Brno Open 2012
  IO Adult Latin Faces

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin Redance

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.1

Starší galerie

Žebříček porotců

Zpět na přehled porotců

Žebříček porotců není reprezentavním měřítkem, který by objektivně zohleďnoval kvalitu, odbornost či aktivnost porotců. Návštěvníci webu mohou hlasovat z jedné IP jednou denně. Porotce s více aktivními hlasujícími fanoušky může získat lepší pozici nebo horší pozici s ohledem na vícenásobnou možnost hlasování.

Žebříček porotců podle Karmy
Pořadí JménoGraf
1.Vladimír Hána | Cheb14284
.
2.Romana Chvátalová | Beroun9376
.
3.Renáta Mrázová | Modřice8490
.
4.Jana Krtičková | Hradec Králové7321
.
5.Josef Zelenka | Chomutov7125
.
6.Jaroslav Krtička | Hradec Králové7083
.
7.Chvátalová Lucie | Beroun6754
.
8.Vladimíra Matoušková | Brno5539
.
9.Jiří Stumpf | Ústí nad Labem5451
.
10.Jan Tománek | Brno5158
.
11.Rudolf Janoud | Praha4703
.
12.Jana Janoudová | Praha4665
.
13.Tomáš Heller | Praha4594
.
14.Radoslav Ostrůvka | Orlová4428
.
15.Jiří Kubíček | Praha4399
.
16.Dobromil Nováček | Strančice4348
.
17.Jiří Ševčík | Praha4324
.
18.Jiří Pixa | Praha4294
.
19.Evžen Krejčík | Plzeň4286
.
20.Miloš Tancibudek | Praha4273
.
21.Petr Barnat | Ústí nad Labem4202
.
22.Tomáš Sklenička | Kladno4079
.
23.Zdeněk Chlopčík | Frýdlant nad Ostravicí4068
.
24.Petr Odstrčil | Brno3991
.
25.Daniel Ondřej | Kladno3939
.
26.Pavel Horák | Slaný3915
.
27.Marie Dvořáková | Praha3893
.
28.Jaromír Bartoš | Praha3777
.
29.Martin Odstrčil | Brno3717
.
30.Radek Felcman | Zlín3604
.
31.Jiří Plšek | Litoměřice3254
.
32.Dana Pavelková | Pardubice3249
.
33.Josef Zita | Mladá Boleslav3227
.
34.Václav Dudkovec | Kladno3226
.
35.Lenka Roiková | Havířov3224
.
36.Tomáš Hudeček | Praha3171
.
37.Jana Fenčák | Břeclav3132
.
38.Vlasta Buryanová | Brno3114
.
39.Igor Henzély st. | Kroměříž3098
.
40.Miloslava Němečková | Hradec Králové3072
.
41.Emil Koki | Smiřice3064
.
42.Jan Taraba | Praha2969
.
43.Jaromír Josef | Varnsdorf2905
.
44.Miroslav Kuchař | Ostrava2790
.
45.Karel Landsfeld | Praha2757
.
46.Eduard Zubák | Kolín2742
.
47.Karel Bank | Ostrava!2694
.
48.Jana Jägerová | Jablonec nad Nisou2689
.
49.Rostislav Filgas | Kamenice2659
.
50.Petr Bartuněk | Praha2653
.
51.Petr Beneš | Pardubice2650
.
52.Martina Nováková | Chrudim2644
.
53.Eva Bartuňková | Praha2642
.
54.Jaroslav Harvan | Olomouc2608
.
55.Jiří Kopečný | Praha2590
.
56.Vlastimil Čermák | Liberec2590
.
57.Luboš Novotný | Vysoká nad Labem2577
.
58.Jana Novotná | Vysoká nad Labem2571
.
59.Petr Mertlík | Jičín2562
.
60.Zděnek Fenčák | Břeclav2556
.
61.Jaroslava Henzélyová | Kroměříž2551
.
62.Igor Henzély | Kroměříž2548
.
63.Linda Henzélyová | Kroměříž2537
.
64.Aleš Novák | Chrudim2527
.
65.Zdeněk Landsfeld | Praha2524
.
66.Jaroslav Jaglarz | Orlová2523
.
67.Marcel Němeček | Hradec Králové2515
.
68.Michael Skočdopole | Česká Lípa2498
.
69.Pavla Landsfeldová | Praha2493
.
70.Pavel Kojetín | Praha2425
.
71.Zdeněk Žďárský | Liberec2368
.
72.Václav Kosmák | Mikulov na Moravě2133
.
73.Ludmila Mičjanová | Pardubice2068
.
74.Vlastimil Mičjan | Pardubice2043
.
75.Stanislav Krtička | Hradec Králové2007
.
76.Hesová Šárka | Praha1980
.
77.Helmut Walden | Ostrava1968
.
78.Pavlína Coufalová | Olomouc1920
.
79.Martina Volfová | Kladno1915
.
80.Jaroslav Kučera | Ostrava1895
.
81.Miroslav Bureš | Liberec1887
.
82.Robert Kazda | Brno1862
.
83.Walter Elschek | Trutnov1850
.
84.Tomáš Hošek | Ostrava1820
.
85.Ján Kliment | Frýdek-Místek1795
.
86.Jan Rottenborn | Ústí nad Labem1787
.
87.Miroslav Brožovský | Praha1768
.
88.Oton Hila | Třinec1749
.
89.Radim Přádka | Ostrava1748
.
90.Kateřina Kolmanová | Kroměříž1741
.
91.Petra Kostovčíková | Havířov1733
.
92.Jaromír Riedel | Vratimov1728
.
93.Michaela Gebertová | Ústí nad Labem1716
.
94.Mačasová Leona | Praha1691
.
95.Tibor Stano | Tábor1672
.
96.MacRaild Carol | UK1650
.
97.Jan Kvasnička | Neratovice1621
.
98.Ivo Šimáček | Praha1620
.
99.Karel Maršálek | Benešov u Prahy1620
.
100.Iva Maršálková | Benešov u Prahy1607
.
101.Zdeněk Řeřábek | České Budějovice1596
.
102.Marcel Gebert | Praha1593
.
103.Martin Macoun | Tábor1582
.
104.Vladimíra Šimáčková | Praha1556
.
105.Andrej Mičunek | SK1400
.
Anna Svobodová
Finálová D LAT