještě bych rád vypíchnul výsledky dvou párů.

  • Honza Kliment s Laurou - Jive: Čtvrtfinále | Ostatní tance: 4.kolo (top 48)
  • Marek Swětík s Renatou - Všechny tance 3.kolo (top 103)
Čtvrtek 10:44 | Blackpool Info IX
Professional Latin - Souhrnné výsledky za celou latinu.
Výsledky jednotlivých tanců jsou - ChaCha, Jive, Paso Doble, Rumba, Samba

  • 1. Michal Malitowski & Joanna Leunis
  • 2. Riccardo Cocchi & Yulia Zagorouitchenko
  • 3. Peter Stokkebroe & Kristina Stokkebroe
  • 4. Sergey Sourkov & Agnieszka Melnicka
  • 5. Franco Formica & Oksana Lebedewa
  • 6. Maurizio Vescovo & Melinda Törökgyörgy
  • 7. Andrei Gavriline & Elena Kryuchkova
  • 8. Eugene Katsevman & Maria Manusova
Úterý 23:45 | Blackpool Info VIII
Amateur Latin - už víme, jak to dopadlo.... Ani Lukaš, ani Kosťa se do "top 48" neprocpali:

  • 4. kolo (top 101): Lukáš Bartuněk s Káčou, Kosťa s Albinou
  • 3. kolo (top 143): Hojdis se Sýkorkou, Honza Onder s Luckou
  • 2. kolo (top 207): David Odstrčil s Beatou, Radim Přádka s Káčou
Úterý 21:15 | Blackpool Info VII
Amateur Latin - Takže už víme, kdo se dostal do čtvrtého kola:
  • 4. kolo (top 101): Lukáš Bartuněk s Káčou, Kosťa s Albinou
  • 3. kolo (top 143): Hojdis se Sýkorkou, Honza Onder s Luckou
  • 2. kolo (top 207): David Odstrčil s Beatou, Radim Přádka s Káčou
Úterý 17:56 | Blackpool Info VII
Amateur Latin - Takže už víme, kdo se dostal do třetího kola:
  • 3. kolo (top 143): Lukáš Bartuněk s Káčou, Hojdis se Sýkorkou, Kosťa s Albinou, Honza Onder s Luckou
  • 2. kolo (top 207): David Odstrčil s Beatou, Radim Přádka s Káčou
Pondělí 18:57 | Blackpool Info VI
Amateur Latin - průběžné výsledky po druhém kole (uvidíme, kdo přežije další kolo...)
  • 2. kolo (top 207): Lukáš Bartuněk s Káčou, Hojdis se Sýkorkou, Kosťa s Albinou, David Odstrčil s Beatou, Honza Onder s Luckou, Radim Přádka s Káčou
Pondělí 13:20 | Blackpool Info V
Právě jsem dostal zprávu od Míši Krupičkové, že sice byli na Blackpool přihlášení, ale nestartovali (jak jsem mylně psal), jelikož Petr tančí v současné době ve slovenské verzi StarDance (na slovensku Let´s Dance 2)
Neděle 21:07 | Blackpool Info IV
Amateur Rising Stars Latin (startovalo 520 párů) zná své vítěze a naši to nejsou :-D
  • 5. kolo (top 50): Tomáš Marek s Marťou
  • 4. kolo (top 99): Kuba Drmota s Lenkou
Neděle 11:43 | Blackpool Info III
V kategorii Under 21 (celkem 278 párů) známe výsledky a jsou vskutku velmi dobré pro Česko...
  • Semifinále: Tomáš Marek s Marťou
  • Čtvrtfinále: Ráďa Mucha s Alicí
  • Třetí kolo: Kuba Drmota s Lenkou
  • Druhé kolo: Pavel Sluka s Ekaterinou
Velmi hezky se blýskli naši profíci v Professional Rising Stars Latin (celkem 278 párů)
  • Čtvrtfinále: Marek Swětik s Renatou
  • První kolo: Petr Čadek s Michaelou Nestartovali
Pátek 21:49 | Blackpool Info II
A je tu malý update informací! Do onoho třetího kola, které se bude konat v neděli postupil i Honza Onder s Luckou (sorry, že jsem na tebe zapomněl :-)

Zítra se koná kategorie under 21, kam se budou samozřejmně upírat naše zraky, jelikož budeme netpělivě očekávát české úspěchy...
Pátek 14:27 | Blackpool Info I
Přímo z centra dění Vám čerstvé informace přináší Kuba Drmota! Dosavadní výsledky z kategorie Amateur Rising Stars Latin (startovalo 520 párů):
  • První kvalifikační kolo: Lukáš Batrůněk s Káčou, Pavel Sluka s Ekaterinou
  • Druhé kvalifikační kolo: Hojdis se Sýkorkou, Ráďa Mucha s Alicí
  • Do třetího kola postopil (tj top 163!): Kuba Drmota s Lenkou a Tomáš Marek s Marťou
Přejeme těmto dvěma třem na zítra neděli hodně síly do dalšího boje!
Sára Jesenská
Hobby LAT, Hobby STT