Brno Open 2012
  IO Adult Latin Faces

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin Redance

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.1

Starší galerie

Majkluvsvět slaví rok života!


Warning: Missing argument 1 for Texy::process(), called in /home/majkl/www/informativni-okenko.php on line 81 and defined in /home/majkl/www/diskuse/lib/texy/texy.php on line 483

Dnes je to na den přesně 1 rok! Jeden rok majklo světa tak jak ho znáte v nynější podobě (ti, co mé působení za foťákem sledují již od počátků – rok 2003 – si pamatují na ten původní béžovo-žlutý web) Během loňského roku se toho hodně událo. Web nyní sleduje cca 350 unikátních uživatelů denně, kteří udělají okolo 800 návštěv a otevřou přes 400 galerií. Během roku 2008 jste mohli shlédnout na 32 foto projektů (počty fotek nebudu radši ani počítat) a každý týden jsem se Vám snažil ukázat nějakou echt povedenou fotku přes Foto týdne :-) Tedy vzhůru do druhého roku života „nového majklosvěta“ – světa který je prosycen vůní samoopalováku a latinek; světa, kde krásné ženy a již-brzo-ženy lahodí mému oku (pány tam nějak musím přetrpět :-D) a světa, kde jsem našel mnoho přátel.

P.S. Děkuji těm, kteří mi právě před rokem pomáhali při stavbě webu třeba také hlasováním o tom, jak bude vypadat hořejší úvodní pruh. Pro zajímavost, ve hře tehdy byly tyto_návrhy. Do světa nakonec byly vypuštěny tři z nich. První je z loňského_mis­tráku, ta druhá je ze soutěže z Pardubic a ony žluté šaty patří dnes již bývalé spolubojovnici z mého rodného klubu TK Life Lucce_Kejíkové a konečně třetí horní banner je původně z Kamenice 2007 a jsou to nožky standartaček s áčkama :-)

Lenka Poušková
Začinájící