Lucie Pačesná
Začinájící

Dotazy, zprávy a připomínky na Majkla

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2018-09-22 14:49:03

Přehled vítězů 13.01.2010 08:51:47

Dobrý den Majkle, moc se mi líbil Váš přehled mistrovství. Musím říci, že mi tady chybí roky 1986 až 1994, co se týče juniorů. Vzpomínám si, že jsme je taky tančili a byli zase finalisté ligy, když mistrovství nebylo. Myslím, že by si zasloužili uvést do vašeho seznamu taky. Moc Vám děkuji.

[reagovat]

Šárka
>Přehled vítězů 13.01.2010 10:04:44 | Na co to je reakce?

Jako bylo by to fajn! To urcite, leč to má dorbny haček… nemám ty data :-) To co jsem měl, to jsem nahodil. Pokud tyto info, Šárko, máte, budu za ně rád :-)

[reagovat]

Majkl
>>Přehled vítězů 13.01.2010 10:18:20 | Na co to je reakce?

No a neměl by to mít svaz?

[reagovat]

>>>Přehled vítězů 13.01.2010 11:34:43 | Na co to je reakce?

Čiste prakticky asi ne, jelikož ty data, která jsem měl já k dispozici mravenčí prací sepsal před léty z tehdejších tanečních novin, roček a nevím čeho všecho klan Henzélyů (za což jim děkuji). Ostatní lidé (jako třeba Míša G.) to sepsali nevím odkud. Iniciativě se meze nekladou, takže pokud je to někdy hrdý majitel ročenek tanečního světa s těmito kategoriemi oněch let, rád to zveřejním…

[reagovat]

Majkl
>>>>Přehled vítězů 19.01.2010 11:14:34 | Na co to je reakce?

Nazdarek Majkle,je to fakt super a i to vyheldavani a sparovani s porotcovničkem!! proste velmi kvalitne odvedena prace. nicmene stejne jsem tam objevil chybicku… Jana Vondruškova a Jana Vondušková… jedna tančila s jardou kunešem (rečenym „kuna“) a druha tančila s kašparem… s Janem Kašparem… no a taky se nam par slečen vdalo a tančilo pod jinym přijmeni, ale to se nekdy da vychytat (kamila odstrčilova = kamila tomankova atd.)

každopadne je to super !

[reagovat]

honza b.
>>>>>Přehled vítězů 20.01.2010 10:19:15 | Na co to je reakce?

No s těmam babama je to složite, ale šlo by to udelat tak, že bych je pojmenoval jako třeba Kamila Tománkova (rozená Odstrčilová), Ty jsi takovy zapalený… může mi udělat přehled, které baby jsou na tom takhle? Děkujíííí :-)

[reagovat]

Majkl
>>>>>>Přehled vítězů 21.01.2010 05:56:36 | Na co to je reakce?

:-) no par bych jich mozna dal dohromady ale vsechno asi taky ne:-) jen to neber jako kritiku!! je to fakt super..

btw. „nej“ machr je zatim Dobromil NOváček = 45× finale, tesně nasledován Martinem Dvořákem = 44× finale, což po doplnění letošních 3 míst (LAT, STT, 10T a tipuju 2,1,1), přal bych mu i 1. v lat :-) bude „vedouci pretěkár“ no snad jednou da i stovku umistei :-)

[reagovat]

honza b.
>>>>>>Přehled vítězů 21.01.2010 15:18:00 | Na co to je reakce?

Ahoj,

Andlová = Dvořáková Helena Horečka je správně Horecká = Böhmová Jana Matoušková = Božek Lenka Chromá = Poulová Jana Rádyová = Paštéková Dana Lášková = Harvanová Jitka

Jak bude čas, tak se podívám od H dál. Čau

[reagovat]

>>>>>>>Přehled vítězů 21.01.2010 15:28:52 | Na co to je reakce?

Díky moc Anonymko, vložím to tam…

[reagovat]

Majkl
urážky stále dokola 12.01.2010 20:47:33

Zdravim, nevim jak se stavíš k anonymním přispivatelům, ale navrhuju alespoň mazat anonymní příspěvky jmenovitě označující jiné osoby, ať už kladné, či záP_O.R!Né. (za anonym považuju i podpis pouze křestním jménem, ba dokonce je to horší, neboť křestní jméno zužuje okruh podezřelých z urážky, a jelikož všichni radši drbeme, než se ptáme přímo, snadno tak může dojít k nevraživosti mezi lidmi) :)

[reagovat]

Honzis
>urážky stále dokola 13.01.2010 10:01:14 | Na co to je reakce?

Jenže to bych na to musel najmout člověka na plný uvazek :-D Protože když e třeba až vecer dostanu ke kompu, je tu vlakno jako prase a smazanim prvního prispevku bych odrzil celou vetev diskuse, jinak jakmile vzdy muzu, tak diskusi celou procitam a jeji vyvoj ma stale stejny prubeh, prostě nejaky prostořeký blbec se vzdy najde :-(

[reagovat]

Majkl
Anketa 3.01.2009 13:23:07

Už je tu dlouho anketa na oči, nebylo by na čase dát jinou? :) Třebaaa… Jaký máte vztah se svým tanečním partnerem/par­tnerkou?

1. manželé
  2. dobří kamarádi
  3. kromě tancování o sebe nezavadíme
  4. spíme spolu
  5. nenávidíme se

...... Toho by šlo vymyslet :)

[reagovat]

Zuzka
>Anketa 3.01.2009 14:23:22 | Na co to je reakce?

Dobreeeee, diky moc. To použiji :-)

[reagovat]

Majkl
Trosku bezpecnosti by neuskodilo 2.01.2009 20:10:00

Cuz, koukam od me posledni navstevy se web poradne obohatil :) a prave proto pisu, u inzeratu mas totalne volne dostupne kontaktni udaje na inzerenty, idelani pro stalkery, spam a dalsi podobnou havet. Pratelska rada, schovej to az po zalogovani, zvysis tim bezpecnost inzerentu aspon o neco, osobne bych ti tu neinzeroval ani nahodou, ale aspon je videt jak jsou lide duverivi :))))

[reagovat]

Ivan G. aneb kolega 8-)
>Trosku bezpecnosti by neuskodilo 2.01.2009 20:22:44 | Na co to je reakce?

Zdravím Ivánku, v plánu je to udělat jako obrázek, aby to prave roboti nekradly… prozatím spolehám na duvěřivost lidi a taktnost vyhledavacích robotů :-)

[reagovat]

Majkl
OPEN 17.12.2009 16:01:42

Chci se jenom zeptat, Open Praha a Ostrava jsou už uzavřené, nebo budou ještě nějaké fotky? Dík

[reagovat]

>OPEN 17.12.2009 16:03:34 | Na co to je reakce?

Stydím a se a musím přiznat, že fotky budou, smutné že tak pozdě… vím… ale bude, pokud chcete fotky ve velkém formatu, napiste mi mail, vyzobnu Vám je prioritně… Díky za pochopení.

[reagovat]

Majkl
Taneční seznamka 11.12.2009 16:28:36

Ahoj, jak tu jsou inzeráty na prodej šatů, uvažuje se do budoucna i o inzerátech na hledání partnera? Myslím, že by to všem nepříliš šťastně hledajícím tanečníkům pomohlo. Zuzka

[reagovat]

Zuzka
>Taneční seznamka 11.01.2010 08:34:48 | Na co to je reakce?

Taky bych se priklanela, web csts je zabitej a sem chodi hodne lidi, myslim ze spousta single lidicek by to uvitala! Myslis majkle ze by to bylo realizovatelne?

[reagovat]

Verush
>>Taneční seznamka 11.01.2010 08:50:32 | Na co to je reakce?

Bylo, bylo, tajně se na tom už pracuje :-)

[reagovat]

Majkl
ceny na soutežích 2.12.2009 18:18:27

takze podle Tebe jsme meli na fuego cup „hlinene vazicky“ !!!! tohle si libit nenecham ! :-) asi Tě vyzvu na souboj! :-D

[reagovat]

honza b
>ceny na soutežích 2.12.2009 19:40:44 | Na co to je reakce?

:-D :-D :-D Já čekal že se toho chytíš… no uznej, vázička dobrá, ale dort jestě lepší! Za ten mas vyznamné plus :-)

[reagovat]

Majkl
30.11.2009 08:56:51

Netanečník zdraví majkla a všechny tanečníky.Po přečtení většiny zdejších příspěvků a na základě „jiných“ informací by asi nebylo od věci:

• „pokusit se“ vytvořit něco jako v NHL – orgán pro tanečníky,který by zastupoval jejich zájmy.Zastoupení v tomto orgánu např.Máca,Bič,2 la­tináři – problémy a připomínky posílat na ně. Tanečníci budou zastřešeni svými zkušenějšími kolegy a budou mít jistotu,že bude nutnost ze strany čsts tyto připomínky probrat a ne nechat vyšumět.
 [reagovat]

> 3.01.2009 03:39:06 | Na co to je reakce?

Tohle už funguje v rámci IDSF…členy prezidia za páry jsou Timo Kulczak (ten co tančí za němce s tuo černoškou) a Alina Basiuk ( mistryně Ruska ve standardu)…mluvil jsem o tom i s Petrem Odstrčilem a bylo mi řečeno že to je dobrý nápad ale je to na změnu stanov,takže když se něco připraví tak nejdříve v roce 2011 kdy se můžou změnit stanovy.

[reagovat]

Máca
>> 3.01.2009 03:52:35 | Na co to je reakce?

To není úplně pravda. Stanovy ČSTS patří do úrovně 2:

2. úroveň – dokumenty, které navrhuje presidium ČSTS a schvaluje je valné shromáždění ČSTS a to i všechny jejich změny. Tyto dokumenty řeší všechny otázky, které mají zásadní důležitost a dlouhodobou platnost.

To znamená, že se změnou Stanov se nemusí čekat na nějaký rok. Jelikož se ale na změně musí dohodnout Presidium, divize a nakonec Valné shromáždění, je tato změna asi pouze iluzí …

[reagovat]

>>> 3.01.2009 03:54:20 | Na co to je reakce?

Ještě pro úplnost:

Mimořádné valné shromáždění ČSTS je povinno presidium ČSTS svolat, požádá-li o jeho svolání více než 1/3 divizí. Zúčastňují se jej delegáti s hlasem rozhodujícím. Mimořádného valného shromáždění ČSTS se dále účastní členové prezidia ČSTS a dozorčí rady ČSTS, ať již s hlasem rozhodujícím nebo poradním.

[reagovat]

>>>> 3.01.2009 04:08:09 | Na co to je reakce?

Jj,a v roce 2011 se bude nejspíš volit nové vedení,takže asi bude třeba…já jen říkám co mi bylo řečeno.

[reagovat]

Máca
>>>>> 3.01.2009 04:10:22 | Na co to je reakce?

Neodporuju ani nekritizuju – bylo to jenom doplnění ;-)

[reagovat]

bazar 29.11.2009 14:24:13

Bazar tanečních věcí je super nápad! ;-)

[reagovat]

Lůca
>bazar 29.11.2009 14:58:03 | Na co to je reakce?

No ten nápad lidi napadl už velmi dávno :-D Ja to jen zavedl tady :-D Díky a šaty si pak vyměn za ty z dneška… tedy až tu Jesenici nahodím ;-)

[reagovat]

Majkl
>>bazar 29.11.2009 15:30:58 | Na co to je reakce?

Aby nebyly dřív pryč než nahodíš fotky :-D

[reagovat]

Lůca
ul, ol 26.11.2009 04:53:51

Hele, co kdybys pro tagy ul a ol v CSS přiřadil hodnotu list-style-position: inside; Potom by se možná ty odrážky a tak zobrazovaly vevnitř sloupců a ne vně :-( (průser tohohle ale je, že IE a FF popř Opera si tam dávají svá rozdílná odsazení :-D)

[reagovat]

pedro
>ul, ol 26.11.2009 04:56:23 | Na co to je reakce?

A co kdybyste pan Kupčík nebyl svíce lojová a napsal mi to do ICQ a veřejně si tu nehonil ego…

[reagovat]

Majkl
>>ul, ol 26.11.2009 05:06:18 | Na co to je reakce?

Pane Jeníček, my si tady své ego nehoníme, jenom jsme Vás v době odeslání tohto příspěvku neviděl na ICQ, tak jsme konečně chtěli konstruktivně využít této nové suprovní diskuse, která je nyní rozdělená do vláken :-)

[reagovat]

pedro
>>>ul, ol 26.11.2009 05:07:59 | Na co to je reakce?

Dobre, smazme to a ted si vytahnete hlave z me zadnice, pane :-D

[reagovat]

Majkl
>>>>ul, ol 26.11.2009 06:02:55 | Na co to je reakce?

Takhle to nemuzes vydavat za svoje napady 8-)

[reagovat]

Bestie
>>>>>ul, ol 26.11.2009 06:31:43 | Na co to je reakce?

Lehni na hadr :-D

[reagovat]

Majkl
>>>>>>ul, ol 26.11.2009 07:46:45 | Na co to je reakce?

abych ti tu zadnici nenatrhla i s panem Kupčíkem v ní 8-)

[reagovat]

Bestie
Strana: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, [12] 13

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email