Jana Gardiánová
Začinájící

topánky

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2017-12-16 13:32:35

Boty 10.03.2015 12:20:06

Ahojky :-) chtěla jsem se zeptat, můžu na Hobby soutěži tancovat standart v latinkách?

[reagovat]

Denča
rozlepené boty 2.09.2014 13:29:58

ahoj :) chtela bych se zeptat …Neznáte někdo prosím nějaké dobré lepidlo na taneční boty? mám od značky Tango OK a odlepuje se mi podrážka na jednom kousku a ikdyž bych to neřekla, je to při tanci dost znát.Do reklamace se mi moc nechce… nevím v čem bych mezitím tancovala ://

[reagovat]

Hanka
>rozlepené boty 5.09.2014 16:00:55 | Na co to je reakce?

no, zpusobu je nekolik :) da se pouzit vterinak, i kdyz ten je dost tvrdej a na boty ne uplne vhodnej, ale drzi… da se to vzit lakem na vlasy a zafenovat :D ale asi nejlepsi je poridit si nejaky lepidlo na kozenou obuv, proste neco sevcovskyho, neni to tezky sehnat

[reagovat]

Lukáš B.
rozlepené boty 2.09.2014 11:43:51

ahoj :) chtela bych se zeptat …Neznáte někdo prosím nějaké dobré lepidlo na taneční boty? mám od značky Tango OK a odlepuje se mi podrážka na jednom kousku a ikdyž bych to neřekla, je to při tanci dost znát.Do reklamace se mi moc nechce… nevím v čem bych mezitím tancovala ://

[reagovat]

Hanka
čištění tanečních bot 26.09.2011 08:14:43

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak čistíte boty? Na spodek mám kartáč, jakž takž to vyčistím, ale jak čistíte vnitřek?

[reagovat]

Carolka
>čištění tanečních bot 26.09.2011 18:28:16 | Na co to je reakce?

Ten se nečistí, většinou se boty rozdrbou, roztrhají, rozlepí, rozžvejkají dřív než se zašpiní na neúnosnou úroveň :-D :-D (Pokud holky nejsou špindíry :-D)

[reagovat]

Honzis
>>čištění tanečních bot 27.09.2011 02:24:03 | Na co to je reakce?

To nemá nic společného s tím, jestli jsou holky špindíry nebo ne, ale spíš jak moc jim partner a páry kolem na soutěžích šlapou po nohou (hlavně u standardních bot), zejména pokud mají naolejováno…Na saténky existují specializované přípravky (mají je většinou tam, kde prodávají taneční boty), funguje ale také perchloretylen – prodává se v drogerii, je to něco jako ředidlo, takže doporučuju pracovat v rukavicích. Postup je jednoduchý – vatičkou, kapesníkem, hadříkem,… čímkoli boty z vnější strany namočit a nechat nejlépe na balkoně nebo někde, kde nevadí vůně ředidla, uschnout. Část špíny se omyje už při namáčení, část se odpaří. Každopádně čím dřív se po výrobě fleku očistí, tím to jde lépe, ale osobně se mi nikdy nepodařilo dostat boty už do úplně stejného lesku a čistoty, jako když jsou nové.

[reagovat]

Jajinka
>>>čištění tanečních bot 27.09.2011 12:04:32 | Na co to je reakce?

Slečna ale asi spíš myslela vnitřek bot – aby nesmrděly potem a tak…

[reagovat]

Betunka
>>>>čištění tanečních bot 27.09.2011 19:04:40 | Na co to je reakce?

Nojo, to je tak, kdyz to clovek precte honem honem ;), omlouvam se. Tak na to jsou asi nejlepsi takovy ty antibakterialni spreje, ani to nemusi byt ty nejdrazsi od Schollu, mame sprej z DMka a funguje skvele.

[reagovat]

Jajinka
>>čištění tanečních bot 6.12.2017 08:52:40 | Na co to je reakce?

I'm self-employed http://avanafil.blog.hu/ injure avanafil cost
mental ever Defending champion Williams has been drawn with Agnieszka Radwanska, Petra Kvitova and Angelique Kerber in the red group at Istanbul's Sinan Erdem dome while second seed Victoria Azarenka, Li Na, Sara Errani and Jelena Jankovic are in the white group.

[reagovat]

Andreas
Aidy 29.08.2011 03:13:12

Aidy mužeš objednat u Valerija Lebedeva http://www.facebook.com/valery.lebedev bude na Prag Open 10–11 zaři prodavat

[reagovat]

Natalia
topánky 16.08.2011 13:40:54

mna hlavne tanec baví , a chcem sa s ním dostať čo najdalej to pôjde :) … len ked mam akurát nového partnera… a tancujem s ním mesiac… a my sme obaja ešte stále v hobby a on už má 24 :D ..tak stále váham, a odkladam to súťažné tancovanie…:/ a helca.. mohla by si mi ešte dať radu ku tým štandardkám ?:)

[reagovat]

sissusik
>topánky 16.08.2011 14:01:23 | Na co to je reakce?

hele jestli budete hodne trenovat, treba kazdej den, nebo proste co nejvic to pujde a vezmete si nejaky lekce, tak za, ja nevim, dva mesice klidne muzete vyjet na soutez…

[reagovat]

Lukáš B.
>topánky 16.08.2011 14:16:16 | Na co to je reakce?

No, odkládáním toho moc nevyřešíš :) Ani 24 není žádný věk; je super, žes vůbec partnera našla a že vás tancování baví, tak přestaňte řešit „problémy“ a tancujte ;) Se standardkama ti ale bohužel neporadím – dělám jenom LAT… Tak jen co jsem slyšela – nejlepší jsou prý Supadance, a přišlo by mi logické, že strategie „o něco menší“ se tady asi neuplatní :D A volila bych typ s pásečkem přes nárt, ušetříš si nepříjemnosti s padajícíma botama. Možná to má ale zas jiné nevýhody, netuším, chtělo by to nějakou standarďačku :)

[reagovat]

helca
>>topánky 16.08.2011 14:29:18 | Na co to je reakce?

supadancky na stt jsou ale dost tvrdy…co vim tak dobry jsou JF Dance nebo i ty DSI

[reagovat]

Lukáš B.
>>topánky 17.08.2011 02:56:05 | Na co to je reakce?

Souhlasím! Já dělám už jen standard a na supadancky nedám dopustit! Nosím ty s páskem a kupuju si dvoje ročně pravidelně už několik let. Jednou jsem zkusila DSI, které jsou měkkčí, ale zase se mi pokoušely snad rozříznout achilovku :-D navíc do supadancek nosím takové ty ostřihovací pěnové vložky do bot, protože mám malý nárt a všechny boty mi odstávají, tím se vyřeší to i měkkost bot.. navíc mám dobrou zkušenost s tím, že je nemusím nijak roztancovávat a koupit si je klidně 2 dny před soutěží a nemám puchýře.. tak hodně štěstí při výběru ;-)

[reagovat]

Dominika K.
>>>topánky 17.08.2011 05:40:50 | Na co to je reakce?

Ahoj, máte někdo zkušenost se značkou Diamant (standard)? :-) Chystám se je vyměnit za Supadance…

[reagovat]

Kerstinn
>>>>topánky 17.08.2011 16:43:10 | Na co to je reakce?

Tancim v Diamantkach (STT) uz nekolik let a jsem s nima spokojena, mam takove ty s gumickou vpredu, ale mam k nim navic pasecek, jinak mi padaji. Jen si nejsem jista, jestli firma Diamant neprestala externi pasecky vyrabet, ale chce to zkusit, kazdemu sedi neco jineho.

[reagovat]

Jajinka
topánky 14.08.2011 17:42:30

ahojte:)..potre­bovala by som poradiť, tancujem ešte len rok, tanečné topánky síce mám, ale teraz ma napadla jedna vec…ako je možné že keď sa dívam na ostatné tancujúce baby, na fotky alebo tak , všetkým ta topánka prilieha k nohe ked prepne/napne chodidlo… mne ta topánka neprilieha, skôr tak odstáva..:D… je to moja velkost, alebo si mám kupiť menšie? nebude vadiť ked budem chodiť prstami po podlahe? alebo ja už neviem :) budem rada ak ma niekto poučí o tom ako správne kupovať tanečné topánky:)

[reagovat]

sissusik
>topánky 15.08.2011 14:51:15 | Na co to je reakce?

Záleží na tom, c máš za značku bot. Podle toho co píšeš, tak máš nějaký tvrdší boty, který se špatně tvarují. Když si budeš kupovat nový, tak si vyzkoušej propnout nohu a trošku si v nich zatančit, abys viděla jak se chovaji. Počítej s tim, že se taky boty vytahnou a pak budou volnější. Většinou se kupují boty tak o půl až jedno číslo menší. Zkus se poptat nějakých holek co už pár bot na nohou měly, a ty ti doporučí jakou značku a jakou velikost.

[reagovat]

Honzáč
>>topánky 15.08.2011 17:31:24 | Na co to je reakce?

no ja mám boty supadance :) … dosť ma to štvalo, lebo vyzeralo to aj divne troška pri tanci a chcela som to zmeniť :) nejak sa v tom nevyznám tak dakujem za radu :)a ešte otázka… ktorá značka je najlepšia?:)

[reagovat]

sissusik
>>>topánky 16.08.2011 04:21:09 | Na co to je reakce?

to je tezky posoudit, kazdymu sedi neco jinyho, ale obecne jsou nejlepsi asi Supadance… (i kdyz je fakt ze ty damsky jsou tvrdsi) :D pak jeste Aidy, DSI jsou taky celkem fajn a co vim tak i JF Dance jsou dobry, to musis sama vyzkouset co ti sedi nejvic

[reagovat]

Lukáš B.
>>>>topánky 16.08.2011 07:43:47 | Na co to je reakce?

Holky, kde kupujete Aidy? Mají je normálně v Helleru nebo v Elisu? Díky!

[reagovat]

Zuzaaa
>>>>>topánky 16.08.2011 08:52:22 | Na co to je reakce?

co vim tak s Aidama je to trochu problem, u nas se v obchodech myslim ani neprodavaj, ale co jsem slysel tak Lebedev je obcas ma ve svym stanku na soutezich…urcite bych se po nich podival tedka na PO jestli je tam nekdo mit nebude, popr. treba jeste v rijnu v ostrave…jinak asi objednat pres net, ale nevim jaky tu s tim ma kdo zkusenosti…

[reagovat]

Lukáš B.
>>>>topánky 16.08.2011 15:37:21 | Na co to je reakce?

Když už jsme u toho, taky jsem nedávno hledala taneční boty. Tady jsem se dočetla o značkách, které uvádíš, a ještě o některých dalších (Kozdra a další). Pak jsem ještě probrouzdala Google, který mi našel http://www.prague.sansha.com/ Ale jinak jsem o téhle značce mezi profíky nikde nečetla. Prostě není známá, nebo je obecně známá jako značka nekvalitní? Pro mě byla hlavní cena (jsem amatér, nesoutěžím, takže jsem se chtěla v zásadě jen zbavit civilních bot, ve kterých se tancuje špatně), tak jsem do nich šla a nestěžuju si, tancuje se v nich dobře a zatím se nerozpadly :-) Nicméně nemám srovnání a jakožto amatér jsou moje potřeby a požadavky na boty asi někde jinde než u profíků. Ale propnout špičku v nich můžu v pohodě :-) Nebo má někdo zkušenost s touhle značkou (Sansha)?

[reagovat]

Hanka V.
>>>topánky 16.08.2011 06:55:56 | Na co to je reakce?

Ahoj, já nosím taky Supadance a kupuju si určitě trochu menší, takže opravdu – jak píšeš – trošičku šlapu prstama po parketu. Samozřejmě nesmí to být moc, to už není pohodlné a ani to nevypadá dobře. Druhý důvod je, že Supadancky se časem dost vytáhnou, takže jsem pak ve větších hodně projížděla dopředu (a šlapala tím pádem po zemi ještě víc). Ze začátku jsou tyhle boty vždycky tvrdší, ale časem by to mělo povolit a bota by měla začít s nohou lépe kooperovat :) Pokud máš pocit, že ti Supadance jako značka vyhovuje – podle mě to rozhodně není špatná volba – tak zkus menší číslo (já jsem se postupně propracovala od 5.5 až ke 4.5, v civilu nosím 37–38) a taky zaexperimentuj s různými typy. Není to totiž jen o tom, že jiný typ trochu jinak vypadá, ale taky jinak sedí na noze a podle toho se jí i líp nebo hůř přizpůsobí.

[reagovat]

helca
>>>>topánky 16.08.2011 07:59:28 | Na co to je reakce?

ja mam nohu tiež tak 37 – 38, a tanečné topánky mam 5,5 :D mne sedia presne, síce sú rozchodené ale prsty mi odtial netrčia, len ten problém tam je že to nevyzerá dobre ked prepnem chodidlo....... takže vidím to tak že pri dalšom nákupe si budem musieť pri výbere dať viacej záležať, ale mne vtedy nemal kto poradiť takže som rada že som teraz múdrejšia: ) a dá mi ešte niekto radu ohladom čo sa týka topanok na štandard ? tie som ešte nekupovala, tak nech viem .. a jedna otázka.. ja mám 18 a tancujem tak cca 1,5 roka… nie je už neskoro na to aby som začala tancovať súťažne ?:)

[reagovat]

sissusik
>>>>>topánky 16.08.2011 08:46:44 | Na co to je reakce?

taky zalezi na vysce podpatku, ty vyssi – 8.5cm delaji krasny narty i kdyz jen stojis. Jinak urcite bych zacal soutezne tancovat co nejdriv…rok a pul je celkem dost, zalezi co chces od toho tancovani…

[reagovat]

Lukáš B.
>>>>>topánky 16.08.2011 09:49:05 | Na co to je reakce?

Zní to možná otřepaně, ale nikdy není pozdě :) Sama jsem začala ve 20 letech. Na to, abych byla mistryně světa, už to asi pozdě je (i když ještě jsou tu seniorské kategorie :D ), ale na to, abych si tancování užívala, naučila se spoustu věcí (myšleno nejen techniku, ale i mnoho dalšího), překonávala sama sebe atd. určitě pozdě není. Teď mám A, což jsem na začátku vůbec ani nečekala; že se v nich spíš dost plácáme, to je druhá věc, ale o tom překonávání a zkoušení, kam to ještě půjde, to právě je – aspoň pro mě :) Takže jestli tě tancování baví, tak vůbec neřeš, jestli je brzo nebo pozdě, a tancuj :) Jen nesmíš čekat, že to půjde samo – ale to není otázka věku, makat je potřeba pořád ;)

[reagovat]

helca
>>>>>>topánky 16.08.2011 13:42:39 | Na co to je reakce?

hups.. :) odpovedaala som tam hore :)

[reagovat]

sissusik
>>>topánky 23.08.2011 05:03:35 | Na co to je reakce?

No já bych pro holky řekl jednoznačně Aidy, ale musíš si to vyzkoušet. Co já vim, tak jsou fakt měkký a pohodlný a vypadaj skvěle na noze, ale musíš si to sama vyzkoušet. T já ti nemůžu říkat, co je pro tebe nejlepší… :-)

[reagovat]

Honzáč

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email