Lucie Pačesná
Začinájící

Boty cez internet

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2018-09-22 14:11:57

Artis 27.09.2016 11:44:44

Zkuste taneční boty značky Artis, top kvalita, dostupné ceny

www.nejtanecniboty.cz

[reagovat]

Nina
Taneční boty značky Artis 27.09.2016 11:39:24

Doporučuji obchod www.nejtanecniboty.cz

Koupila jsem od nich taneční boty Artis, pohybuje se v ceně 1 490 Kč. Jsou skvělé!!

Za ty peníze super, vyrovnají se mnohem dražším, mohu jen doporučit

[reagovat]

Nina
Boty cez internet 26.08.2012 17:09:18

Chcela by som vedieť, či máte nejaké skúsenosti s nakupovaním tanečných topánok cez internet? Máte nejakú overenú stránku? Vždy vám sadla veľkosť? Prosím podeľte sa o hocijaké skúsenosti, pretože ja v mojom meste nemám moc na výber čo sa týka tanečných topánok, a chcela by som si kúpiť niečo čo sa mi bude páčiť a zároveň mi to aj sadne, pretože v kamennom obchode to u nás nie je bohviečo…

[reagovat]

SimonaM
>Boty cez internet 27.08.2012 05:57:23 | Na co to je reakce?

Kupovani pres net je vzdycky tak trosku riziko… Resit pak vraceni a vymenovani je dost otravne. Ja jsem s tim nastesti nikdy problemy nemel, kupoval jsem si boty pres net jen dvakrat a nikdy nebyl problem. Dobre je, kdyz pri objednavani pres net chteji, abys sis zmerila chodidlo – delku, sirku atd., ty cisla jim pak napsala do formulare a oni ti podle toho vyberou boty, ktere by mely sedet (podotykam ze mely, ne ze stoprocentne budou). Ovsem toto nedela moc znacek co vim. Pokud mas moznost nekde navstivit tanecni obchod a vybrat si sama osobne, urcite to udelej. Nakupovani pres net ti muze pekne zkazit naladu na nekolik mesicu…

[reagovat]

Lukáš B.
>Boty cez internet 31.08.2012 10:03:53 | Na co to je reakce?

Ahoj! Boty jsem si kupoval přes www.akces.cz. Osobně jsem měřil nohy své a dalším 4 lidem (z toho třem tanečnicím) a vždy to bylo super na míru. Pokud se noha měří přesně podle jejich návodu na webovkách, není co zkazit.

Výhodou toho webu je, že si boty můžeš sestavit dle vlastního gusta – od barvy, přes materiál, velikosti podpatků, ozdob,… až po barvu každého pásku na botě.

Cena není příliš vysoká, dají se sehnat okolo 1800,– Kč i s dopravou (do 3 týdnů).

Na druhou stranu jsem slyšel negativa a to týkající se výdrže bot. Ale to je bych řekl individuelní věc a člověk si to musí vyzkoušet. Mě osobně vydržely stejně jako jedny Ray Rose.

[reagovat]

Tom.
>>Boty cez internet 1.09.2012 05:22:03 | Na co to je reakce?

je fakt ze Akces ma dobrej e-shop, jak popsal Tom. Velke moznosti pri vyberu a „sestaveni“ bot, cena je takovej prumer, ovsem ja mel Akcesky jen jednou a vydrzely me jen asi 3 mesice…takze znovu uz bych si je nekoupil.

[reagovat]

Lukáš B.

Reagujete na vzkaz
Boty cez internet 26.08.2012 17:09:18 | Na co to je reakce?

Chcela by som vedieť, či máte nejaké skúsenosti s nakupovaním tanečných topánok cez internet? Máte nejakú overenú stránku? Vždy vám sadla veľkosť? Prosím podeľte sa o hocijaké skúsenosti, pretože ja v mojom meste nemám moc na výber čo sa týka tanečných topánok, a chcela by som si kúpiť niečo čo sa mi bude páčiť a zároveň mi to aj sadne, pretože v kamennom obchode to u nás nie je bohviečo…

SimonaM

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email