FORMACE TŠ StandardKlub Praha
Začinájící

Dotazy, zprávy a připomínky na Majkla

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2018-08-14 12:51:32

Připomínky a návrhy na zlepšení 15.06.2010 13:25:48

Zdravím Majkle,

měl bych pár připomínek a návrhů:

• zvětšit textarea pro psaní příspěvků do diskuze. Čtyři řádky jsou docela málo [Done]
  • http://www.majkluvsvet.cz/…rispevky.php – nafunguje ti tam Texy, viz Tvůj sushi příspěvek [Done]
  • neuvažoval jsi o vypisování hlavních příspěvků v diskuzi vzestupně a reakcí sestupně (ty jsou). Lidi nepoužívají tlačítko „reagovat“ a přidají další hlavní příspěvek, na který se dále reaguje a tak se stane, že původní příspěvek je někdy utopen až ve 2/3 celé stránky (např. http://www.majkluvsvet.cz/…use/tema.php?…). V horším případě může být dokonce i na další stránce.
  • Datum vložení příspěvku uvádět v evropském, nikoli americkém formátu, jak ti ho plive DB :-) [Done]
  • s editací příspěvku jsi mě předběhl, a co zpětná editace recenze soutěží? Tam by se to hodilo taky. [Done]
  • napadlo mě znemožnit odeslání prázdné recenze či její části. Narážím např. na plný počet (byť velmi kvalitní soutěže) u vlastní soutěže (http://www.majkluvsvet.cz/…kromeriz.php), nebo např. http://www.majkluvsvet.cz/…cni-liga.php hodnocení parketu „brindzákové“. Shodou náhod jsem si všiml, že odstoupili už v prvním kole a parket ohodnotila suvereně nejhůř. Ať už se jedné o pozitivní, či negativní hodnocení, měl by tam být uveden důvod – recenze jsou přeci pro ostatní, ne? :)
  • pokud jsou v nadpisu uvozovky, tak se do reakce vloží zpětné lomítko – viz příspěvek níže [Done]
  • a asi poslední věc: Když je v bazaru jedna nebo dvě fotky, tak jsou tam dva náhledy a jeden větší náhled. Nebylo by příjemnější mít tam jenom náhledy (klidně ty větší), přičemž jejich počet by odpovídal počtu fotek? [fotky se budou předělávat uplně jinak]
  • tak přeci jen ještě jedna. U recenzí si můžeš všimnout spojení „přeci pro“, z čehož si antispam vyrobil jedno slovo (jméno bývalého slávistického trenéra), které označil za spam. :-D [Done]

Děkuji za pozornost, doufám, že nejsem moc rýpavý, snažím se o konstruktivní věci, na které jsem tu při brouzdání narazil. :-D

Měj se. :-)

[reagovat]

Voldik
>Připomínky a návrhy na zlepšení 15.06.2010 14:08:29 | Na co to je reakce?

Ty ses rozjel :-D Ale je to dobře! Něco z toho co píšeš, už mám v plánu udělat dlouho, jen jsem s k tomu nedostal (lenost). Něco mě ani nenapadlo. Každopádně, se tomu budu věnovat a dám ti echo. Díky

[reagovat]

Majkl
>>Připomínky a návrhy na zlepšení 16.06.2010 05:10:22 | Na co to je reakce?

Ještě jedna věc, spíše dotaz, jak je to s označením nových-nepřečtených příspěvků? Občas svítí zeleně, občas ne.

[reagovat]

Voldik
>>>Připomínky a návrhy na zlepšení 18.06.2010 15:57:19 | Na co to je reakce?

No to je spíš zmatení. Zelený jsou dnešní, šedivý ostatní, oranžový moje. Nemá to souvislost s tím jestli jsi ho viděl nebo ne. Ale to je taky v plánu, ačkoliv teď právě vůbec némam tucha jak to technicky udělat :-D Ale to se poddá, poddalo se už takových věcí, tak tohle taky :-)

[reagovat]

Majkl
>Připomínky a návrhy na zlepšení 18.06.2010 15:55:41 | Na co to je reakce?

Ta editace recenzí je hotová, testni to.

[reagovat]

Majkl
>>Připomínky a návrhy na zlepšení 21.06.2010 14:08:06 | Na co to je reakce?

Zdá se, že to fachčí výborně. :-)

[reagovat]

Voldik
>Připomínky a návrhy na zlepšení 29.06.2010 04:55:50 | Na co to je reakce?

Koukám, že galerie u inzerátů už je nová, jen drobnost: otevírat obrázky no nového listu/tabu/okna. :-) Díky

[reagovat]

Voldik
>>Připomínky a návrhy na zlepšení 29.06.2010 08:12:27 | Na co to je reakce?

za to se přimlouvám, a vůbec všechny odkazy zde vložené ať obrázky či nějaké linky na youtube by se mohli otvírat v novém listu…

[reagovat]

MililiVantili
"vylepšení" označování fotek 2.06.2010 15:05:41

Ahoj Majkle, sám jsi 30.5. psal, že doufáš, že sami přijdeme s nějakým „vylepšením“ označování fotek, dnes mě jedna věc, jak to trochu „vylepšit“, napadla. (píšu tak dlouhý úvod, aby si ostatní nemysleli, že jsem hnidopich a nevděčník, že hledám v tvém systému mouchy, právě naopak – moc to, co pro nás všechny děláš obdivuji a jsem za to vděčný! :) no ale k věci :D, nešlo by nějak zrušit označení, když se spleteš. Mně se totiž už poněkolikáté stalo, že jsem se překlikl a udělal tak pár překlepů ve jménech a dokonce i označil pár fotek chybně. Děkuju moc a ještě jednou, jsem rád, že tohle všechno pro nás děláš!

[reagovat]

Martin
>\"vylepšení\" označování fotek 2.06.2010 15:25:02 | Na co to je reakce?

Jako chces videt svuj svuj „první tip“ a ten mít možnost odebrat… no proč by ne :-) Chytré, udělám… (ano, jsou mezi Vámi chroniční uklepávači (teď nemyslím tebe), Někdo občas dělá čárky mezi jmény, ale jelikož já všechny tipy vidím, tak to pak opravím) Ja díky zase za vaši snahu!

[reagovat]

Majkl
>>\\\"vylepšení\\\" označování fotek 2.06.2010 15:28:57 | Na co to je reakce?

ano, přesně tak, díky, doufám, že to uvítají i ostatní.. a já se dobrovolně hlásím k chronickým uklepávačům ;) a jak to vidíš s tím 6.6. – kam se vypravíš, do Prahy, Žďáru, nebo nikam?

[reagovat]

Martin
>\"vylepšení\" označování fotek 4.06.2010 07:37:50 | Na co to je reakce?

Takhle dobry?

[reagovat]

Majkl
Praha 31.05.2010 15:54:44

Ahoj, nechystáš se tento víkend (5/6. 6.) náhodou fotit některou ze soutěží v Praze? Díky za odpověď :)

[reagovat]

Martina
>Praha 31.05.2010 15:56:17 | Na co to je reakce?

jo…6.6. přijd…:-)))

[reagovat]

J.aniiinka.a
>Praha 31.05.2010 16:02:05 | Na co to je reakce?

jo…6.6. přijd…:-)))

[reagovat]

J.aniiinka.a
>Praha 31.05.2010 16:28:59 | Na co to je reakce?

Chystam se na Cool Dance a co je jeste?

[reagovat]

Majkl
>>Praha 1.06.2010 01:59:00 | Na co to je reakce?

6.6. je Žďár nad Sázavou a Spektrum Tomíka Skleničky v Praze

[reagovat]

Lůca
>>>Praha 1.06.2010 04:42:49 | Na co to je reakce?

nechtel bys naahodou zavitat do Zdaru? :p :D

[reagovat]

Lukáš B.
>>Praha 1.06.2010 05:03:09 | Na co to je reakce?

6.6. na Spektrum…:-)

[reagovat]

J.aniiinka.a
>>>Praha 2.06.2010 15:04:48 | Na co to je reakce?

6.6. do Prahy! :) (i když ve Žďáru bys měl asi lepší focení – TL! ;) )

[reagovat]

Martin
>>>>Praha 3.06.2010 03:23:58 | Na co to je reakce?

nikam, doma bude!!!!!

[reagovat]

manželka
>>>>>Praha 3.06.2010 14:00:52 | Na co to je reakce?

tak to si jenom myslíš!!!!!

[reagovat]

milenka
>>>>>>Praha 3.06.2010 14:48:26 | Na co to je reakce?

a kterápak ty jsi?? ta o které vím? nebo ta o které nevím…

[reagovat]

manželka
>>>>>>>Praha 3.06.2010 15:05:21 | Na co to je reakce?

Holky! Neperte se o něj!

[reagovat]

maminka
>>>>>>>>Praha 3.06.2010 15:17:36 | Na co to je reakce?

Nebo přijdu o tatínka :(

[reagovat]

Synáček
Díky 18.05.2010 15:26:18

Jsem taky taková jedna matka, která se přistihla, že na tyhle stránky chodí stále častěji a častěji a čtu a prohlížím a vidím ,že jste to, pane Jeníčku, schytal za chování při focení, no mě by to asi taky hlavně rozptylovalo, ale já chci hlavně pochválit, a to jsem asi ve špatné kolonce, to, že kliknu na fotku ze soutěže a mám tam jméno tanečníka !! Jsem nadšena a je to super. Díky.Lenka.

[reagovat]

lenka
>Díky 19.05.2010 09:06:16 | Na co to je reakce?

Takový zájem mě ze srdce těší. Rád dělám věci, které Vám to tu zpříjemní. Hezký den

[reagovat]

Majkl
Označování 23.04.2010 02:34:59

Čavec, ve stavu galerií se u některých ukazuje,že není označena žádná fotka,ale když nějakou fotku rozkliknu,ozna­čená je…

[reagovat]

Ella
>Označování 23.04.2010 04:57:16 | Na co to je reakce?

Ahoj, no ono je to tím, že aby se to promítlo do galerii, tak musím pustiti skript, který to zařídí, ten pouštím jak se mi zachce, idealně tak jednou za dva dny, tak ho jdu právě pustit…

[reagovat]

Majkl
>>Označování 23.04.2010 06:18:02 | Na co to je reakce?

a nemáš lepší ho na serveru hodit do Cronu (naplánované úlohy) a spouštět to každý den o půlnoci nebo v jinou hodinu? Popřípadě to vyřešit fcí, která se bude volat pokaždé, když dojde k označení a fotky, které budou splňovat podmínky, tak se podle toho upraví

[reagovat]

pedro
>>>Označování 23.04.2010 07:44:39 | Na co to je reakce?

Petře, Petře, díky, to mě za celou to dobu nenapadlo :-D Já vím, proč to tak nedělam ;-) Ale díky za nápad, každá rada dobrá.

[reagovat]

Majkl
Reakce na poslední diskusi 28.03.2010 19:43:50

Člověk se vrátí po třech dnech z Brna a nestačí se divit :-) No takže nějaké moje stanovisko, když mi je tu z gusta káleno na hlavu. Zvrhlo se nám to tu do několika dimenzí, tak to vezmu postupně po bodech (snad to nebude opět znít podle některých arogantně a nafoukaně)

Brno Open Pozice – Sedím na zemi, protože když stojím, tak vám opticky zmenšuju nohy (zvláště když máte – jako já – krátký objektiv) a radši fotím tedy „ze sedu“ na židli nebo na zemi. Sedím na jednom místě, protože se mi to místo libí (vetešinou půlka nebo 2/3 konce dlouhé strany) a mám nastaven foťák na dané světelné podmínky. Nestojím, abych u parketu co možná nejméně zacláněl těm, co jsou za mnou. V Brně jsem seděl tři a půl dne na onom jednom místě (Pá 1730–2300, So 0900–2300, Ne 0900–2000 – s přestávkami). Ono z toho tureckého sedu bolí nohy (vnější strana nártů, kolena a stehna) posléze začnou bolet i záda. Přesedám si proto na nohy šikmo (nechápu, že tohle někdo řeší :-D) nebo když jsem na židli, mam nohy přes nohy a dělám si opěrku pro foťák. V sobotu už jsem měl zadek značně osezelý ač je kvalitně vypolstrován a tak jsem tak prostě rozvalil. To vádí protože Vám tím kazím požitek ze soutěže? Klasám ve vašich očích? V pořádku, s tím nějak srovnám, ale nohy si odumřít nenechám. Kdybych si tam přitáhl židli, tak mě tu ukamenujete, protože Majklíček si sedí protekčně přímo u parketu…

Brno Open – Zaclánění – Během tancovaní? Seděl jsem, abych nezacláněl. Během vyhlašovaní? Nemám oči vzadu, stačí na mě houknout a já se uhnu. V pátek při vyhlašování na risingy jsem tam byl tuším sám. V Sobotu jsme vyhlášení fotili s Marii (to je ta „druhá holka“, co seděla vpravo vedle mě) a v neděli pak ještě s Martinem Kozákem a vždy si nějak vyhovíme. Tak proč by měl být problém s někým dalším?

Brno Open – Křik – Pokud na páry něco pokřikuju, většinou pokřikuju na ty páry ,které znám a vím, že mě znají a můj styl ustojí (např. Ondra Borský si přijde pro fotku na rumbu a já na něj řvu: Ondro ,sorry, ale tamhle je Karpov,takže máš smůlu [Prugue Open 2009], Kuba Dromota nepochopitelně v redance na Brno Open 2010 – „Kubo makej, možná je to dnes naposledy“ a podobné povzbuzení směrované v nevážném duchu – “Neumírej!”, “Nahul to tam!”, “Začni tančit!”, „Tančí sice hezky, ale moc blízko“ a prostě kupa dalších. Pokud z toho někomu kvůli tomu vypadne z rytmu, soráč, prostě mám někdy takový kecy a nezbývá, něž si po tanci za mnou přijít a dát mi za vyučenou, něž se tu anonymně vztekat.

Petra Šmídová a jejich poslední koruna – Jak to celé bylo? Bác a druhá koruna. Ano, nečekaně opět ta samá koruna na opět samém místě (ano, chápu taneční principy – korunu moc páru nemění během soutěže).Říkám v lehkém tónu něco jako „Sákra, tuhle figuru už mám vyfocenou asi milionkrát“ (víte co je hyperbola, to je třeba: „čekal jsem tam sto let“ nebo „ta soutěž se táhla věky“) a následně dodávám (což Helena neslyšela nebo nechtěla dodat). „No dneska asi ne, dneska jen asi desetkrát, vlastně je druhé kolo, takže asi konkrétně dvakrát mám tuhle figuru a následuje smích. Ano, jsem tyran a nadávám párům, že tančí pořad ty samé figury (první sarkasmus).

Mára Kypus – Máru průběžně fotím a pak se chystám na nějaký další cvak a „vleze mi nečekaně před objektiv“, kde ho nečekám a tak ho nasraně spražím „ty vole co mi tam lezeš“ div nepuknu zlostí – ano, to jsem typicky já (druhý sarkasmus). Já ani nevím, proč tady tohle všechno obhajuju… Zase v tom byl ton alá „dělám si prdel“ Nasekám těch fotek tolik, že zrovna jedna taková, když tam vlítne pár, mě nerozhází.

Sedí na jednom místě a není s ním domluva a okolo sebe má tři holky a pořád mi to bzučelo do ucha, místo toho, aby fotil tak tam neustále tlachá – když pominu, že to byla jedna (fotografka Marie) a občas přisedla ta druhá, tak mám za povinnost fotit o sto péro a u toho mlčet? Když jedete v kupé a lidi se tam baví, tak je taky okřikujete? A navíc na jednom místě! A ještě se mnou není domluva? Ano, přišlo 63 fotografů a prosilo mě jestli nemohou na to teplé místečko vedle Igora H. a já je poslal k šípku (třetí a snad poslední sarkasmus)

Ostatní fotografové rovněž tři dny fotografují a nikde se nepovalují, navíc na rozdíl od Majkla stojí a aktivně chodí kolem parketu. Stejně tak tanečníci, kteří, troufám si tvrdit, jistě podávají značně náročnější fyzický výkon než Majkl, nikde kolem parketu nepoléhávají. – ať si chodí, je to snad povinnost? Ať si tanečníci třeba stoupnou na uši, pokud jim to udělá dobře. Povaluji se, až na mě pořadatel přijde, že mu kazím svým povalováním soutěž, udělám s tím něco. Do té doby holt budu za „povaleče“.

Jsem na kluky. Majkl na mě pořvává: „Vypadáš jak debil, buzerante!“ Své podržtašce vedle říká: „koukni se na něj, na buzíka zasranýho, jak vypadá blbě, řiťopich jeden…“ – Jako jsem vostrej ve svých hláškách, ale tohle je i na mě silný kafe. Je tu někdo, kdo mě osobně zná a věří, že jsem tohle řekl? Jako k tomu už nemám co bych dodal… Jak se jmenuješ Tannoy?

Kauzu Dave Schobl – bylo to takhle. Při chache jsem upozorňoval na Davidovi nášlapy (nikoliv jeho partnerky která to vztáhla na sebe, ale chápu že, je výkon čekovat mě dole u podlahy, a není čas přemýšlet ,na koho to vlastně myslím), které mě přišly hodně se shora (Kde beru tu drzost někoho hodnotit? Stejně tak jako vy všichni ostatní hodnotíte páry – ano, uznávám, nemusel jsem to dělat, když byl metr ode mě. Ale zase měl jsem udělat to, co dělá 80% lidí v tancování? Čili pomluvit ho až bude za rohem – a teď se strhne diskuse, že v tancování nejsou pokrytci a mluví pravdu a nikdo nikoho nepomlouvá, protože je to velmi nesportovní). Takže Davide, nebylo vhodné vypíchnout (pro mě) výjimečně nášlapy během tvého tance, zatímco jsi byl metr přede mnou. Příště ti to řeknu hned po tanci. (a teď to není sarkasmus). S Davidem jsme to po mailu už vyřešili.

Víc asi není, co bych k tomu dodal, kritiku umím přijmout, ale stále je to tu znova a znova, nadávat mi tu anonymně do prasat a ať táhnu jinam – přijde to divné jen mě? Je stále vidět, že anonymita ( kromě Dave, Helena Šmídová a j.x.t (vím o koho jde)) se třem přispívajícím a urážejícím IP adresám zdá jako nejlepší řešení. Diskusi nehodlám mazat, jen ať si kdo má chuť přečte, co někteří dokáží vyplodit.

[reagovat]

Majkl
>Reakce na poslední diskusi 29.03.2010 05:53:38 | Na co to je reakce?

Majkle, promiň mi ještě poznámku: to pořvávání na ségru je vcelku neškodné, nedělám z toho kdovíco, ale můžeš si to odpustit. Nikoho jsi tím nevykolejil, nikoho neurazil, nikomu neublížil, jen mám dojem, že se snažíš být hustej za každou cenu a jaksi se ti ztrácí sebereflexe. Sama vím, že ta koruna v pasu mohla být před tebou tak max. šestá za oba dny a divím se, že takovou blbost vlastně vůbec komentuješ. Na druhou stranu když už na páry pořváváš a myslíš si, že je to neurazí a tvůj podivný humor pochopí, tak si ještě před otevřením ústního otvoru uvědom, že kolem stojí dost lidí a vypadáš jako arogantní bezpáteřní hovado. Viz. ta věta na Máru – kdyby ses na to, co jsi napsal, dokázal podívat jako běžný návštěvník, nedal by sis přes hubu? Jak to vypadá? Myslím, že jsi tím překročil veškeré hranice legrace, asi zase ze snahy „být hustej a jak kámoš se všemi“. Já se necítím být pohoršena jako nějaká konzervativní slípka, jen ti tu celou dobu naznačuji, že to tvoje chování je dost mimo a mohl by ses nad sebou zamyslet. Sice můžeš říct, že názor cizích ti je ukradený, jen si uvědom, že ono se ti to může za čas vrátit v podobě obecného 10× přibarveného názoru na tebe právě oním neznámým davem. Ad. tvoje zaclánění – nevím, komu jsi u parketu zacláněl či nikoliv, mně v tomto případě ne, nicméně bys mohl ctít pár základních nepsaných fotopravidel – můj poznatek z mistrovství. Když při vyhlášení stojí řada fotografů a chystá se na focení oceněných, tak si laskavě uvědom, že nikdo není zvědavej na to, až se Majklíček zvedne a dojde si je tam nafotit. Tak do háje když přijdu poslední(či jako jeden z posledních), neznamená to, že si suverénně stoupnu před tu řadu. Nemel tady nějaké argumenty, že stačí říct a uhneš. Když vidíš, že tam ta řada fotografů stojí už dřív než ty, tak si tam snad ani nedovolím vlézt a stoupnu si na stranu, nebo za ně a počkám. Na mistrovství to nebylo jednou a poprvé, vrazil jsi mi hlavu přímo před foťák a nezájem. Neměla jsem vzhledem ke kolem stojícím fotografům kam ustoupit a tak jsem se držela pravidla „moudřejší ustoupí“ a „nejhorší je srážka s blbcem“ a počkala, až si dofotíš.

[reagovat]

Helča Š.
>>Reakce na poslední diskusi 29.03.2010 06:40:07 | Na co to je reakce?

Tak ať to nějak dovedeme k závěru:

1. Jsem rád, že nepsala vyvážený příspěvek na mé chování (tedy, že ostatním to kardinálně neškodí a že reklamu dělám jenom sám sobě). Ano, jsem prostě takový, na první pohled neurvalý arogantní hovado. Jiný už moc nebudu. A ti kdo mě znají (příště na mistráku zajedeme na kafe abys mě poznala i skrze můj ústní otvor a pokud i pak budeš mít pocit, že jsem takové hovado, už to budu brát jako podložený fakt) přijímají fakt, že říkám věci přímo a buď se s tím smíří (že takový jsem), nebo mě zatratí.
  2. Zaclánění – Fakt si toho nejsem vědom a nástupy fotím většinou tak že přicházím při 4 páru (to tam většinou ještě moc narváno není) a při vyhlášeni trojce (nebo toho prvního) se snažím klekat si na zem. A protože fotíš, tak víš, (jasně že na mistráku o nic nejde), že pokud fotíš na akci s více fotografy, kde chce každý něco ulovit, tak vyhrávají fotografové, kteří mají dva metry a ti co mají (bohužel) ostré lokte. To neříkám, protože na mistráku chci mít sám jediný portrét páru a chci ostatní fotografy vyštípat, ale protože na každé takové netaneční akci, když se mi to stane, tak čumím, jak stojím se svými 176cm v druhé řadě a jsem bez šance vyfotit gratulující. Vím, co znamená zaclánět, a vím, že chytnou dobré místo na focení je kumšt.

Jak říkám, věřím, že to vše třeba v Ostravě probereme a potvrdím ti nebo vyvrátím při osobním setkáním svou „hovadovitost“ (Nevím jak vypadáš, takže pokud se k tobě nebudu hlásit, není to tím, že tě ostentativně ingnoruju).Majkl

[reagovat]

Majkl
>>>Reakce na poslední diskusi 17.04.2010 12:56:58 | Na co to je reakce?

Majkle, fandím ti a toto je klasická ukázka toho, že jak začne být někdo dobrý, všichni na něm něco mají. Máš skvělé fotky, které by většina z nás neměla šanci získat od svých rodičů atd… Děláš to výborně! Několikrát jsem tě viděl na soutěži a vždycky jsi na mě působil skvělým dojmem (ať už jsi seděl jakkoliv a říkal cokoliv). Velké díky za lidi, jako jsi ty!!!

[reagovat]

dave
>>>>Reakce na poslední diskusi 18.04.2010 10:51:19 | Na co to je reakce?

dave s malým „d“, pročti si na co odepisuješ než odepíšeš. ;o)

[reagovat]

Blue Dancer
>Reakce na poslední diskusi 29.03.2010 06:11:56 | Na co to je reakce?

Ty vole sorry příště si počkám asi než si někoho nafotíš a pak budu pokračovat fakt se nedívám koho zrovna fotíš, ale myslím si že to pokříkování si myslel s humorem …

[reagovat]

Mara Kypús
>Reakce na poslední diskusi 29.03.2010 06:25:40 | Na co to je reakce?

Řešíte píčoviny ;) Buďme rádi že majkl fotí a má zajímavý,dobrý a originální web se spoustu ,,tanečnostmi,,. Jsem za něj rád.

[reagovat]

Tom
>>Reakce na poslední diskusi 29.03.2010 12:48:29 | Na co to je reakce?

Presne tak, k tomu asi neni co dodat. Snad jen to, ze ja byt Majkl, tak se na vas vy… vyviteco a jdu fotit neco jineho nez tancovani, protoze cist a poslouchat tohle by mi za to nestalo. Takze Majkle, respekt :)

[reagovat]

Verca
>>>Reakce na poslední diskusi 29.03.2010 14:29:46 | Na co to je reakce?

Velice nerad na toto téma ještě reaguji, ještě čekám na odpověď Majkla… Ale – Verčo a Tome, než shrnete celou diskuzi do bagatelizace, zkuste si ji doopravdy přečíst a pochopit o co vlastně šlo…

[reagovat]

Dave
>Reakce na poslední diskusi 14.04.2010 17:15:11 | Na co to je reakce?

Pane Jeníčku,

jsem maminka jedné z tanečnic. Byla jsem upozorněna na tuto diskuzi jinou matkou s obdobnými zkušenostmi, jaké nyní napíši já. Když zde vidím členy vašeho pubescentního fanklubu, nebudu raději uvádět své plné jméno, neboť mám obavy, že by se mé dceři mohla ztráta anonymity ze strany lidí ve vašem okolí nevyplatit; promiňte mi to tedy, prosím.

Víte, i já jsem před (už delším – nebylo to při soutěži, které je zmiňována ve fóru níže) byla svědkem toho, kterak jste na taneční pár, jehož členkou je i moje dcera, cosi nevhodného, podobného tomu, co zde zmiňují i ostatní účastníci diskuze, pokřikoval. A vězte, že jsem přemýšlela o tom, zda vám mám rovnou jít dát pár facek či si raději dojít stěžovat organizátorům. Nakonec jsem usoudila, že jste ještě mladý a zkrátka ještě nemáte zažity všechny zásady slušného a nehulvátského chování.

Nyní mě mrzí, že jsem vás tehdy řádně nepropleskla, neboť jak vidím, vaši rodiče to neuměli a tak jste bohužel nevychovancem zůstal.

Víte, já tuto diskuzi četla již asi před týdnem a pořád jsem marně doufala, že se dotčeným za své chování omluvíte. Stačila by slova typu: „Promiňte mi, neuvědomil jsem si to; nepovykuji na vás ze zlého úmyslu; už si na to dám příště pozor…“ Bohužel; vy se zde snažíte za vydatné pomoci vašeho fanklubu svoje nevhodné chování bagatelizovat a zahrát do autu. Mrzí mě to.

Pane Jeníčku, uvědomte si prosím, že taneční soutěž není diskotéka a že jistá pravidla slušnosti a vhodného chování jsou zde více než na místě. Při focení jste na parketu sportovně-společenské akce, nikoliv v hospodě mezi kamarády. S tím souvisí i vaše pro danou akci nedůstojné poléhávaní na podlaze apod. Prosím, zamyslete se nad sebou.

Pane Jeníčku, vím, že vy sám (soudě dle vašich reakcí tady) toho sám nejste schopen, ale vězte, že já se za vás a za vaše chování hluboce stydím.

[reagovat]

Alena
>>Reakce na poslední diskusi 14.04.2010 17:42:56 | Na co to je reakce?

pozdě, příště ho vyliskejte rovnou. Na zpětné reakce je příliš pozdě.

Buď to udělám hned a nezpytuju potom svědomí nebo se na to vykváknu. Nebo si potom jako většina čechů kopne do ležícího. Ano, diskuse, celou dobu všichni drží hubu, ale jeden si kopne a najednou je všude tolik bordelu, že to začnou házet všichni. Tak co je s váma lidi? Kura něco se mi nelíbí, tak to řkenu hned a řeknu to tomu člověku do očí a ne, že si budu vylívat srdíčko a budu plakat nad hrobem.

Viva la internet a anonymita. Howgh

[reagovat]

pedro
takže shrnutí 28.03.2010 20:19:19

Kdo to nesleduje od začátku, tady je výtah:

Majkle, během focení řikáš svoje myšlenky moc nahlas a štve nás, že sedíš na místě a nepřekážíš, radši běhej kolem parketu, ať si profík

a pak už jen klasika:

To nemyslíš vážně, si debil! Já že jsem debil? jo ty jsi debil já nejsem debil, to ty jsi debil haha ty jsi větší debil nene ty jsi větší debil ty jsi debil ne ty jsi debil ty jsi debil …

[reagovat]

Chování 28.03.2010 13:44:12

Milý Majkle, je mi uplně fuk co se ti nelíbí na mě nebo na mém partnerovi, každý tančí jak umí a soutěže jsou od toho aby se na ně jezdilo! Ale někdo s tak nesportovním chováním, jako máš ty, se nemá kolem parketu a na soutěžích vůbec co ochomejtat! Buď se začni chovat jako profesionální fotograf, nebo táhni balit holky jinam…Ale říkám ti na rovinu, Ještě jednou se na mě nebo Davida křivě podívej a vyškrábu ti oči ty taneční seladone!

[reagovat]

Radka Beránková
>Chování 28.03.2010 14:07:42 | Na co to je reakce?

Odvážná Radko, je dobře, že ses ozvala. Vaníčkovi není blbé při soutěži pořvávat na tancující páry. Je to nevychované hovado. Vůbec mu není hloupé pokřikovat na soutěžící, že „tuhle figuru už dnes milionkrát fotil“ apod.

Jako fotograf se rovněž neumí chovat – proslulé a už zde několikrát kritizované je zde jeho „lezení“ do záběru ostatním fotografům. Stejně jako je úsměvné jeho sezení po celou dobu soutěže na zadku s nožkou přes nožku.

Tyhle komenty zcela jistě tobě i mně opětovně vymaže s odůvodněním, že „to tady je jeho“, nicméně já si celou diskuzi ukládám na na harddisk a budu mu ji zde průběžně připomínat.

[reagovat]

Jindra
>Chování 28.03.2010 14:20:13 | Na co to je reakce?

Majkle, sama od sebe bych nic nepsala, ale bohužel musím souhlasit s Radkou. Vím, že ty příspěvky smažeš a je mi to fuk. Občas jsem na Brno Openu něco cvakla, občas jsem byla vedle tebe. Je mi jedno, že celou dobu sedíš a fotíš na jednom místě, ale když si mezi koly vedle parketu ještě lehneš opřený o lokty, vypadá to otřesně. K tomu jsem měla tu čest slyšet (rádoby přátelské, avšak pro okolí spíše) arogantní pořvávání na páry, konkrétně třeba na Marka Kypúse a to hned vedle porotce(asi něco ve smyslu, že ti vtančil do záběru jiného páru) a dělalo se mi mdlo. Asi příště budou hlídat kromě hudby, techniky a okolních párů ještě tebe, aby ti náhodou nepřekáželi. A kdyžtak – sestra nekončila paso doble vždy před tebou proto, že by chtěla mít vyfocenou korunu(když jsi ji měl už dle svého pořvávání milionkrát), ale proto, že paso měli tak nasměrované a holt nemůže za to, že za celou vícedenní soutěž nezvedneš zadek z jednoho místa. Klidně se naštvi, uraž, ale ber to jako přátelskou radu, protože mám pocit, že s rostoucím úspěchem tohoto serveru ti taky nechutně roste sebevědomí.

[reagovat]

Helča Šmídová
>>Chování 28.03.2010 14:26:34 | Na co to je reakce?

Nějak se mi tu neuložil podpis, tak doplňuji.

[reagovat]

>>>Chování 28.03.2010 14:27:47 | Na co to je reakce?

Helča Šmídová jméno mé, opakovaně se neukládá.

[reagovat]

Helča Šmídová
>>Chování 28.03.2010 15:29:29 | Na co to je reakce?

No tak vím že na mě Majkl něco pokřikoval v jednom tanci nějak sem to nevnímal tak vůbec nevím ani moc o co jde, ale je pravda že pro příště by si to mohl odpustit :D

[reagovat]

Mara Kypús
>>>Chování 28.03.2010 15:49:11 | Na co to je reakce?

Tak buď rád, že jsi to neslyšel. Hned vedle stál porotce, tuším pan Henzély, který si toho také všiml a tak se na Majkla podíval(Majkl samozřejmě neviděl) a celé to bylo dost trapné. Helča

[reagovat]

>Chování 28.03.2010 15:16:18 | Na co to je reakce?

radka ma pravdu!takove chovani je hnus. mas mit k nam tanectecnikum uctu a ne si dovolit pokrikovat…at uz na maru kypuse nebo na hobby pary. my te na soutezich nepotrebujem, fotis nas bez naseho svoleni a jeste si dovolis nám foto prodavat…nekteri o tve foto nestoji, jezdim nna souteze kvuli soutezi a kzdy ma pravo tancit dkde chce i pred tebou tak laskave drz hubu nebo tahni jinam…

[reagovat]

za vetsinu tanecniku
>>Chování 28.03.2010 15:30:10 | Na co to je reakce?

Zklidni hormon, nikdo te fotky kupovat nenuti. Spousta tanecniku je rado, ze ma kvalitni fotky, takze tady laskave nemluv za vetsinu tanecniku. Majklovi komentare jsou mozna drsne, mozna prehnane a v prubehu souteze nevhodne, ale zato uprimne. Ne tak jako od ostatnich, kteri ti rikaji jak je to super a foukaji cukr do prdele, a pritom za rohem se ti posmivaji.

[reagovat]

Bestie
>>>Chování 28.03.2010 15:43:15 | Na co to je reakce?

coze? uprimne? kura nemuze si prece dovolit te ponizovat pred porotou. my jsme si zaplatikii startovne a ne to at po nas nejakej ubozak pokrikuje

[reagovat]

>>>>Chování 28.03.2010 15:53:10 | Na co to je reakce?

porota se rada presvedci sama, na tu to urcite nema vliv, uznavam ze citlive jedince to rozhodi a na soutezi by se melo povzbuzovat

[reagovat]

Bestie
>>>Chování 28.03.2010 15:43:23 | Na co to je reakce?

coze? uprimne? kura nemuze si prece dovolit te ponizovat pred porotou. my jsme si zaplatikii startovne a ne to at po nas nejakej ubozak pokrikuje

[reagovat]

>>>Chování 28.03.2010 15:53:26 | Na co to je reakce?

nepochybuji ani v nejmenším o tom, že tady bestie by tančila jak profík, kdyby na ni někdo držkoval a dělal blbé xichty. Spíš tak tipuju, že by se dotyčný/á sebrala v půlce tance a šla mu narvat foťák do prdele.

[reagovat]

>>>>Chování 28.03.2010 16:01:25 | Na co to je reakce?

tanečník má zatancovat za jakýchokoliv podmínek…ikdyby tam někdo ukazoval chlupatý zadek na vás, tak byste se měli zachovat jako profíci a s úsměvem to přejít. To, že se tím necháte rozhodit…vaše mínus

[reagovat]

pedro
>>>>>Chování 28.03.2010 17:03:47 | Na co to je reakce?

Když se někdo chová jako prase, není to dobře. A když mě někdo uráží na parketě, neudělá mi to radost, nehledě na to, nakolik to ovlivní můj výkon. Nenechám se urážet, nikdy, od nikoho… ani od pana Jeníčka ne, ačkoliv je fotograf opravdu kvalitní. Ať si sedí jak chce, poléhávání po parketu mi taky nevadí, aspoň jednou někdo pořádně utře ten bordel, co tam je. Ale jestli neumí být slušný, ať raději mlčí, já jej také neurážím.

[reagovat]

>>>>Chování 28.03.2010 16:12:20 | Na co to je reakce?

bych netancila jako profik ani tak ani onak :D Fotak v prdeli je dobry napad, rozhodne lepsi nez psat do diskuze

[reagovat]

Bestie
>>>>>Chování 28.03.2010 16:19:15 | Na co to je reakce?

Debata není ani o foťáku v prdeli, ani o tvé profesionalitě, nýbrž o tom, že se Majkl chová neprofesionálně jako fotograf a hnusně jako divák vůči tanečníkům na parketě, kteří se ze sebe snaží vydat to nejlepší.

[reagovat]

>>>>>>Chování 28.03.2010 16:29:11 | Na co to je reakce?

Ja bych to zase tak nezobecnovala, a co se stalo mezi nim a Radkou s Davidem by mohli vyresit mnohem lepe osobne mezi 6 ocima. Kdyz se pak na to nabali takovy veci, ze Majkl sedi na zidli s nohou pres nohu stava se z toho fraska.

[reagovat]

Bestie
>>>>>>>Chování 28.03.2010 16:42:15 | Na co to je reakce?

Takže abychom to shrnuli:

1. Majkle prosím…seď tak, jak tě to učili na ZŠ – hezky rovně, nohy u sebe – v žádném případě nepolehávej u parketu – je to nevkusné – a zapínej si poklopec u riflí jo..

2)Nevolej po partnerkách at ti ukážou kalhotky při tanci – partneři si pak myslí, že pořváváš po nich aby ti uhnuli

3)Omluv se Davidovi i Radce – tvé nehorázně sprostě nadávky, ponižování atd si opravdu nezaslouží (na důkaz přátelství udělej album tanečních fotek JEN pro ně)

4)Prosím, už NIKDY nelez ostatním fotografům do záběru – uvědom si, že všichni fotí mnohem víc kvalitněji než ty – jejich výčet máš výše)

5)Neponižuj tanečníky před porotou :-D:-D končí KVULI TOBE špatně (to si nezaslouží)

6)Neponižuj porotu před tanečníky (i když si to zaslouží)

7)zhubni taky trochu prosimtě…:-D

To bude asi vše – předem děkuji za vyslyšení mých proseb…

[reagovat]

Semínko
>>>>>>>>Chování 28.03.2010 16:47:48 | Na co to je reakce?

:D:D:D Ty jsi na to kápl

[reagovat]

>>>>>>>>Chování 28.03.2010 17:03:51 | Na co to je reakce?

ROFL :-D

[reagovat]

Helča K.
>>>>>>>>Chování 28.03.2010 19:39:08 | Na co to je reakce?

mimochodem jak se leze ostatním do záběru, dkyž sedim/ležim na okraji parketu? :-D :-D

[reagovat]

>>>>>>>>>Chování 29.03.2010 04:09:50 | Na co to je reakce?

Lezení do záběru vysvětlím. ostatní fotografové mají asi nějakou svou „etiketu“ nebo tak něco jak jsem pochopil. Jeden fotograf, kterého nebudu ze své pozice přímo jmenovat říkal, že se Majkl chová neprofesionálně. K tomu fotografovi mám úctu a vím že svými fotografiemi vyhrává prestižní soutěže. Pokud si toto Majkl přečte a bude chtít slyšet názor přímo od něj, řeknu mu to a během 14 dnů ho dostane (ten fotograf moc nechodí na net protože na to nemá čas jak mi řekl…) :o)))

[reagovat]

Dave
>>>>>>>Chování 28.03.2010 16:42:20 | Na co to je reakce?

Ne, to je fakt a není to mezi třemilidmi. Jeho chování jak sis mohla všimnout vadilo více lidem.
Mezi čtyřma očima by tomu Majkl nevěnoval ani kapku pozornosti, když se to ale dotkne jeho světa, třeba se nad sebou zamyslí a zkusí se chovat přinejmenším diplomatičtěji. Zajímalo by mne, jestli by jste ho Ty (Bestie), Pedro, Budha apod. tak obhajovali, když by se jeho chování dotýkalo přímo Vás. To, jestli jste jeho kamarádi je zcela irelevantní.

Pokud se na veřejnosti Majkl chová arogantně a má svůj portál, nevidím nic nepochopitelného na tom, že mu sem na portál do diskuze o něm, kterou si sem sám založil, veřejnost přijde napsat, že se jim to nelíbí.

Vím, že je to pro některé asi celkem celkem těžké k pochopení. Ale pro Majklovo dobrou doufejme, že si SVÉ OSOBNÍ konflikty nechá pro sebe a nebude je řešit na veřejnosti.

Zkuste si pročíst, co tady komu vadí a zkuste se i trošku zamyslet. Snad i on se jednou zamyslí… A nebo taky ne a smaže to, co už. :o)

[reagovat]

Dave
>>>>>>>>Chování 28.03.2010 16:47:18 | Na co to je reakce?

Budhovi ste všichni lhostejní.

[reagovat]

Budha
>>>>>>>>Chování 28.03.2010 16:53:18 | Na co to je reakce?

Budhovi ste všichni lhostejní.

[reagovat]

Budha
>>>>>>>>Chování 28.03.2010 16:56:57 | Na co to je reakce?

Jako o vice lidech opravdu nevim. Majkl je kriticky ke me zrovna tak, neco na me uz taky na soutezi kricel. Jeho pripominky k tanecnikum rozhodne neprameni z osobniho konfliktu, spis jen z jeho prostorekosti. Jedineho koho opravdu muzeme zmenit jsme my sami, takze je jen na nas co si z one udalosti vezmeme a jak ji budeme vnimat, jestli to negativni, ze na me nekdo neco krici, nebo to, ze by bylo treba neco zlepsit, ikdyz to bylo receno v nevhodnou chvili.

[reagovat]

Bestie
>>>>>>>>>Chování 28.03.2010 17:07:18 | Na co to je reakce?

A co si mám teda podle Tebe odnést z toho, že mi a Rádi Majkl celou chachu koukal na nohy a vysmíval se nám a ukazoval na naše nohy nějaké holce, kterou měl vedle sebe a celou chachu. Přiznávám že mne to na chvíli vyvedlo z míry. Opravdu ale nevím, co pozitivního si z toho mám odnést. Třeba mi poradíš Bestie? Fakt je, že toto nebylo poprvé co to dělal, dělal to poprvé když jsme byli na Brno Openu v roce 2008 (asi 10× mi přišel oznámit že nás nefotí že tam vypadáme blbě), pak na Prague Openu (velice NAHLAS komentoval nějaké kamarádce, že tam sice nemáme co dělat a tančíme hrozně ale třeba je startovné levnější než vstup), na Brno Openu o rok později to stejné a i na tomto Brno Openu si nemohl odpustit ty své výlevy. Ty výlevy měl na Maru Kypuse a na sestru od Helči Šmídové, na „Jindru“ asi také někdy a vsadím se že na spoustu dalších. Opravdu nevím co si z toho, že už tam dělala tu pozu milionkrát a že mu zavazí měla odnést pozitivního. Bestie poraď. A nebo Ty Pedro, napiš něco moudrého… ? A nebo zkrátka by bylo asi nejlepší, počkat na Majkla ať příjde a nějak zareaguje, podle toho asi budeme všichni vědět co si myslet.

[reagovat]

Dave
>>>>>>>>>>Chování 28.03.2010 17:11:55 | Na co to je reakce?

Podepsán David_Schöbl

PS: posledním příspěvkem jsem s konverzací zde zkončil, těším se na vyjádření Majkla. A ať bylo řečeno cokoliv, to co napsala má taneční partnerka považuji za stanovisko našeho tanečního páru

[reagovat]

David Schöbl
>>>>>>>>>>Chování 28.03.2010 17:24:05 | Na co to je reakce?

To co se stalo pri te chache bylo pres caru a ver nebo ne Majklovi to doslo. Vylezt na Open s Bckama chce opravdu velkou odvahu a velkou silu ustat fakt, ze vedle tech eMek budu vypadat jako poradny maslo. To co rikal Majkl si asi v tu chvili myslelo vic lidi a s tim by se clovek s Bckama mel vnitrne vyrovnat nez tam vleze, nebo jeste nejaky cas pockat, nez se na takovou soutez pusti. Komentar k figure, ze uz ji fotil 100× se jinak nez z humorem brat fakt neda. To fakt nevim kdo z toho muze vyvodit nejakou negaci. P.S. Ta holka vedle Majkla na Brno Open jsem ja.

[reagovat]

Bestie
>>>>>>>>>>>Chování 28.03.2010 17:32:16 | Na co to je reakce?

Nevím, zda to Majklovi došlo, ale dělá mi to již téměř tři roky milá bestie. Pokud to Majkl neví a neřekl Ti to, momentálně nemáme třídu A. K Bečkám – ve Stutgartu a na Blackpoolu, což jsou největší taneční festivaly na světě startují zcela běžně na mnohem prestižnějších soutěžích značné množství párů třídy D. Stejně se jim nikdo neposmívá, protože tam šli tančit a soutěžit evidentně ne proto, že chcou vyhrát, ale proto, že tanec milují a nebo je přinejmenším velmi baví. Majklovo chování vůči nejen nám je velmi nepříjemné již velmi dlouho a to zapříčinilo celou tuto konverzaci. Každopádně jsem rád, že to, co dělal u té cha chi můžeš přímo potvrdit. Zkrátka takové chování je nevhodné. Někdo se nad ním pousměje, někoho naštve a mlčí (my, dost let) a někomu může nepochybně i ublížit. Není důležité jestli to Majkl dělá s dobrým úmyslem, připadne mi spíše že se snaží vypadat velice zkušeně. Ať to myslí jakkoliv, když říkáš že si to uvědomil, za mne osobně mi bude stačit, když se tady omluví a již to nebude více opakovat.

[reagovat]

David Schöbl
>>>>>>>>>>>Chování 28.03.2010 17:32:49 | Na co to je reakce?

Jsem na kluky. Majkl na mě pořvává: \\\„Vypadáš jak debil, buzerante!\\\“ Své podržtašce vedle říká: \\\„koukni se na něj, na buzíka zasranýho, jak vypadá blbě, řiťopich jeden…\\\“ Moje smůla, jsem na kluky a přece mezi heterouši nemám co dělat, měl bych se správně stydět a sedět doma mezi stejnými outsideri jako jsem já. Ostatně všichni v sále svorně nenávidí homosexuály; můžu si za to sám, že se cítím hloupě, když si na mě takhle někdo ukazuje… Většinový názor je přece ten jediný správný a to, že si to „všichni myslí“, nás přece opravňuje k nepřijatelnému hulvátskému chování.

[reagovat]

Tannoy
>>>>>>>>>>>>Chování 28.03.2010 17:35:24 | Na co to je reakce?

Toto mne velice mrzí… A vypovídá to o mnoha věcech… především o tom, že se Majkl asi v žádném případě nedokáže nikomu omluvit. A že mu asi dlouho nikdo nerozbil hubu.....

[reagovat]

Dave
>>>>>>>>>>>>Chování 28.03.2010 17:47:39 | Na co to je reakce?

To co si tady popsal je jen tvoje interpretace, tak jak svet vidis ty, neni to realita. Nikdo vlastne nevi co ta r.e.a.l.i.t.a je, protoze kazdej se na to diva svyma subjektivnima ocima, takze ta tvoje r.e.a.l.i.t.a bude jen takova jakou ji budes chtit videt. Zkus nejake pitome narazky brat jako nazor jedntlivce. Ten kdo nerekne nic, tak zkus brat to brat tak, ze te respektuje a fandi ti, protoze pravdepodobnost, ze to tak je je uplne stejna jako ze to tak neni. Fakt, ze je vetsina heterosexualni, jeste neznamena, ze i vetsina si mysli ze mas sedet doma.

[reagovat]

Bestie
>>>>>>>>>>>>>Chování 28.03.2010 17:50:25 | Na co to je reakce?

Ne ale řekl bych že většina si myslí že toto veřejně pořvávat je totálně nevhodné a hraničí to s několika trestnými činy (urážka na cti, veřejné ponižování) a ten člověk je velice charakterní, že to pouze jen zmiňuje. Měla by jsi se zkusit zamyslet nad tím, vedle koho to vlastně sedíš…

[reagovat]

Dave
>>>>>>>>>>>>>>Chování 28.03.2010 17:58:55 | Na co to je reakce?

urazka na cti a verejne ponizovani? to je fakt ulet :D Nevim co z toho by se dalo takhle kvalifikovat. Prave, ze ja vim vedle koho sedim, ale nebudu ho tady obhajovat, protoze nikoho nezajima co si o nem ja myslim. At se haji sam, vysvetli svoje blbe kecy a udela to co uzna za vhodny.

[reagovat]

Bestie
>>>>>>>>>>>>>>>Chování 28.03.2010 18:03:46 | Na co to je reakce?

Co si myslíš jsi tu již podrobně napsala.

A to že by se měl obhajovat sám je asi tvůj nejpřínosnější dnešní příspěvek, co jsem se dočetl.

[reagovat]

Dave
>>>>>>>>>>>>>>>>Chování 28.03.2010 18:07:21 | Na co to je reakce?

dekuju

[reagovat]

Bestie
>>>>>>>>>>>>>>Chování 29.03.2010 09:39:24 | Na co to je reakce?

Nebuď směšný, stěží bys z toho vytřískal přestupek :-D

[reagovat]

>>>>>>>>>>>>>Chování 28.03.2010 17:55:51 | Na co to je reakce?

To, co jsem tady napsal, je skutečně jen a pouze moje interpretace a není mi jasné, proč zde vůbec tento naprosto zřejmý a nezpochybnitelný fakt zmiňuješ. Je to moje interpretace a narozdíl od tebe nikomu tiskového mluvčího nedělám. Dalším zřejmým a nezpochybnitelným faktem je třeba to, že barva pozadí Majklova světa je bílá, stejně tak je i nezzpochybni­telnýým faktem je to, že Bestie souloží s Majklem. No, třeba se zde dočkáme ještě i dalších podobných prohlášení, kupříkladu: „Obloha je modrá.“ Nebo: „Zítra vyjde Slunce.“

Nicméně je škoda, že jsi obsah podstatu mého příspěvku vlastní vinou nepochopila a tuto skutečnost bohužel maskuješ přihlouplými, provařenými a nic neříkajícími frázemi.

[reagovat]

Tannoy
>>>>>>>>>>>>>>Chování 28.03.2010 18:05:58 | Na co to je reakce?

Ze kvuli nekomu kdo na tebe porvava ses z toho sesypanej a potrebujes odbornou pomoc? No to musis k psychologovi, on ti pak zase rekne par prihlouplych nic nerikajicich frazi.

[reagovat]

Bestie
>>>>>>>>>>>>>>>Chování 28.03.2010 18:08:27 | Na co to je reakce?

:D

[reagovat]

Budha
>>>>>>>>>>>>>>>Chování 28.03.2010 18:12:30 | Na co to je reakce?

no zřejmě bys k němu taky potřebovala anorexie je větší problém než bejt yag (kvůli cenzuře čtěte pozadu)

[reagovat]

j.x.t.
>>>>>>>>>>>>>>>>Chování 28.03.2010 18:15:34 | Na co to je reakce?

:D, dobra zajdu si

[reagovat]

Bestie
>>>>>>>>>>>>>>>>>Chování 28.03.2010 18:16:47 | Na co to je reakce?

a svýho kámoše vezmi s sebou… :-) ouu ženo ty snad máš i mozek!

[reagovat]

j.x.t.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>Chování 28.03.2010 18:18:25 | Na co to je reakce?

hele nevim jestli bude chtit, nasilim ho tam nepovlecu, to moje anorekticke telo nezvladne :D

[reagovat]

Bestie
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Chování 28.03.2010 18:21:09 | Na co to je reakce?

no pro dobrou věc to nějak vymyslíš.....máš přeci v popisu práce programovat..tak nějak naprogramuj i toto:-)

[reagovat]

j.x.t.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Chování 28.03.2010 18:22:21 | Na co to je reakce?

a jestli tě můžu o něco poprosit..... nepiš už jsi stejně nudná a mimo jako tvůj pičopich;)

[reagovat]

j.x.t.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Chování 28.03.2010 18:39:56 | Na co to je reakce?

pozn. (soukromá diskuse objasnila tento fakt) Bestie není až taková bestie, ona je vlastně chudák protože je fajn, ale má kamaráda Majkla..... „lístos“

[reagovat]

j.x.t.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Chování 28.03.2010 18:48:58 | Na co to je reakce?

j.x.t-koukám, že vaše komunita má zajímavý a pestrý slovník. Že jste se ale rozjel. A nejste sám. p.Schöbl-jste spokojený i s partnerkou v co se to tu zvrhlo? Máte být na co pyšný. Myslím že spoustu věcí jde řešit slušně, a tohle je už trochu moc.

[reagovat]

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Chování 28.03.2010 18:56:07 | Na co to je reakce?

Dobrý den vážený pane anonyme. V co se to zvrhlo je práce lidí, to co sem napsala moje taneční partnerka neslušné nebylo, já jsem zde také nic neslušného nenapsal. Lidé tu reagovali podle své vlastní vůle. Sice jsem řekl že sem již nebudu reagovat veřejně, ale ještě naposledy před tím než napíše hlavní autor reaguji. Zkuste si pročíst o co tu vlastně celkově jde. Dobrou noc, doufám že se vše po dobrém vyřeší.

[reagovat]

David Schöbl
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Chování 28.03.2010 19:07:21 | Na co to je reakce?

V tomhle případě musím souhlasit s Davidem, to, že se někdo rozhodl reagovat takovým způsobem, jakým se rozhodl, skutečně není Davidova vina. Kdyby se všichni diskutující podepsali, pak dobře víme, kdo si za jakým názorem stojí. Dávat někomu za vinu to, že se někdo další z vlastní vůle rozhodl reagovat jako prase či buran, to není rozhodně fér. :)

[reagovat]

Aleš Talácko
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Chování 28.03.2010 19:02:18 | Na co to je reakce?

pfff ještě pestřejší tak mě nenuďte ho použít…jste totiž dalším možným adeptem..... btw. pokud on může nazývat nás buzerantem a tak dále…proč já ne „pičopichem“ hm?

[reagovat]

j.x.t.
>>>>>>>>>>>>>>Chování 28.03.2010 18:07:11 | Na co to je reakce?

Mimochodem: Slovo „g.a.y“ zdejší předprogramovaná cenzura nepustí do příspěvku – i to o něčem smrdutém zde svědčí. Právě proto jsem v příspěvcích výše použil termín „na kluky“.

[reagovat]

Tannoy
>>>>>>>>>>>>>>>Chování 28.03.2010 18:40:09 | Na co to je reakce?

ten anatispam to nepustí, ptž je to na blacklistu slov, které používají spam roboti. Už vidím, jak někdo schválně kvůli homosexuálům píše blacklist. A to že to tebe shodilo…osobně bych to přirovnal jako když se na holku řve, že je to kur.va. Taky je to urážka na cti, ne?

[reagovat]

pedro
>>>>>>>>>>>>>>>>Chování 28.03.2010 18:46:30 | Na co to je reakce?

me to dalo na blacklist realitu :D

[reagovat]

Bestie
>>>>>>>>>>>>>>>Chování 28.03.2010 19:56:52 | Na co to je reakce?

ano určitě je to diskriminace těch odp.o.r.nejch teploušů, který všichni nesnášej a každej kdo ti řekne buzno to řiká proto, že ví že si na kluky a chce ti to dát sežrat…chlapče ty máš jinej problém než svojí orientaci, myslim že se tomu řiká paranoia :D

[reagovat]

>>>Chování 28.03.2010 16:04:34 | Na co to je reakce?

Tohle by si měli pohlídat samotní organizátoři soutěží.. Věřím, že pro většinu z nich je výhodou mít na soutěži Majkla.. ale v případě nevhodného chování by měli, tak jako proti každému, kdo by se nechoval slušně, zakročit.. Zvlášt když zároveň probíhá televizní přenos. Není dvakrát pěkný pohled na válející se diváky přímo u parketu.. at už to jsou fotografové, jejich fankluby (viz. Brno open), nebo členové pořádajícícho klu­bu.

[reagovat]

Aj2a
>>Chování 29.03.2010 08:44:31 | Na co to je reakce?

Vetsinu tanecniku, lol… tak sezen petici a podpisy, ale do ty doby sem nelez a neotravuj. a uprimne, vetsina tanecniku je velmi rada, ze ma fotky. Tot taky dukaz toho, ze tenhle web funguje a prosperuje.

[reagovat]

Petra
>Chování 28.03.2010 15:30:34 | Na co to je reakce?

copak, Davídek neumí mluvit sám za sebe?

Lidi jděte do háje…čekal jsem, že dříve nebo později se začne někdo navážet. Ano jeden rýpne a nejdnou si vichni stěžují jak dělá to to to a to. Přijdete mi jako banda totálních idiotů

[reagovat]

pedro
>>Chování 28.03.2010 15:46:53 | Na co to je reakce?

To, co sem napsala moje Taneční partnerka Radka plně vystihuje (nejen) můj názor.

Majkla se na rozdíl od Vás v této diskuzi opravdu nezastanu.

Doufal jsem že začíná být v pohodě, ale na soutěži se chová nesportovně a sprostě, vadí tím více tanečníkům, fotografům, divákům, rodičům tanečníků apod.

Proto mi to, že můžete být rádi za fotky připadne zcestné, na parketu se pohybuje fotografů spousty a s kvalitnějšími fotografiemi. (Vladimír Kosek, Václav Dressler, Gábina (nevím příjmení), Martin Kozák). Všichni z nich jsou velice dobří a profesionální fotografové, řekl bych že lepší a kvalitnější než Majkl, pouze nemají potřebu všem ukazovat jak jsou dobří tím že ponižují lidi okolo sebe.

Vás, kteří si myslíte, že je takové chování v pořádku, nechápu. Přeji Hezký večer.

[reagovat]

David Schöbl
>>>Chování 28.03.2010 15:49:49 | Na co to je reakce?

Vašek? Lepší fotky? LOL

[reagovat]

pedro
>>>Chování 28.03.2010 15:50:17 | Na co to je reakce?

K řadě dobrých fotografů doplňuji Jiřího Jaloveckého.

[reagovat]

David Schöbl
>>Chování 28.03.2010 15:54:45 | Na co to je reakce?

s tebou v cele, vid?

[reagovat]

>>Chování 28.03.2010 16:03:08 | Na co to je reakce?

Nene, to jen pedra nenapadlo, že Ráďa nepotřebuje, aby za ni mluvil někdo jiný:)

[reagovat]

>>>Chování 28.03.2010 16:05:31 | Na co to je reakce?

když Bůh rozdával rozum tak tady někdo stál zrovna ve frontě na demenci :-D:-D

[reagovat]

Semínko
>>Chování 28.03.2010 17:37:29 | Na co to je reakce?
>Chování 28.03.2010 16:11:50 | Na co to je reakce?

Tak že se už nadává i na fotografy jenom podtrhuje celkovou ubohost celý týhle snahy o diskuzi. Pište si to někam na chat a ne kde to čtou ostatní lidi. Tahle diskuze je až na několik příspěvků od Pavla Biče, Martina Dvořáka, případně jiných skutečně povolaných velice kontraproduktivní- tedy např. nepřínáší téměř nic, co by českému tancovaní pomohlo. Jednou za čas se tady objeví malá duhová rybka – nadějný příspěvek, který sám o sobě stojí za přečtění, protože se z něho mohu něčemu přiučit. Ale většinou tudy jen brouzdám skrz moře srač*k.

[reagovat]

Budha
>>Chování 28.03.2010 16:52:08 | Na co to je reakce?

Myslím, že tohle vlákno určitě dodá Majklovi hodně chuti do zpracovávání fotek z Brno Open, až se vrátí a přečte si to…

Nemůžu se vyjadřovat k jeho údajnému sprostému pokřikování, jelikož jsem ho nikdy nebyla svědkem, ale můžu se domnívat, že většina zmiňovaných výroků by měla být vnímána s humorem. Nevěřím, že by Majkl chtěl komukoli záměrně ztěžovat soustředění na jeho (ať už více či méně oslnivé) taneční výkony. Tím nutně netvrdím, že jsou popisované komentáře podle mě vhodné, ale nedělala bych z toho takovou tragédii :-)

A co se týká Majklova posezu/polehu u parketu, taky mě nejprv napadlo, že by se tam tak povalovat nemusel, ale pak jsem si uvědomila, že jsem si nikdy nezkusila fotit 3 dny v kuse na jedné soutěži – myslíte, že to je jako pohodlné? A že tam byla spousta komfortních míst, ze kterých by se daly fotit fantastické fotky a přitom zaujímat pozice, které nebudou nikomu překážet a nikoho pohoršovat?

Konstruktivní kritika je určitě přínosná věc, ale přečtěte si (někteří) po sobě, co jste napsali, to snad nemůžete myslet vážně ani ve snu 8-O Docela je mi Majkla líto, až po těchhle třech dnech dorazí a jako první tu najde zrovna tohle…

[reagovat]

Helča K.
>>>Chování 28.03.2010 16:55:33 | Na co to je reakce?

Mluvil jsem se dvěma fotografy nezávisle a Majklův posez komentovali takto: „Sedí na jednom místě a není s ním domluva a okolo sebe má tři holky a pořád mi to bzučelo do ucha, místo toho aby fotil tak tam neustále tlachá.“ A co se týče jeho chování, pokud jste ho nezažili tak asi nemá ani moc cenu ho obhajovat, když tančíte a snažíte se podat co nejlepší výjkon, tak takové chování opravdu není příjemné.

[reagovat]

Dave
>>>>Chování 28.03.2010 17:01:12 | Na co to je reakce?

Pokud Majkl seděl celou dobu na jednom místě a někomu to celou dobu bzučelo do ucha, tak ten člověk musel taky celou dobu sedět na jednom místě, ne? :-) Může mi někdo vysvětlit, jestli je na tom něco špatného, nebo proč se to tu tak řeší? :-)

[reagovat]

Helča K.
>>>>>Chování 28.03.2010 20:07:29 | Na co to je reakce?

jojo to by mě taky zajímalo. má snad radši pobíhat a sobecky zastavovat před stolama, k nimž lístky stojí skoro víc, než vy sami do soutěže dáte? seděli jste někdy u stolu v první řadě? stačí když si před vás stoupne porotce, natož když tam splašeně pobíhaj fotografové, kteří 99% fotek stejně hodí do koše, protože nejsou „umělecky dokonalý“. jen ať radši sedí, nepřekáží a na net dá totek víc než ostatní dohromady. co se týče jeho výroků, k tomu se nevyjadřuju, protože jsem tam nebyl a těžko si vybrat příspěvek, o který se opřít..

[reagovat]

Honzis
>>>Chování 28.03.2010 17:02:36 | Na co to je reakce?
  1. Až se Majkl vrátí z Brno Open, tak především toto vlákno smaže.
  2. To, jestli Majkl cosi dělá či nedělá úmyslně (mimochodem o „úmyslnosti“ nebyla nikde výše, pokud jsem správně četl, ani zmínka) ještě neznamená, že je jeho chování přijatelné či alespoň ostatní neobtěžující. Pes, které v noci hlasitě štěká u domu svého pána, to také jistě nedělá proto, aby svému pánovi škodil, budil jej ze spaní a obtěžoval jej, přesto je toto jeho chování velice otravné.
  3. Ostatní fotografové rovněž tři dny fotografuují a nikde se nepovalují, navíc narozdíl od Majkla stojí a aktivně chodí kolem parketu. Stejně tak tanečníci, kteří, troufám si tvrdit, jistě podávají značně náročnější fyzický výkon než Majkl, nikde kolem parketu nepoléhávají.
  4. Myslím, že v tomto vláknu nejde o kontruktivní kritiku – ostatně jak lze „konstruktivně“ kritizovat nepřijatelné chování? Jde zde o upozornění Majkla na problém, který by mu, myslím, měl stát přinejmenším za zamyšlení, chce-li si uchovat punc slušného člověka a nikoliv hulváta.
 [reagovat]

Tannoy
>>>>Chování 28.03.2010 17:11:23 | Na co to je reakce?

Tak – a teď nás Majkl nebude fotit už :-D:-D:-D

[reagovat]

Walda
>>>>>Chování 28.03.2010 17:16:33 | Na co to je reakce?

Ale bude, neboj se. Co jiného by dělal? Pokud jako člověk za něco stojí, zamyslí se nad touto diskuzí, zkuusí se zamyslet i nad svým chování a třeba už na příští soutěži uvidíme, že se chová lépe. Měl štěstí, že se mu dosud dostávalo jen minimum kritiky – ať už na jeho fotopráci či na jeho chování. A pokud nebude (což se nestane) – tebe to bude mrzet?

[reagovat]

Tannoy
>>>>>Chování 28.03.2010 18:17:09 | Na co to je reakce?

Nezapomínej, že Majkl je tu pro vás, ne vy pro něj. Jinými slovy on potřebuje peníze od vás za fotky, nikoliv, že vy ty jeho fotky nutně potřebujete. Měl by se podle toho tedy chovat. Pokud někoho naštve, může mu to vrátit jen tím, že od něj nekoupí fotky a pokud to udělá víc lidí, Majkl to pocítí. Nevím, kolik fotek prodá, ale kdyby se mu to focení nevyplácelo, nedělá to. Takže asi tak. Helča Š.

[reagovat]

Helča Š.
>>>>>>Chování 28.03.2010 18:19:32 | Na co to je reakce?

To je v podstatě konstatování. Buďme rádi, že byl Majkl tak hodný a nechal nám tu tak veliký prostor rozebrat co dělá dobře a co ne.

Takže Majklovo plus: Má větší foťák a baví ho jezdit na soutěže.

Majklovo minus: Chová se nevkusně a skrývá se za svou rádoby důležitost na svém webu.

[reagovat]

Dave
>>Chování 28.03.2010 16:55:03 | Na co to je reakce?

Budhovi jsou sice všichni lhostejní, jak sám tvrdí, přesto cítí potřebu kastovat lidi podle kvality jejich příspěvků a nestydatě a uzurpátorsky si dovoluje diktovat a vykazovat přispěvatele pryč.Doteď jsem netušil, že Budha = Hitler.

Toto NENÍ diskuze o tom, kterak pomoci „českému tancování“ (btw: Ono potřebuje pomoci, S čím? Jak?); toto je diskuze o nepřijatelném chování majitele tohoto serveru na tanečních soutěžích. Kritika se zde nikdy nenosila a jak vidno, tento stav trvá i nadále. Věřím však, že příspěvky typu „Majkle, děkuji ti za mocinky kránééé foteškyy“, „Majkle, několikrát týdně unešena chodím na tvůj překrásný web,“ apod. jistě „českému tancování“ pomohou značnou měrou.

[reagovat]

Tannoy
>>>Chování 28.03.2010 17:15:57 | Na co to je reakce?

Budha je ohromen z barvitosti tvých fantazií. Přesto si myslí, že si debil.

[reagovat]

Budha
>>>>Chování 28.03.2010 17:17:41 | Na co to je reakce?

Ano, to už tak bývá, že tam, kde již nedostačují argumenty či dostatek intelektu, přicházejí na řadu osobní urážky.

[reagovat]

Tannoy
>>>>>Chování 28.03.2010 17:51:56 | Na co to je reakce?

Vychutnej si tu urážku dosyta, protože si jen prašivá krysa v trništi urážek, vykoupej a rochni se v ní jako věnci ověšené kvičící prase racionality.

[reagovat]

>>>>>>Chování 28.03.2010 18:19:47 | Na co to je reakce?

Ano ano, tento post je jasným důkazem toho, že i inteligent může být blbec :D Věnci ověšené kvičící prase racionality je skutečně perla hozená sviním :D

[reagovat]

Aleš
>>>>Chování 2.04.2010 08:56:23 | Na co to je reakce?

haha, tak tohle je dobrý :D :D

[reagovat]

Desa1
porotovníček 27.03.2010 05:37:09

majkle chybí ti dva porodci v porotovníčku skus hádat kteří?

[reagovat]

>porotovníček 27.03.2010 07:24:11 | Na co to je reakce?

Že by třeba zrovna ti dva ještě nebyli na soutěžích kde majkl fotil? 8-)

[reagovat]

>porotovníček 27.03.2010 17:33:27 | Na co to je reakce?

Dva poroDci? A co se narodilo? :-D

[reagovat]

zík
>>porotovníček 28.03.2010 00:01:59 | Na co to je reakce?

LOL :-D

[reagovat]

kitten
>porotovníček 28.03.2010 02:44:02 | Na co to je reakce?

A jak jsi přišel na to že jen dva?

[reagovat]

krtka
>porotovníček 28.03.2010 02:52:25 | Na co to je reakce?

Nechám se podat… :-)

[reagovat]

Majkl
>>porotovníček 29.03.2010 07:07:07 | Na co to je reakce?

No třeba Hošek se Švrčkovou se teĎ rozjeli!!

[reagovat]

ondra
>>>porotovníček 29.03.2010 07:12:58 | Na co to je reakce?

No vida, to jsem ani nevěděl, tak doplníme :-)

[reagovat]

Majkl
>>porotovníček 29.03.2010 07:07:45 | Na co to je reakce?

No třeba Hošek se Švrčkovou se teĎ rozjeli!!

[reagovat]

ondra
:) 26.03.2010 16:34:07

Ahoj Majkle,jen jsem chtěl říct že na mistrovství v latině v junior dvojkách nemáš osmé místo :)

[reagovat]

>:) 28.03.2010 02:53:01 | Na co to je reakce?

Mrknu, opravím, zařídím. Díky za info… :-)

[reagovat]

Majkl
Strana: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, [9] 10, 11, 12, 13

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email