Brno Open 2012
  IO Adult Latin Faces

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin Redance

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.1

Starší galerie

Stardance Glosa - 3.díl


Warning: Missing argument 1 for Texy::process(), called in /home/majkl/www/informativni-okenko.php on line 81 and defined in /home/majkl/www/diskuse/lib/texy/texy.php on line 483

Všichni svěřenci Kosti po sobotě začali slavit! Může zase učit a vyměnit tak Ivku za latináře. Otázkou je, co mu je příjemnější :-) Osobně jsem neměl o Kosťově setrvání (a víme proč) v StarDance 3 nějaké velké mínění, ale že to půjde takhle rychle, no, to nečekal asi moc nikdo. Docela mě dostalo, jak režie (možná si toho běžný netaneční divák ani nevšiml) poslala do finálového vyhlašování, kde zůstaly dva páry, v reálu jinak skutečný pár. Schválně by mě zajímalo, jestli si Kosťa říkal „ať je to Albi“ nebo Albě letělo hlavou „snad je to Kosťa“ :-)

Ale tak aspoň cca dva miliony lidí mohlo spatřit poprvé a naposledy Michalovu kobru v pralese (na hrudníku dámy ;-) dokonce i s zjemněným doznáním, že byla kravina střední velikost nechat si udělat takové ocejchování (s čímž souhlasím, bo podle mě kérka nad velikost mexického dolaru je tak nějak mimo moje chápaní – a že pár pomalovaných hrudníků a paží v latině máme..)

A co mě ještě tak nějak ještě zaujalo v tomto díle? Když mluvila Laura! Doporučoval bych Lauře při přenosu nebo ve vstupech obecně více mluvit, protože (nejen) její roztomilá mluvila myslím okouzlí nejednu duši (speciálně některá slovíčka v jejím podání znějí jako kdyby jste si tvář třeli o satén…)

Lenka Poušková
Začinájící