Brno Open 2012
  IO Adult Latin Faces

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin Redance

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.1

Starší galerie

Ján Kliment v Polské Stardance


Warning: Missing argument 1 for Texy::process(), called in /home/majkl/www/informativni-okenko.php on line 81 and defined in /home/majkl/www/diskuse/lib/texy/texy.php on line 483

Abychom odlehčili napjatou atmosféru okolo soutěže v Liberci, nahodím něco o – prakticky bez nepřátel – tanečníkovi a pařmenovi tělem i duší, Honzovi Klimentovi. Honzíkovi se asi to skákání před kamerami zalíbilo a jelikož již aktivně netančí, protože jaksi teď nemá s kým a hlavně v Polsku je „pečený, vařený“, účastní se tamní mutace STARDANCE. Tančí se zpěvačkou ""Natašou Urbanskou"":[http://img81.imageshack.us/…8662xgw7.jpg], což není věrz děvče kategorie ""ošklivé kačátko"" Z 12 páru již 7 vypadlo, ale Honza s Natašou se stále drží! :-) Jejich videa jsou tady, klikněte dle libosti (videí je hodně, vypisovat je všechny nebudu :-P)

Přesto mi to nedá, abych neokomentoval tuhle chachu. První pár (partnerka), který vyleze v tomto outfitu má u mě fotky z dané soutěže zdarma :-D (ale nějak nevím, jestli to je vůbec dovolené :-))

Lucia
Finálová C LAT