Brno Open 2012
  IO Adult Latin Faces

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin Redance

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.1

Starší galerie

Stardance Glosa - 4.díl


Warning: Missing argument 1 for Texy::process(), called in /home/majkl/www/informativni-okenko.php on line 81 and defined in /home/majkl/www/diskuse/lib/texy/texy.php on line 483

Další díl StarDance 3 pryč a co osud nechtěl – prd a Albína je v trapu. Tomu se říká zásah shůry, deus ex machina jako na zavolanou. No aspoň nám naši mistři budou moci plně pilovat fyzičku na republiku :-) A co si o tom myslím já? (dobrý je, že si to sem můžu napsat, i když to nikoho nezajímá :-D) No prostě jim asi něco chybělo… že by lidi dali na porotu, anebo jim vadil lehce povznesený tón páru, že jako show bez tance je udrží? Netuším. Ale je pravda, že můj favorit na vyhazov byl někdo jiný než Alba. Ale Míra Bosák (ano, ti chytřejší z vás pochopili, koho jsem měl v předchozí větě na mysli) pojal své účinkování netradičně a myslím, že velmi dobře. Dávám mu ale díl, maximálně dva. Taktika „jsem dřevo, nebraňme se tomu, udělejme z toho přednost“ je revoluční, ale – přiznám se bez mučení – jeho paso se mi líbilo! Ten komicko-tragický duch, jež se nesl celým tancem, jsem prostě žral.

A přemýšlím, co mě ještě tak zaujalo… Laura se měla narodit do jiné doby, bo jí ta stylizace vážně sekla. Honza Onder plní sny všem „paním“ u beden (a získává na síle) svou galantností a „dobrosrdečným“ projevem (polovina matek v „batulím“ věku by teď asi chtěla mít Honzu jako toho hodného syna). Jana Paso Doble udýchala (což se s tím upnutým korzetem divím) a Honza Kliment standardní příjemný výkon. Příště to Necpi ustojí, jelikož mají standart a Janu si navede, ale Míra Bosák… Nevím, nevím, jak ten standard zvládne…"

Tereza Kramná
Hobby LAT, Hobby STT