Nikola Mikesková
A LAT, A STT

Dotazy, zprávy a připomínky na Majkla

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2017-10-18 10:53:38

"regulérnost soutěží" 15.10.2016 14:43:51

Dobrý den, pár uplynulých soutěží na Moravě mne vede k úvaze zda se i tanec neinspiroval posledními léty českého fotbalu. Na regulérnost hodnocení soutěží asi budeme muset brzy zapomenout. Minimálně soutěže Kroměříž a okolí a Vyškov připomínají spíše hru „já na bráchu, brácha na mě“. Kdo tyto poslední soutěže sledoval, nestačí se divit jak se kouzlí s hodnocením. A já se ptám proč nezajistit videozáznamy všech soutěží pod záštitou ČSTS? dnes již to není otázka techniky..tak komu to překáží? zajímalo by mne jaký je na to názor u jiných tanečníků a přátel sportu

[reagovat]

Petra
Dotaz 23.08.2016 17:24:19

Potřebovala bych se sejít se sl. Žanetou Vášovou. Na tréninku např. Díky moc za pomoc.

[reagovat]

Dědečková
Šaty registrovaní Děti II. 18.02.2014 06:04:50

Dobrý den, jaké musí mít registrované Děti II. Opravdu jsou tak přísné pravidla … nezdobené, délka pod kolena, rukávy… nemohu takové vůbec sehnat. Děkuji

[reagovat]

>Šaty registrovaní Děti II. 19.02.2014 16:53:18 | Na co to je reakce?

Zdravim, zde je odkaz na legislativu svazu, konkretne pravidla pro obleceni, najdete zde vsechny informace :)

[reagovat]

Lukáš B.
Recenze 17.04.2013 15:59:50

Je bezva, že už tam je ten rok 2013, ale je to nějaký rozbitý. Mistrovství Prahy DCB mi to vzalo – vytvoření nové soutěže i hodnocení. Ale u COOL DANCE se sice uložila soutěž, ale ne už hodnocení (ani po opakovaném pokusu)…

[reagovat]

Hanka V.
Hlavní stránka 24.03.2013 11:15:40

Je chyba jen v mém prohlížeči, nebo se tu skutečně už několik dní nelze dostat na hlavní stránku?

[reagovat]

Hanka V.
>Hlavní stránka 24.03.2013 18:00:19 | Na co to je reakce?

mam stejny problem, a uz celkem hoooodne dlouho

[reagovat]

Lukáš B.
Recenze - 2013 22.01.2013 15:43:02

Jelikož konec světa nenastal, bylo by fajn, kdyby se u recenzí objevila ve výběru roku soutěže také možnost 2013…

[reagovat]

Hanka V.
>Recenze - 2013 26.01.2013 11:49:08 | Na co to je reakce?

Odvážný požadavek na neexistujícího majitele webu ;-)

[reagovat]

Voldik
>>Recenze - 2013 8.02.2013 14:05:29 | Na co to je reakce?

Možná mi něco uniklo… Majkl se odstěhoval na pustý ostrov, nebo co? Myslela jsem, že tu na to prostě jen kašle, protože si našel jinou zábavu. Ale i když na něco člověk kašle, tak tomu třeba jednou do roka pozornost věnuje, takže by si toho za pár měsíců možná mohl všimnout ;-) A dopsat tam ten rok je fakt otázka vteřin. Hm, tak snad abych tu připomínku aktualizovala a požádala raději o dopsání roků 2013 – 2020 (aspoň) :-)

[reagovat]

Hanka V.
>>>Recenze - 2013 8.02.2013 16:39:28 | Na co to je reakce?

spis by me zajimalo do kdy ma zaplacenou domenu… je to skoda no, podobnej web jako tenhle neni

[reagovat]

Lukáš B.
>>>>Recenze - 2013 9.02.2013 11:49:16 | Na co to je reakce?

Podle registru WHOIS do 7. ledna 2014.

[reagovat]

Hanka V.
>>>Recenze - 2013 9.02.2013 12:30:33 | Na co to je reakce?

Co vím, tak se dal na studium či co… :)

Já doufám, že tady tuto agónii někdo dokumentuje a pak se o ní budou markeťáci učit – aneb jak zabít úspěšný projekt.

[reagovat]

Voldik
>>>>Recenze - 2013 20.02.2013 16:09:50 | Na co to je reakce?

A nestuduje na markeťáka? ;-)

OK, není s ním někdo v osobním kontaktu, že by se ho zeptal, jestli by třeba nepředal administrování těchto stránek nějakému tanečnímu nadšenci? Věřím, že zájemců, kteří by byli ochotni tomu věnovat čas, by se pár určitě našlo. Tím spíš, když snad polovina tanečníků jsou ajťáci :-) Jinak je jen otázkou času, kdy se někdo takový pustí do nějakého podobného projektu, ale nechat tohle je fakt škoda.

[reagovat]

Hanka V.
>>>>>Recenze - 2013 20.02.2013 17:19:42 | Na co to je reakce?

Jenže podle mě nejde o to, aby to byl tanečník nebo ajťák, ale spíš fotograf :-D Tanečník bude těžko zvládat tančit a ještě k tomu pořádně celou soutěž fotit :-D

[reagovat]

Betunka
>>>>>Recenze - 2013 21.02.2013 08:03:16 | Na co to je reakce?

Předat to někomu jinému by asi nešlo. Tento web stál na jeho fotkách (viz fota týdne, fotky z openů, MČR, …) a k tomu to Majkl oživoval tipovačkama, rozborama apod.

Teď mají šanci jiní fotografové, aby si založili web, na který nebudou dávat jen fotky, ale přidají k tomu i něco navíc a nalákají tak i další návštěvníky.

Nicméně, můžeš majklovi napsat, jeho mail je majkl@majkluvsvet.cz, třeba si ho občas přečte. :-)

[reagovat]

Voldik
>>>>>>Recenze - 2013 21.02.2013 14:21:55 | Na co to je reakce?

Na každé soutěži je kromě profíků pár „běžných“ fotografů. Taky už jsem párkrát viděla tanečníka, který soutěžil a když dosoutěžil, vzal foťák a fotil. Sice to nebude asi taková kvalita jako od Majkla, ale taky žádná katastrofa. Pro laika, který nehodnotí kompozici a já nevím co všechno. Ti, co fotí opravdu dobře, to dávají na svoje stránky. Ti, co to berou „rekreačně“, by to sem teoreticky mohli dávat (asi méně fotek, ale zase z více soutěží), ale zase mít to pod hlavičkou Majkla, to by se nemuselo líbit ani jedné straně. A ty další věci – tipovačky, rozbory apod. by klidně mohl zastoupit jiný zasvěcený nadšenec.

Mail jsem mu psala tři dny před tím, než jsem založila toto téma. Bez reakce. Pět dní po jeho založení jsem mu napsala i na facebook. Bez reakce (ale tam aspoň vidím, že si to přečetl :-) ). Víc cest už zkoušet nebudu a smířím se s tím, že se se mnou holt bavit nehodlá a rok 2013 do recenzí prostě nedá :-)

Jo a prosím vás, až se tedy někdo rozhodnete zaplácnout díru na trhu, která se tu objevila, tak pokud do toho dáte i diskusi, přimlouvám se za tu standardní phpBB.

[reagovat]

Hanka V.
tanecni seznamka 12.06.2012 05:15:50

Ahoj Majkle, neslo by u tanceni senamky zduraznit nekde velkym pismem (mozna i anglicky), ze to je seznamka urcena pouze pro vyhledavani tanecnich partneru/partnerek. Uz jsem obdrzela nekolik sms a emailu od lidi nespojenych s tancovanim (prevazne cizincu), kteri si mysleli, ze hledam nekoho na vztah nebo flirt. Evidentne nepochopili, ze nejde o obycejnou seznamku. Diky, Julia

[reagovat]

Julia
Chybné označení fotek 28.04.2012 04:58:07

Jak se asi stalo, že se Lenka Návorková na fotkách z MČR v latině 2012 a Cool Dance 2012 jmenuje Michal Mládek? Možnost „Ohlásit chybné označení nebo problém u této fotky.“ žádný efekt zjevně nemá (zkoušela jsem před pár dny)…

[reagovat]

Hanka V.
>Chybné označení fotek 29.04.2012 05:45:45 | Na co to je reakce?

Díky za upozornění, opraveno. Ale někde musela nastat chyba v matrixu, protože na původním označení fotek figurovala Lenka Návorková, muselo se to přehodit nějak potom…

[reagovat]

Vojta Marek
Redance MČR STT 23.02.2012 04:25:52

Jsem jediný, komu se nezobrazuje galerie redancu ze STT mistrovství, nebo je chyba v matrixu?

[reagovat]

Vojta Marek
>Redance MČR STT 23.02.2012 06:42:57 | Na co to je reakce?

Nejste jediný :-(

[reagovat]

Jana
MČR ST 2012 - fotky 20.02.2012 12:58:45

Ahoj Majkle, nejdou označovat nové fotky, jukni na to…

[reagovat]

Jana
Strana: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email