Jana Gardiánová
Začinájící

Boty

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2017-12-15 08:40:33

qSBtgNhjsaX 6.12.2017 08:42:07

Sorry, I ran out of credit http://avanafil.blog.hu/ sex ditty avanafil cost
inch fancied However, Yahoo's display-ad revenue, its largest source of revenues, fell again, by 7% to $470 million. Although the number of ads sold rose 1%, prices fell 7%. Search ad revenues also fell, by 8% to $435 million. Paid clicks rose 21% but price per click fell 4%.

[reagovat]

Enoch
Skatový boty 3.03.2015 08:03:39

Čus!

Jaký boty se vám osvědčily nejvíc? Já sem zarytej zastánce vansek a conversek, ale posledně se mi rozpadly právě i ty.. a to sem je měl tak 5× na nohách! Můžete mi někdo prosím doporučit nějakou třeba i novou značku skejtových bot, co mi jen tak neodejde? Jezdím dost na fošně a potřebuju teda opravdu kvalitní obutí!

Díky za helf.

David

[reagovat]

David Král
>Skatový boty 3.03.2015 08:05:47 | Na co to je reakce?

ahoj, já teda osobně vansky miluju a mám s nima jenom dobrý zkušenosti… a to už asi od 13ti let :D snowbitch, znám a párkrát sem tam i nakoupila a byla sem spoko, takže určitě bych do toho být tebou šla. jinak další značky, který sou podle mýho v klidu jsou třeba etniesy nebo emericy, taky mi vždycky vydržely dost dlouho. Ono s těma botama nesmíš moc chodit po horách, v bahně a tak :D Tak snad jsem poradila.

ahoj

[reagovat]

Draha
Nalezená Bota 25.02.2014 13:00:50

23.2.2014 se našla taneční pánská bota značky H DANCE ve vestibulu stanice metra MUZEUM. Velikost boty není vyznačena, ale dle porovnání to bude číslo 41 až 41,5. Bude uložena u dozorčího stanice 26.2. Kontaktovat mě můžete také na tel: 776347015 Blanka Kučerová

[reagovat]

kucerova_b
boty na standard 6.04.2013 17:08:37

prosím poraďte potřebuji do 13.4.2013 sehnat standardky ale už použité za nějakou přijatelnou cenu máte někdo??? nebo alespon víte kde?? předem díky za reakce ;)

[reagovat]

adunka988
>boty na standard 7.04.2013 09:32:32 | Na co to je reakce?

Ahoj, nejlepší budeš mít, když si dáš inzerát tady do bazaru. Jinak taky můžeš kontaktovat nějakou tanečnici z místa tvého bydliště, aby se ti poptala ve svém klubu, jestli někdo nemá… Jinak nějaké boty jsem viděla prodávat tady: http://www.csts.cz/…/Kategorie/1 a nebo tady: http://www.szts.sk/…/50/inzercia

[reagovat]

Betunka
Aidy 21.07.2011 11:11:05

Chtěla bych se zeptat (hlavně slečen) jaké mají zkušenosti s botami zn. Aida. A kde (popř. přes koho) je objednávají? Díky:)

[reagovat]

Lin
>Aidy 21.07.2011 13:19:17 | Na co to je reakce?

Ahoj, ja mam vybornou zkusenost, presla jsem k nim od supadancek a uz nemenim :)) objednat je muzes pres pana lebedeva- http://www.facebook.com/valery.lebedev?… normlane si ho pridej a napis mu, jezdi casto do cech :)

[reagovat]

Ajla
Botky JF Dance 4.02.2011 10:21:08

Dcera vyzkoušela za své tancování už mnoho bot,ale díky svému vysokému nártu jsme skončili u značky JF Dance.Jsou měkoučké po celé délce uvnitř botky a dají se povolovat pásky aniž by z nich vyjížděli malíčky(latin­ky).Cena je srovnatelná s Kozdrou(nám moc dlouho nevydrželi a reklamaci neuznali),ale pohodlí je nesrovnatelné.Při koupi 2 ks je cena 1490,–/ks,což si myslím,že je slušná cena za výbornou kvalitu.Jsme s nimi nadmíru spokojené.

[reagovat]

Jana
jaké boty do tanečních? 29.01.2011 06:56:25

prosím, obracím se na odborníky: s parnerem chodíme do pokročilých tanečních kurzů pro dospělé, tančíme celoročně alespoň 1×týdně. Tančíme ale vše – latinu i standard. Jaké dámské boty pořídit ? V latinských si připadám nestabilní, standardní jsem zatím nezkoušla, ale bojím se , že budou na latinu moc tvrdé.

[reagovat]

R+R
>jaké boty do tanečních? 29.01.2011 07:05:55 | Na co to je reakce?

Ve standardkách latinu nezatančíš, v latinkách standard ano. Sice to nebude moc stabilní, ale půjde to. :-) Všechny začínající tanečnice to takto řeší (pokud si rovnou nekoupí oboje).

[reagovat]

Voldik
>>jaké boty do tanečních? 29.01.2011 08:28:05 | Na co to je reakce?

Přesně tak jak řekl Voldik ;) v juniorech jsem to tak měla normálně ;) a kluci tančí ve standardkách oboje ;)

[reagovat]

J.aniiinka.a
>>>jaké boty do tanečních? 29.01.2011 08:41:41 | Na co to je reakce?

děkuji za názor, já jsem si to myslela…možná zkusím latinky s plnou špičkou, a jiné než Hellerky.

[reagovat]

R+R
>>>>jaké boty do tanečních? 6.04.2013 17:05:00 | Na co to je reakce?

nejlepší jsou SUPADANCE sice dražší ale z anglie a fakt kvalita!!! vlastní zkušenost!!! ;)

[reagovat]

adunka988
Děkuju 28.12.2010 10:46:56

moc děkuju za odpověď tohle jsem potřeboval vědět ;)

[reagovat]

Prosím radu 27.12.2010 14:15:46

Ahoj, je to blbý dotaz ale chci se zeptat jestli by mi někdo nemohl poradit jaké boty na latinu si mám pořídit když teprve začínám s tančením. Nebo nevíte kde se v Ostravě dají sehnat boty a jiné věci na tanec

[reagovat]

>Prosím radu 27.12.2010 15:15:52 | Na co to je reakce?

Ahoj, v Ostravě má boty paní Dávidková ve Flamencu v Tyršovce v centru. Má tam i boty od Hellera(heller­dance.cz). Druhou prodejnou je pobočka Henzély(henzely.cz) v Maxxi dámě – to je zezadu na Elektře, jako od Domu umění. Cokoliv ti tam i do pár dnů objednají a máš to bez poštovného, sklad tam nemají příliš obsáhlý.

Co se týče bot na latinu, možností je několik:

Heller – prý pohodlné, vypadají dobře, jen málo vydrží, jsou levnější

Supadance, International – anglická klasika, dobré značkové boty, ale vyšší cena
Kozdra – celkem chválené polské boty, cena cca jako Heller, ale prý víc vydrží

To jsou ty nejběžnější, další značky jako Dance Naturals, ruské Aidy, nebo Ray Rose, atd. nezmiňuji, ty asi v Ostravě ani neseženeš. Polské Kozdry asi taky ne, mají pobočku v Praze.

Snad jsem na nic nezapomněla a snad se v Ostravě za poslední dobu nic nezměnilo. Je několik výší podpatků, pro začátek uvažuj asi 2,5" nebo 3"(palce). Zkus a uvidíš, co ti je pohodlné. Podpatky se dělají flare – rozšířené, nebo klasicky úzké. Úzké jsou teď v módě, ale rozšířený je stabilnější. Rovnou si k nim pořiď chrániče na podpatky, to je taková gumová věc, co chrání tedy spíš parket:-) Boty by ti neměly být široké, ještě trochu povolí, nebo se dají koupit modely s utahovacími pásky. Na délku asi tak, že když propneš špičku, tak by neměl přečnívat moc veliký kus boty, takže kupovat asi tak akorát na nohu.

Kdyžtak mě někdo doplňte, nebo opravte.

[reagovat]

Ray Rose stt 10.07.2010 20:03:42

Máte někdo zkušenost se standardkama od Ray Rosů?

[reagovat]

kiwik
Strana: 1, 2

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email