Martin Očenáš
Hobby LAT, Hobby STT

Líčení a pravidla

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2019-09-22 07:53:40

He :) 4.12.2010 17:39:03

Taky jsem dlouho byla poctivka, ale poté, co mě prostě každý víkend rozčilovaly jedny a tytéž páry tím, že tančili nepovolené figury a nikdo jim na to neřekl ani prd, tak jsem to prostě začala dělat taky. Možná mě použijete jako příklad nedodržováním pravidel degradované morálky, ale když můžou oni, proč ne já? Konec konců prostě když už mě někdo porazil, asi to nebude až tak tím, že tancoval na C v jivu kopky, ale asi že já s partnerem tančíme na bullshita:). A nikdy jsem neviděla sebemenší důvod jít kvůli tomu někoho napráskat:-D Nebudem si přece namlouvat, že v případě děcek ty řasy a našutrovaný šaty tolik nadělaj, že ne? :)

[reagovat]

Lena
>He :) 5.01.2011 14:02:02 | Na co to je reakce?

Sice reaguju až po funuse, ale já si toho dřív nevšimnul. Jestli tančíte ve třídě D,C neomezené figury, je Vám to k prdu. Musíte to tančit tak, abyste získala kříže, tudíž aby to viděli porotci. A když to porotci uvidí, místo kříže tam napíší enko. Obojí se tam nevejde.

[reagovat]

Equus
>>He :) 6.01.2011 04:48:23 | Na co to je reakce?

Ale vejde. :-D

[reagovat]

Voldik
>>>He :) 6.01.2011 06:32:48 | Na co to je reakce?

je rozdíl mezi „n“ a „N“ ;-)

[reagovat]

MililiVantili
Auta 25.11.2010 06:06:42

K tomuhle se snad ani nebudu vyjadřovat, ale jen ten příklad s tím autem – děláte si srandu?? :D Když zaparkuje kde nemá, tak to neznamená, že to nemá nic společného s mým autem přece – zaparkuje kde nemá, tak to může být překážka v cestě, nebo pro postižené.. Když chcete urážet aspon see zamyslete :)

[reagovat]

smích
>>>>>>Líčení a pravidla 24.11.2010 11:55:30

Nikolko, sice nevim, co se jak stalo, ale nad některými příspěvky mi fakt zůstává rozum stát. Ty se pouze zeptáš na názor ostatních a čeho se dočkáš ? Urážek, urážek a urážek … Nevšímej si toho, oni ti jenom závidí, jak umíš tancovat a jak jsi krásná i bez zmalovaného ksichtu a okamenovaných šatů. Máš super postavu, tyhle závistivce ignoruj :o))

[reagovat]

Bára - Palcuše :)
>>>>>>>Líčení a pravidla 25.11.2010 07:04:51 | Na co to je reakce?

ono to spíš vypadá , že závidí Nikola a ju z toho poprask, taky smích

[reagovat]

>>>>>>>>Líčení a pravidla 25.11.2010 08:18:04 | Na co to je reakce?

nevím co by jako záviděla

[reagovat]

lidi vy jste blázni 23.11.2010 16:27:53

Takže taky mám doma malou tanečnici. Chtěla se registrovat až od nového roku právě proto, že v hobby se mohla malovat a mít nazdobené šaty. Pak ji trenérka jednoho dne řekla že na to má a má se registrovat už teď. Takže jsme si všichni sedli probrali co smí a co nesmí no a šly jsme koupit nezdobené šaty, malovátka odložili do skříně a taky ji to nedělalo žádné probrémy jelikož chce asi něco dokázat ano já to platím, ale ona musí být ambiciózní ne já. Takže opravdu je na nás a na trenérech jak se budou děti chovat, oblékat a malovat. Ale je to pouze můj názor. Andrea

[reagovat]

Hele 23.11.2010 15:51:51

Fakt si myslím, že jste trapný – minulou neděli tančily v Havířově manalovaný děcka jedičky, a nikdo to neřešil. Na Openech se to taky neřeší už vůbec ale na posr. DC soutěži z toho rodiče udělají drama :-/

[reagovat]

>Hele 23.11.2010 16:05:23 | Na co to je reakce?

tak asi bych neurážela nevím proč ta silná slova a jestli tancovali namalovaný opravdu děti-I tak jste asi měli soutěž bez dozoru žejo? a nebo na to dozor kašlal?

[reagovat]

>>Hele 23.11.2010 16:17:45 | Na co to je reakce?

junioři 1 (děcka ve smyslu dítě)

[reagovat]

>>>Hele 23.11.2010 16:43:59 | Na co to je reakce?

Asi ale Hobby Jun-I… Tam se to muze…

[reagovat]

zlatí hoši 22.11.2010 16:01:59

myslim že by někdo měl udělat obdobu „zlatí hoši“,i amatérsky myslim že to byl masakr X-D

kdo nezná najděte si na nova.tn, je to sice o hokeji, ale je to spíš dokument o šílených rodičích malých hokejistů

přemýšlele jsem že bych dal kluka na tancování (jestli a až nějákýho budu mít), ale nevim. nevim aby se mu za to pak neposmívali ve škole a aby to pro něj v tomhle prostředí šílených rodičů nevyl stres

[reagovat]

Líčení a pravidla 22.11.2010 15:42:11

Jo a to jsem jeste zapomela ze ten samy dozor co si nevsimnul 3 mesice zdobenych satu, si ale vsimnul ze telovina na mych satech byla vic jak 5cm. pritom to nebyla pravda,ale musela sem tancit v tricku pres saty a nebo netancit vubec. Takze si Nikolko s toho nic nedelej.. a byl to ten samy dozor co je v Pribrami :))..Vitej v tanecnim svete :-D

[reagovat]

J.Sklenarova :-)
>Líčení a pravidla 22.11.2010 17:50:17 | Na co to je reakce?

za tělovinu jsme teďka také byli napomenuti (tančíme dospělé). Je to poprvné asi za 15 soutěží. Ale bylo nám řečeno, že tělovinu stačí ozdobit kamenama, jelikož zdobená tělovina může být a není to bráno tak, že tam musí být min 5cm mezi košíčky

[reagovat]

pedro
>>Líčení a pravidla 22.11.2010 18:33:52 | Na co to je reakce?

Já řešila napomenutí i kvůli zdobené tělovině. Protože OD zastával názor, že když zdobená, tak hustě, že tam nebude mezi kameny ani kousek místa, nebude vidět. Šlo o 2 trojúhelníčky na každém boku, kamenů tam bylo opravdu jen pár. Ale nikde není psáno, jak moc hustě mají kameny být. Sváděl to na to, že údajně jsou nějaká nová pravidla IDSF atd. Argumentovala jsem, že ta nová pravidla nejsou na netu, tzn. pro tanečníky nejsou vůbec. Že to prý ví, ale že byli na tom školení a na netu to bude změněno…atd. atd. :-o)) S těmi košíčky to moc nechápu…min. 5cm? Není to myšleno tak, že košíčky smí být spojené(páskem) o max. délce 5cm? Aby se nestalo, že budou mít některé méně obdařené dámy mezi košíčky 15cm:-)))?

[reagovat]

H.S.
>Líčení a pravidla 23.11.2010 01:37:56 | Na co to je reakce?

Převlíkat (do trička apod.) se posílají jen problémové páry – ty co věčně něco nemají, každý týden s nima něco řešíš, držkují na tebe.. Když je někdo normální, úplně v pohodě stačí domluva :-)

[reagovat]

>>Líčení a pravidla 23.11.2010 03:10:25 | Na co to je reakce?

Kdo jsi,máš s tím zkušenosti? Zřejmě patříš ty k těm problémovým( neumíš se ani podepsat ) a znáš to.
Nejsme problémovým párem,jsme v poho,všude jsme včas – nemusí se na nás čekat,stíháme se převlékat -nemusí se na nás čekat,vždy jsme připravení-nemusí nás nikdo vyvolávat a další a další, a za celé roky toto byla jediná věc,již před pár lety,kterou jsme s OD řešili a navíc to bylo neoprávněné,všechny cm byly podle pravidel a už vůbec jsme „nedržkovali“ ,protože OD má přeci vždycky pravdu :-) a bohužel o dohodě nebylo ze strany OD ani možnost diskutovat.Bylo to z jejich strany striktní nařízení. Bez řečí jsme převlíkli tričko přes šaty , protože jiné šaty na JUN I jsme s sebou neměli,pouze zdobené na JUN II a to nešlo, to by bylo proti pravidlům.Je ovšem moc smutné,že ten samý OD NEVIDĚL pár,který 3 měsíce na X soutěžích tančil JUN I ve zdobených šatech. TO je až neuvěřitelné,jaké má tento OD oči :-) . Více cm na tělovině odhadne i bez metru na dálku a třpytivé šaty,které mezi nezdobenými tlučou do očí nejsou zkrátka vidět. Co ale dělat, takový je život – OD má vždycky pravdu a když jí nemá,platí pravidlo č. 1 , má pravdu :-) A jen tak na závěr, článek o této zkušenosti s OD nebyl napsán jako stížnost na OD , ale jako podpora pro Nikolku,že tato situace není jediná a u nás vcelku normální.Někomu to projde,někomu ne.Je to smutné , ale je to tak.

[reagovat]

sklenka
Líčení a pravidla 22.11.2010 14:57:33

Takze… Nikolka se jen zeptala na nazor ostatnich..nikoho neurazela ani nic podobnyho. Ale ostatni urazej ji..kdyz tu nekdo napise ze ji ,,preteka bricho z dvoudilnich satu,, tak by se mel nejdrive podivat na tu holcinu,kvuli ktere tu vlastne tahle diskuse zacala.Nechci nikoho urazet ale myslim ze Nikce nic ,,nepreteka,, !

Je jasne ze pravidla by se mela dodrzovat,ale posledni dobou lidi ktery pravidla dodrzujou je docela malo. Tak k cemu ty pravidla jsou?.. a nebo spis taky k cemu je odborny dozor na soutezich?kdyz kolikrat ani nevi co se na tom parketu deje!..? asi pred 2 rokama kdyz jem byla jeste v JUN1 C ,tak se mnou tancila jedna holka ktera mela jenom zdobene saty a tancila v nich asi 3 mesice. A kdyz mamka asi po 5 soutezi co nich tancila dosla za OD tak ten ji rek ze si toho vubec nevsiml!ale kdyz ma kluk trochu ohnute cislo na zadech aby ho nemel pres cele zada,toho si vsimne hned!..tak kde to sme?..k cemu tu ten dozor je? K nicemu! Treba ted na HK Open 2010 jedna nejmenovana osoba obihala ,,vsechny,, porotce to by nemela (nebo spis ty porotci by se s ni vubec nemeli bavit) vsichni to videli,vsichni o tom mluvej ale ,,nas Odborny dozor,, o tom vubec nevi..no ale to uz je tema na dalsi diskusi. Nikolko..vubec si nic nedelej z urazek typu,,preteka ji bricho ,, atd.. vubec to neni pravda..a hlavne ti ty saty moc slusi! Preji hodne uspechu :-)))

[reagovat]

J.Sklenarova :-)
>Líčení a pravidla 22.11.2010 15:28:49 | Na co to je reakce?

vitejte na internetu

[reagovat]

>Líčení a pravidla 19.01.2011 12:54:43 | Na co to je reakce?

mysliš asi p. Fenčáka?..:) jarusko?..:D

[reagovat]

ličeni a pravidla 22.11.2010 10:11:42

Tak jsem dorazila z práce dcera na tréninku a otevřená v pc stránka majkluv svět a koukám co tady vyplodila docela se mi líbi téma ale měla počkat na mě jinak u dozoru jsem si stěžovala já takže udavac sem já ne ona . Pěkný den všem

[reagovat]

>ličeni a pravidla 22.11.2010 10:37:39 | Na co to je reakce?

Máte plusové body za přiznaní :-)

[reagovat]

Majkl
>>ličeni a pravidla 22.11.2010 13:05:21 | Na co to je reakce?

Dobrý večer Majkle, plusové body si snad ani nezasloužím jelikož se nemám za co stydět snažím se vychovat z dcery slušnou holku a když se děje něco co se dít nemá tak s tím musím začít dělat něco já . A je pravdou, že mi to celý život působilo jenom potíže.:-D Martina Kühnelová matka

[reagovat]

Nikola125
Líčení a pravidla 22.11.2010 05:31:47

Dobrý den, všem jako někdo kdo tanci až tak moc nerozumí, ale moc se mi tanec líbí a jsem taky sportovek akorát v jiném druhu sportu , tak musím konstatovat, že máme taky u nás ve sportu hodně pravidel i nesmyslných, ale dodržovat je musíme všichni. A taky musím říct, že té asi dle prvotního příspěvku slečně dáváte pořádně zabrat aniž by ona kohokoliv pošpinila nebo urazila. Omlouvám se , že se Vám do toho pletu je to jen můj osobní postřeh. S úctou Andrea

[reagovat]

Strana: 1, 2

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email