Brno Open 2012
  IO Adult Latin Faces

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin Redance

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.1

Starší galerie

Kdo je kdo
aneb přehled obličejů

Jelikož mnoho tanečníků zírá po soutěži do křížků a neví, komu mají příště koupit čokoládu a na koho se zlobit, budu postupně vytvářet takové malé-velké fotoalbum porotců za účelem jejich snadnějšího rozpoznání.

Pokud některý ze zde uvedených porotců má problémy typu a) nechci zde být zobrazen, nebo b) nelíbí se mi moje fotka, tak se můžeme dohodnout. V případě a) Vaši fotku odstraním a uvedu, že si nepřejete být rozpoznán/a a případě b) Vás při nejbližší příležitosti přefotím.

Tento přehled není oficiální seznamem aktivním porotců. Vyfocení již nemusí mít platnou licenci, stejně tak to nemusí být výlučně Češi. (Oficiální seznam)


Klíč řazení: Oblíbenost | Zobrazení | Přijmení | Jméno | Město | Muži - Ženy |

Počet porotců: 105

Pozn.: Hvězdička u jména známená, že porotce byl ve finále MČR

Hána Vladimír
Hána Vladimír
Cheb
17003
Mrázová Renáta *
Mrázová Renáta
Modřice
8705
Chvátalová Romana
Chvátalová Romana
Beroun
9573
Krtičková Jana
Krtičková Jana
Hradec Králové
9919
Taraba Jan
Taraba Jan
Praha
3184
Krtička Jaroslav
Krtička Jaroslav
Hradec Králové
9718
Chlopčík Zdeněk *
Chlopčík Zdeněk
Frýdlant nad Ostravicí
6501
Zelenka Josef *
Zelenka Josef
Chomutov
9598
Ostrůvka Radoslav *
Ostrůvka Radoslav
Orlová
6860
Stumpf Jiří
Stumpf Jiří
Ústí nad Labem
5701
Dvořáková Marie
Dvořáková Marie
Praha
6345
Tancibudek Miloš
Tancibudek Miloš
Praha
6636
Nováček Dobromil *
Nováček Dobromil
Strančice
6824
Pixa Jiří *
Pixa Jiří
Praha
6773
Kubíček Jiří *
Kubíček Jiří
Praha
4901
Janoud Rudolf *
Janoud Rudolf
Praha
7114
Ševčík Jiří *
Ševčík Jiří
Praha
6670
Krejčík Evžen
Krejčík Evžen
Plzeň
6648
Ondřej Daniel
Ondřej Daniel
Kladno
6434
Barnat Petr
Barnat Petr
Ústí nad Labem
6635
Odstrčil Petr
Odstrčil Petr
Brno
5267
Heller Tomáš *
Heller Tomáš
Praha
6225
Lucie Chvátalová
Lucie Chvátalová
Beroun
6955
Tománek Jan *
Tománek Jan
Brno
6504
Sklenička Tomáš *
Sklenička Tomáš
Kladno
6551
Janoudová Jana *
Janoudová Jana
Praha
7092
Kostovčíková Petra *
Kostovčíková Petra
Havířov
1925
Kučera Jaroslav *
Kučera Jaroslav
Ostrava
2085
Felcman Radek
Felcman Radek
Zlín
4378
Bartoš Jaromír *
Bartoš Jaromír
Praha
6172
Fenčák Zděnek
Fenčák Zděnek
Břeclav
5034
Koki Emil
Koki Emil
Smiřice
3337
Buryanová Vlasta
Buryanová Vlasta
Brno
3301
Gebert Marcel *
Gebert Marcel
Praha
2541
Odstrčil Martin *
Odstrčil Martin
Brno
4213
Kosmák Václav *
Kosmák Václav
Mikulov na Moravě
2319
Bartuňková Eva *
Bartuňková Eva
Praha
2835
Henzély st. Igor *
Henzély st. Igor
Kroměříž
3276
Landsfeld Zdeněk *
Landsfeld Zdeněk
Praha
3499
Bank Karel *
Bank Karel
Ostrava!
2909
Kuchař Miroslav *
Kuchař Miroslav
Ostrava
2974
Elschek Walter
Elschek Walter
Trutnov
2056
Dudkovec Václav *
Dudkovec Václav
Kladno
3417
Kliment Ján *
Kliment Ján
Frýdek-Místek
2009
Kazda Robert
Kazda Robert
Brno
2076
Novotný Luboš *
Novotný Luboš
Vysoká nad Labem
2794
Maršálková Iva
Maršálková Iva
Benešov u Prahy
1812
Bartuněk Petr *
Bartuněk Petr
Praha
2863
Harvan Jaroslav *
Harvan Jaroslav
Olomouc
2805
Novotná Jana *
Novotná Jana
Vysoká nad Labem
2780
Pavelková Dana
Pavelková Dana
Pardubice
3459
Zubák Eduard *
Zubák Eduard
Kolín
2934
Horák Pavel
Horák Pavel
Slaný
4117
Volfová Martina
Volfová Martina
Kladno
2108
Hošek Tomáš *
Hošek Tomáš
Ostrava
2044
Roiková Lenka
Roiková Lenka
Havířov
3437
Henzély Igor *
Henzély Igor
Kroměříž
2786
Hudeček Tomáš
Hudeček Tomáš
Praha
3378
Landsfeld Karel *
Landsfeld Karel
Praha
2937
Fenčák Jana
Fenčák Jana
Břeclav
3347
Zita Josef
Zita Josef
Mladá Boleslav
3474
Henzélyová Jaroslava *
Henzélyová Jaroslava
Kroměříž
2750
Henzélyová Linda *
Henzélyová Linda
Kroměříž
2724
Landsfeldová Pavla *
Landsfeldová Pavla
Praha
2712
Gebertová Michaela *
Gebertová Michaela
Ústí nad Labem
1922
Kojetín Pavel
Kojetín Pavel
Praha
2607
Němečková Miloslava *
Němečková Miloslava
Hradec Králové
3261
Mičjanová Ludmila
Mičjanová Ludmila
Pardubice
2283
Macoun Martin *
Macoun Martin
Tábor
1763
Nováková Martina *
Nováková Martina
Chrudim
2844
Krtička Stanislav
Krtička Stanislav
Hradec Králové
2218
Mertlík Petr
Mertlík Petr
Jičín
2795
Řeřábek Zdeněk
Řeřábek Zdeněk
České Budějovice
2572
Žďárský Zdeněk
Žďárský Zdeněk
Liberec
2573
Bureš Miroslav *
Bureš Miroslav
Liberec
2071
Josef Jaromír *
Josef Jaromír
Varnsdorf
3146
Jägerová Jana
Jägerová Jana
Jablonec nad Nisou
2893
Mičjan Vlastimil
Mičjan Vlastimil
Pardubice
2243
Walden Helmut *
Walden Helmut
Ostrava
2169
Novák Aleš
Novák Aleš
Chrudim
2747
Coufalová Pavlína
Coufalová Pavlína
Olomouc
2101
Kvasnička Jan
Kvasnička Jan
Neratovice
1803
Filgas Rostislav *
Filgas Rostislav
Kamenice
2852
Stano Tibor *
Stano Tibor
Tábor
1894
Kopečný Jiří *
Kopečný Jiří
Praha
2797
Skočdopole Michael *
Skočdopole Michael
Česká Lípa
2702
Němeček Marcel *
Němeček Marcel
Hradec Králové
2726
Plšek Jiří *
Plšek Jiří
Litoměřice
3464
Maršálek Karel
Maršálek Karel
Benešov u Prahy
1818
Jaglarz Jaroslav
Jaglarz Jaroslav
Orlová
2714
Čermák Vlastimil
Čermák Vlastimil
Liberec
2806
Mičunek Andrej
Mičunek Andrej
SK
1582
Hila Oton
Hila Oton
Třinec
1962
Carol MacRaild
Carol MacRaild
UK
1845
Rottenborn Jan
Rottenborn Jan
Ústí nad Labem
1984
Beneš Petr
Beneš Petr
Pardubice
2896
Riedel Jaromír
Riedel Jaromír
Vratimov
1926
Šimáček Ivo *
Šimáček Ivo
Praha
1854
Leona Mačasová *
Leona Mačasová
Praha
1864
Kolmanová Kateřina *
Kolmanová Kateřina
Kroměříž
1945
Přádka Radim *
Přádka Radim
Ostrava
1953
Šárka Hesová
Šárka Hesová
Praha
2180
Eliška Havlová
B LAT, Finálová C STT