Brno Open 2012
  IO Adult Latin Faces

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin Redance

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.1

Starší galerie

Jak se vyvíjí taneční facebook


Warning: Missing argument 1 for Texy::process(), called in /home/majkl/www/informativni-okenko.php on line 81 and defined in /home/majkl/www/diskuse/lib/texy/texy.php on line 483

Označování fotek má za sebou již 50 dnů a jsem velmi rád, že se do označování s vervou pustilo celkově už 50 dobrovolných aktivistů. Velmi oceňuji jejich práci a všichni ti, co se koukají na fotky, by vám jistě rádi řekli své díky :-). Co do aktivity evidujeme několik označovatelů s nekončící chutí se na této činnosti podílet. Ty plácám po zádech více, ale jak říkám, jsem rád, pokud člověk označí biť i jednu jedinou fotku.

Označit za 50 dní cca 12500 fotek je úctyhodný výkon a díky tomu se rozrůstá každému označenému jeho malá/velká osobní galerie. Je jasné, že někdo není úplně rád, že ho někdo označí na fotce, kde se sám sobě nelíbí, ale i na tyto případy jsem myslel a je udělaná funkce na odznačení. Po zalogování se u Vaší fotky objeví tlačítko na odznačení.

Kdo je jaký aktivista a jak postupně roste celkový počet označených fotek je možno okouknout na tomto grafu. Postupně umožňuji označování i starších fotek, takže označovat je vždy co. V současnosti je možnost označit cca 23 tisíc fotek a jak jsem již psal, my máme společnými silami označeno 12,5 tisíce z toho, čili lehce přes 50%, Uvidíme, na kolik to společnou snahou časem vytáhneme. Jak si na tom jaké galerie stojí je vidět zde. Je jasné, že většina galerii nemá označené úplně všechny fotky, protože jsou prostě záběry, kdy tak nějak není koho označit.


Takže kdo má chuť přispět svou troškou do mlýna, je srdečně vítán.

Lucia
Finálová C LAT