Brno Open 2012
  IO Adult Latin Faces

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin Redance

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.1

Starší galerie

Taneční Facebook


Warning: Missing argument 1 for Texy::process(), called in /home/majkl/www/informativni-okenko.php on line 81 and defined in /home/majkl/www/diskuse/lib/texy/texy.php on line 483

Slibovaná vychytávka, prozatím unikát na českém tanečním rybníčku, už je tu! Označování fotek – taková ochuzená obdoba facebooku, ale pro taneční účely postačující. Prozatím jsem postavil jen to základní. Je tu ještě několik problémů, o kterých vím a jistě i několik o kterých nevím (ty mi doufám odkryjete vy :-) )

Jak to celé funguje. Nejdřív jsem musel upravit galerie, aby pod těmi maličkými náhledy byl kromě názvu fotky i odkaz „Kdo je na fotce?“ (tuto úpravu galerií musím dělat ručně, takže zatím je takto upraven jen rok 2010). Odkaz Vás zavede na danou fotku, kde po přihlášení budete moci napsat, kteří tanečníci jsou dle Vašeho soudu na fotce. Abychom eliminovali vyplňování „špatných“ jmen, dojde ke zveřejnění až poté, co se dva různí lidé shodnou na stejném jméně. Jméno uživatele, který fotku označí, se uloží, takže zpětně lze dohledat kdo koho kdy označil. Pro zajímavost bude i tabulka „top označovatelů“. Až po prvních dnech ověříme funkčnost systému, uděláme nějakou soutěž o nejaktivnějšího „tagovatele“. ;-)

Pokud budete mít pocit, že na fotce jsou již všichni označeni (v 99% jeden nebo dva lidé), tak fotku můžete uzavřít. Fakticky se tak odstraní i ostatní tipy na jména, která mohly vzniknout, tak, že se někdo upsal. Fotku lze zase zpětně i odemknout.

S tímto označováním se pak logicky pojí i přehled označených (nejen) tanečníku. Přes vyhledávání si najdete tanečníka a uvidíte čistě jeho fotky.

Na stránce pojmenované Kdo čeká na potvrzení uvidíte fotky, které nejsou zamčené nebo ty, které jsou označené jen jednou osobou a čekají tak na potvrzení správného tipu.

Označujte prosím jen hlavní osoby na fotce. Pokud je zachycen celý pár a na kraji fotky v pozadí vyčuhuje půlka jiného člověka, tak toho neoznačujte. Jelikož statisticky vzato fotím více dámy než jejich protějšky, můžete jejich ořezaná těla v tomto případě v klídku označit, aby alespoň na nějaké fotce byli :-D

No to je asi tak vše. Nápady a připomínky reportujte v diskusi. Uvidíme, s čím půjde co udělat a jaké další nápady přinesete.

Tereza Kramná
Hobby LAT, Hobby STT