Brno Open 2012
  IO Adult Latin Faces

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin Redance

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.1

Starší galerie

Kdo je kdo
aneb přehled obličejů

Jelikož mnoho tanečníků zírá po soutěži do křížků a neví, komu mají příště koupit čokoládu a na koho se zlobit, budu postupně vytvářet takové malé-velké fotoalbum porotců za účelem jejich snadnějšího rozpoznání.

Pokud některý ze zde uvedených porotců má problémy typu a) nechci zde být zobrazen, nebo b) nelíbí se mi moje fotka, tak se můžeme dohodnout. V případě a) Vaši fotku odstraním a uvedu, že si nepřejete být rozpoznán/a a případě b) Vás při nejbližší příležitosti přefotím.

Tento přehled není oficiální seznamem aktivním porotců. Vyfocení již nemusí mít platnou licenci, stejně tak to nemusí být výlučně Češi. (Oficiální seznam)


Klíč řazení: Oblíbenost | Zobrazení | Přijmení | Jméno | Město | Muži - Ženy |

Počet porotců: 75

Pozn.: Hvězdička u jména známená, že porotce byl ve finále MČR

Bank Karel *
Bank Karel
Ostrava!
2909
Barnat Petr
Barnat Petr
Ústí nad Labem
6635
Bartoš Jaromír *
Bartoš Jaromír
Praha
6172
Bartuněk Petr *
Bartuněk Petr
Praha
2863
Beneš Petr
Beneš Petr
Pardubice
2896
Bureš Miroslav *
Bureš Miroslav
Liberec
2071
Čermák Vlastimil
Čermák Vlastimil
Liberec
2806
Chlopčík Zdeněk *
Chlopčík Zdeněk
Frýdlant nad Ostravicí
6501
Dudkovec Václav *
Dudkovec Václav
Kladno
3417
Elschek Walter
Elschek Walter
Trutnov
2056
Felcman Radek
Felcman Radek
Zlín
4378
Fenčák Zděnek
Fenčák Zděnek
Břeclav
5034
Filgas Rostislav *
Filgas Rostislav
Kamenice
2852
Gebert Marcel *
Gebert Marcel
Praha
2541
Hána Vladimír
Hána Vladimír
Cheb
17003
Harvan Jaroslav *
Harvan Jaroslav
Olomouc
2805
Heller Tomáš *
Heller Tomáš
Praha
6225
Henzély Igor *
Henzély Igor
Kroměříž
2786
Henzély st. Igor *
Henzély st. Igor
Kroměříž
3275
Hila Oton
Hila Oton
Třinec
1962
Horák Pavel
Horák Pavel
Slaný
4117
Hošek Tomáš *
Hošek Tomáš
Ostrava
2044
Hudeček Tomáš
Hudeček Tomáš
Praha
3378
Jaglarz Jaroslav
Jaglarz Jaroslav
Orlová
2714
Janoud Rudolf *
Janoud Rudolf
Praha
7114
Josef Jaromír *
Josef Jaromír
Varnsdorf
3146
Kazda Robert
Kazda Robert
Brno
2076
Kliment Ján *
Kliment Ján
Frýdek-Místek
2009
Kojetín Pavel
Kojetín Pavel
Praha
2607
Koki Emil
Koki Emil
Smiřice
3337
Kopečný Jiří *
Kopečný Jiří
Praha
2797
Kosmák Václav *
Kosmák Václav
Mikulov na Moravě
2319
Krejčík Evžen
Krejčík Evžen
Plzeň
6648
Krtička Jaroslav
Krtička Jaroslav
Hradec Králové
9718
Krtička Stanislav
Krtička Stanislav
Hradec Králové
2218
Kubíček Jiří *
Kubíček Jiří
Praha
4901
Kučera Jaroslav *
Kučera Jaroslav
Ostrava
2085
Kuchař Miroslav *
Kuchař Miroslav
Ostrava
2974
Kvasnička Jan
Kvasnička Jan
Neratovice
1803
Landsfeld Karel *
Landsfeld Karel
Praha
2937
Landsfeld Zdeněk *
Landsfeld Zdeněk
Praha
3499
Macoun Martin *
Macoun Martin
Tábor
1763
Maršálek Karel
Maršálek Karel
Benešov u Prahy
1818
Mertlík Petr
Mertlík Petr
Jičín
2795
Mičjan Vlastimil
Mičjan Vlastimil
Pardubice
2243
Mičunek Andrej
Mičunek Andrej
SK
1582
Němeček Marcel *
Němeček Marcel
Hradec Králové
2726
Nováček Dobromil *
Nováček Dobromil
Strančice
6824
Novák Aleš
Novák Aleš
Chrudim
2747
Novotný Luboš *
Novotný Luboš
Vysoká nad Labem
2794
Odstrčil Martin *
Odstrčil Martin
Brno
4213
Odstrčil Petr
Odstrčil Petr
Brno
5267
Ondřej Daniel
Ondřej Daniel
Kladno
6434
Ostrůvka Radoslav *
Ostrůvka Radoslav
Orlová
6860
Pixa Jiří *
Pixa Jiří
Praha
6773
Plšek Jiří *
Plšek Jiří
Litoměřice
3464
Přádka Radim *
Přádka Radim
Ostrava
1953
Řeřábek Zdeněk
Řeřábek Zdeněk
České Budějovice
2572
Riedel Jaromír
Riedel Jaromír
Vratimov
1926
Rottenborn Jan
Rottenborn Jan
Ústí nad Labem
1984
Ševčík Jiří *
Ševčík Jiří
Praha
6670
Šimáček Ivo *
Šimáček Ivo
Praha
1854
Sklenička Tomáš *
Sklenička Tomáš
Kladno
6551
Skočdopole Michael *
Skočdopole Michael
Česká Lípa
2702
Stano Tibor *
Stano Tibor
Tábor
1894
Stumpf Jiří
Stumpf Jiří
Ústí nad Labem
5701
Tancibudek Miloš
Tancibudek Miloš
Praha
6636
Taraba Jan
Taraba Jan
Praha
3184
Tománek Jan *
Tománek Jan
Brno
6504
Walden Helmut *
Walden Helmut
Ostrava
2169
Žďárský Zdeněk
Žďárský Zdeněk
Liberec
2573
Zelenka Josef *
Zelenka Josef
Chomutov
9598
Zita Josef
Zita Josef
Mladá Boleslav
3474
Zubák Eduard *
Zubák Eduard
Kolín
2934
Eliška Havlová
B LAT, Finálová C STT