Brno Open 2012
  IO Adult Latin Faces

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin Redance

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.1

Starší galerie

Žebříček porotců

Zpět na přehled porotců

Žebříček porotců není reprezentavním měřítkem, který by objektivně zohleďnoval kvalitu, odbornost či aktivnost porotců. Návštěvníci webu mohou hlasovat z jedné IP jednou denně. Porotce s více aktivními hlasujícími fanoušky může získat lepší pozici nebo horší pozici s ohledem na vícenásobnou možnost hlasování.

Žebříček porotců podle Karmy
Pořadí JménoGraf
1.Vladimír Hána | Cheb18406
.
2.Josef Zelenka | Chomutov10937
.
3.Jana Krtičková | Hradec Králové10438
.
4.Jaroslav Krtička | Hradec Králové10264
.
5.Romana Chvátalová | Beroun9674
.
6.Renáta Mrázová | Modřice8834
.
7.Rudolf Janoud | Praha8460
.
8.Jana Janoudová | Praha8418
.
9.Dobromil Nováček | Strančice8184
.
10.Radoslav Ostrůvka | Orlová8156
.
11.Jiří Pixa | Praha8121
.
12.Jiří Ševčík | Praha8000
.
13.Evžen Krejčík | Plzeň7959
.
14.Petr Barnat | Ústí nad Labem7940
.
15.Miloš Tancibudek | Praha7932
.
16.Tomáš Sklenička | Kladno7855
.
17.Zdeněk Chlopčík | Frýdlant nad Ostravicí7801
.
18.Daniel Ondřej | Kladno7771
.
19.Marie Dvořáková | Praha7683
.
20.Jaromír Bartoš | Praha7480
.
21.Jan Tománek | Brno7274
.
22.Chvátalová Lucie | Beroun7058
.
23.Zděnek Fenčák | Břeclav6386
.
24.Tomáš Heller | Praha6339
.
25.Petr Odstrčil | Brno6000
.
26.Vladimíra Matoušková | Brno5843
.
27.Jiří Stumpf | Ústí nad Labem5837
.
28.Jiří Kubíček | Praha5000
.
29.Martin Odstrčil | Brno4829
.
30.Zdeněk Landsfeld | Praha4817
.
31.Radek Felcman | Zlín4487
.
32.Pavel Horák | Slaný4244
.
33.Marcel Gebert | Praha3892
.
34.Zdeněk Řeřábek | České Budějovice3881
.
35.Josef Zita | Mladá Boleslav3598
.
36.Jiří Plšek | Litoměřice3585
.
37.Dana Pavelková | Pardubice3579
.
38.Lenka Roiková | Havířov3562
.
39.Václav Dudkovec | Kladno3520
.
40.Emil Koki | Smiřice3487
.
41.Tomáš Hudeček | Praha3483
.
42.Jana Fenčák | Břeclav3463
.
43.Vlasta Buryanová | Brno3402
.
44.Igor Henzély st. | Kroměříž3367
.
45.Miloslava Němečková | Hradec Králové3345
.
46.Jan Taraba | Praha3306
.
47.Jaromír Josef | Varnsdorf3265
.
48.Petr Beneš | Pardubice3090
.
49.Miroslav Kuchař | Ostrava3076
.
50.Karel Landsfeld | Praha3047
.
51.Eduard Zubák | Kolín3038
.
52.Karel Bank | Ostrava!3031
.
53.Jana Jägerová | Jablonec nad Nisou3000
.
54.Petr Bartuněk | Praha2978
.
55.Rostislav Filgas | Kamenice2967
.
56.Václav Kosmák | Mikulov na Moravě2952
.
57.Martina Nováková | Chrudim2951
.
58.Eva Bartuňková | Praha2937
.
59.Jiří Kopečný | Praha2925
.
60.Jaroslav Harvan | Olomouc2920
.
61.Petr Mertlík | Jičín2913
.
62.Vlastimil Čermák | Liberec2908
.
63.Luboš Novotný | Vysoká nad Labem2903
.
64.Jana Novotná | Vysoká nad Labem2895
.
65.Aleš Novák | Chrudim2889
.
66.Igor Henzély | Kroměříž2886
.
67.Jaroslava Henzélyová | Kroměříž2842
.
68.Linda Henzélyová | Kroměříž2840
.
69.Marcel Němeček | Hradec Králové2825
.
70.Pavla Landsfeldová | Praha2823
.
71.Jaroslav Jaglarz | Orlová2810
.
72.Michael Skočdopole | Česká Lípa2799
.
73.Pavel Kojetín | Praha2702
.
74.Zdeněk Žďárský | Liberec2693
.
75.Michaela Gebertová | Ústí nad Labem2666
.
76.Ludmila Mičjanová | Pardubice2390
.
77.Vlastimil Mičjan | Pardubice2354
.
78.Stanislav Krtička | Hradec Králové2334
.
79.Helmut Walden | Ostrava2294
.
80.Hesová Šárka | Praha2285
.
81.Martina Volfová | Kladno2211
.
82.Pavlína Coufalová | Olomouc2206
.
83.Tomáš Hošek | Ostrava2192
.
84.Jaroslav Kučera | Ostrava2191
.
85.Miroslav Bureš | Liberec2187
.
86.Robert Kazda | Brno2177
.
87.Walter Elschek | Trutnov2159
.
88.Ján Kliment | Frýdek-Místek2133
.
89.Jan Rottenborn | Ústí nad Labem2090
.
90.Oton Hila | Třinec2085
.
91.Radim Přádka | Ostrava2062
.
92.Miroslav Brožovský | Praha2060
.
93.Kateřina Kolmanová | Kroměříž2047
.
94.Jaromír Riedel | Vratimov2027
.
95.Petra Kostovčíková | Havířov2013
.
96.Tibor Stano | Tábor2011
.
97.Ivo Šimáček | Praha1988
.
98.Mačasová Leona | Praha1965
.
99.MacRaild Carol | UK1937
.
100.Iva Maršálková | Benešov u Prahy1921
.
101.Jan Kvasnička | Neratovice1920
.
102.Karel Maršálek | Benešov u Prahy1918
.
103.Martin Macoun | Tábor1866
.
104.Vladimíra Šimáčková | Praha1859
.
105.Andrej Mičunek | SK1689
.
Jana Volejníková
Finálová B LAT, C STT