Brno Open 2012
  IO Adult Latin Faces

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin Redance

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.1

Starší galerie

Kdo je kdo
aneb přehled obličejů

Jelikož mnoho tanečníků zírá po soutěži do křížků a neví, komu mají příště koupit čokoládu a na koho se zlobit, budu postupně vytvářet takové malé-velké fotoalbum porotců za účelem jejich snadnějšího rozpoznání.

Pokud některý ze zde uvedených porotců má problémy typu a) nechci zde být zobrazen, nebo b) nelíbí se mi moje fotka, tak se můžeme dohodnout. V případě a) Vaši fotku odstraním a uvedu, že si nepřejete být rozpoznán/a a případě b) Vás při nejbližší příležitosti přefotím.

Tento přehled není oficiální seznamem aktivním porotců. Vyfocení již nemusí mít platnou licenci, stejně tak to nemusí být výlučně Češi. (Oficiální seznam)


Klíč řazení: Oblíbenost | Zobrazení | Přijmení | Jméno | Město | Muži - Ženy |

Počet porotců: 105

Pozn.: Hvězdička u jména známená, že porotce byl ve finále MČR

Hána Vladimír
Hána Vladimír
Cheb
14641
Mrázová Renáta *
Mrázová Renáta
Modřice
8514
Chvátalová Romana
Chvátalová Romana
Beroun
9401
Taraba Jan
Taraba Jan
Praha
2989
Krtičková Jana
Krtičková Jana
Hradec Králové
7721
Chlopčík Zdeněk *
Chlopčík Zdeněk
Frýdlant nad Ostravicí
4417
Stumpf Jiří
Stumpf Jiří
Ústí nad Labem
5475
Kubíček Jiří *
Kubíček Jiří
Praha
4579
Krtička Jaroslav
Krtička Jaroslav
Hradec Králové
7479
Lucie Chvátalová
Lucie Chvátalová
Beroun
6774
Zelenka Josef *
Zelenka Josef
Chomutov
7482
Ostrůvka Radoslav *
Ostrůvka Radoslav
Orlová
4793
Odstrčil Petr
Odstrčil Petr
Brno
4200
Kostovčíková Petra *
Kostovčíková Petra
Havířov
1755
Dvořáková Marie
Dvořáková Marie
Praha
4238
Tancibudek Miloš
Tancibudek Miloš
Praha
4598
Heller Tomáš *
Heller Tomáš
Praha
4945
Tománek Jan *
Tománek Jan
Brno
5360
Pixa Jiří *
Pixa Jiří
Praha
4629
Kučera Jaroslav *
Kučera Jaroslav
Ostrava
1908
Janoud Rudolf *
Janoud Rudolf
Praha
5050
Ševčík Jiří *
Ševčík Jiří
Praha
4614
Nováček Dobromil *
Nováček Dobromil
Strančice
4703
Krejčík Evžen
Krejčík Evžen
Plzeň
4609
Felcman Radek
Felcman Radek
Zlín
3817
Ondřej Daniel
Ondřej Daniel
Kladno
4301
Barnat Petr
Barnat Petr
Ústí nad Labem
4560
Koki Emil
Koki Emil
Smiřice
3087
Buryanová Vlasta
Buryanová Vlasta
Brno
3128
Kosmák Václav *
Kosmák Václav
Mikulov na Moravě
2149
Sklenička Tomáš *
Sklenička Tomáš
Kladno
4425
Odstrčil Martin *
Odstrčil Martin
Brno
3753
Bartuňková Eva *
Bartuňková Eva
Praha
2662
Henzély st. Igor *
Henzély st. Igor
Kroměříž
3111
Janoudová Jana *
Janoudová Jana
Praha
5019
Gebert Marcel *
Gebert Marcel
Praha
1606
Bank Karel *
Bank Karel
Ostrava!
2717
Kuchař Miroslav *
Kuchař Miroslav
Ostrava
2804
Elschek Walter
Elschek Walter
Trutnov
1870
Bartoš Jaromír *
Bartoš Jaromír
Praha
4105
Kliment Ján *
Kliment Ján
Frýdek-Místek
1818
Fenčák Zděnek
Fenčák Zděnek
Břeclav
2900
Kazda Robert
Kazda Robert
Brno
1881
Novotný Luboš *
Novotný Luboš
Vysoká nad Labem
2595
Maršálková Iva
Maršálková Iva
Benešov u Prahy
1622
Bartuněk Petr *
Bartuněk Petr
Praha
2673
Novotná Jana *
Novotná Jana
Vysoká nad Labem
2585
Harvan Jaroslav *
Harvan Jaroslav
Olomouc
2623
Landsfeld Zdeněk *
Landsfeld Zdeněk
Praha
2540
Pavelková Dana
Pavelková Dana
Pardubice
3269
Dudkovec Václav *
Dudkovec Václav
Kladno
3239
Horák Pavel
Horák Pavel
Slaný
3935
Zubák Eduard *
Zubák Eduard
Kolín
2756
Volfová Martina
Volfová Martina
Kladno
1930
Roiková Lenka
Roiková Lenka
Havířov
3243
Hudeček Tomáš
Hudeček Tomáš
Praha
3193
Hošek Tomáš *
Hošek Tomáš
Ostrava
1841
Fenčák Jana
Fenčák Jana
Břeclav
3154
Henzély Igor *
Henzély Igor
Kroměříž
2576
Landsfeld Karel *
Landsfeld Karel
Praha
2771
Henzélyová Jaroslava *
Henzélyová Jaroslava
Kroměříž
2573
Zita Josef
Zita Josef
Mladá Boleslav
3248
Henzélyová Linda *
Henzélyová Linda
Kroměříž
2550
Kojetín Pavel
Kojetín Pavel
Praha
2443
Němečková Miloslava *
Němečková Miloslava
Hradec Králové
3087
Landsfeldová Pavla *
Landsfeldová Pavla
Praha
2522
Macoun Martin *
Macoun Martin
Tábor
1596
Gebertová Michaela *
Gebertová Michaela
Ústí nad Labem
1738
Mičjanová Ludmila
Mičjanová Ludmila
Pardubice
2093
Nováková Martina *
Nováková Martina
Chrudim
2658
Žďárský Zdeněk
Žďárský Zdeněk
Liberec
2408
Bureš Miroslav *
Bureš Miroslav
Liberec
1903
Josef Jaromír *
Josef Jaromír
Varnsdorf
2925
Mertlík Petr
Mertlík Petr
Jičín
2586
Krtička Stanislav
Krtička Stanislav
Hradec Králové
2027
Mičjan Vlastimil
Mičjan Vlastimil
Pardubice
2066
Walden Helmut *
Walden Helmut
Ostrava
1986
Jägerová Jana
Jägerová Jana
Jablonec nad Nisou
2708
Novák Aleš
Novák Aleš
Chrudim
2548
Coufalová Pavlína
Coufalová Pavlína
Olomouc
1934
Filgas Rostislav *
Filgas Rostislav
Kamenice
2674
Kvasnička Jan
Kvasnička Jan
Neratovice
1638
Stano Tibor *
Stano Tibor
Tábor
1694
Plšek Jiří *
Plšek Jiří
Litoměřice
3276
Skočdopole Michael *
Skočdopole Michael
Česká Lípa
2524
Němeček Marcel *
Němeček Marcel
Hradec Králové
2535
Jaglarz Jaroslav
Jaglarz Jaroslav
Orlová
2536
Maršálek Karel
Maršálek Karel
Benešov u Prahy
1637
Čermák Vlastimil
Čermák Vlastimil
Liberec
2620
Kopečný Jiří *
Kopečný Jiří
Praha
2605
Řeřábek Zdeněk
Řeřábek Zdeněk
České Budějovice
1615
Hila Oton
Hila Oton
Třinec
1774
Mičunek Andrej
Mičunek Andrej
SK
1414
Carol MacRaild
Carol MacRaild
UK
1667
Beneš Petr
Beneš Petr
Pardubice
2673
Rottenborn Jan
Rottenborn Jan
Ústí nad Labem
1803
Riedel Jaromír
Riedel Jaromír
Vratimov
1748
Šimáček Ivo *
Šimáček Ivo
Praha
1646
Leona Mačasová *
Leona Mačasová
Praha
1705
Kolmanová Kateřina *
Kolmanová Kateřina
Kroměříž
1772
Šárka Hesová
Šárka Hesová
Praha
1997
Přádka Radim *
Přádka Radim
Ostrava
1762
Jana Gardiánová
Začinájící