Nikola Mikesková
A LAT, A STT

MČR LAT 2010

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2017-10-18 10:54:24

FOTO 14.02.2010 08:21:28

S dovolením sem hodím link na fotky z MČR LAT:-o))) http://zirafka-h.jalbum.net/mcr-lat-2010/ To jen tak na zkrácení netrpělivého čekání na Majklovy:-o)))

[reagovat]

Helena
Radim Přádka 5.02.2010 17:34:47

Chci se všech zeptat na názor. :-) Můj je takový: Radim Přádka tančí výborně, musím uznat. Dle mého názoru se stěží vidí tak dobrá technika, opravdu vynikající. Proč ale tančí s hrbem jako dromedár? To mu žádný trenér neřekl ještě, že s hlavou v krunýři se netančí? Nebo proč asi to aspoň neuvědomí sám? Proč? NEJVĚTŠÍ ZÁHADA VESMÍRU. Chtěl titul, tak proč nespravil toto? NECHÁPU, NECHÁPU. NIKDO MU TO JEŠTĚ NEŘEKL? Kdyby to spravil, dám ve finále jedničky, dvojky. ALE PROČ S RAMENAMA NAHORU? BEZ KRKU? Co si myslíte? Nebo i Ty Radime napiš, a objasni mi tuto záhadu vesmíru :-)

[reagovat]

Zvědavec
>Radim Přádka 5.02.2010 17:53:23 | Na co to je reakce?

Ptám se čistě proto, že to nechápu.. né s cílem někoho poškodit. Nutno podotknout, že si Radima velmi vážím.

[reagovat]

Zvědavec
Jsem proti útokům na děti :-) 5.02.2010 09:27:49

Nevím sice, jak vypadají „dvoudenní akce u p.Felcmana“, za to si umím představit, jak dalece demotivující vliv na dítě ve věku 11–12 let musí mít takové příspěvky. Jako příklad z běžného života mohou posloužit děti učitelů – většinou jim všichni vytýkají, jak jim je naddržováno, pravda je ale často taková, že je na ně mnohem přísnější metr než na ostatní. Děti v kategorii JUN 1 a 2 mají velmi často velmi náročný tréninkový program, ať už jsou jejich rodiče porotci nebo ne. A copak je to za motivaci pracovat na sobě a zlepšovat se, když stejně všichni řeknou, že mi to zařídil tatínek? Není škoda otravovat život dětem už v takovém věku politikou? Dospělý člověk dokáže vyhodnotit úroveň pisatele příspěvku a na tom základě se rozhodnout, jestli se tím bude zabývat (i když i dospělého sprostá lež nebo jedovatá poznámka zabolí). Dítě se ale s takovou fackou bude vyrovnávat těžko – zvláště když je to facka pro něj veřejná a pro fackujícího anonymní. Proti tomu je těžké se bránit, pak zůstává jenom znechucení a přesvědčení, že svět je samá špína a lidi jsou zlí a nepřející. Jsem rozhodně pro to, aby lidé měli možnost vyjádřit v diskusi své názory, i anonymně, ale zároveň si myslím, že přes anonymitu by měl autor příspěvku trochu přemýšlet o důsledcích, které zveřejnění názoru může mít. Mám tedy pro Majkla takový návrh, že by příspěvky v diskusi, které jsou za hranicí dobrého vkusu, mohly být přeneseny do sekce „Diskuse – žumpa“. Tam by si všichni, kdo si potřebují tady na diskusi vyřizovat účty nebo vybíjet vlastní frustraci, mohli dobře realizovat a velká diskuse by zůstala pro ty, co opravdu chtějí sdílet své názory s ostatními a dozvědět se, jak to vidí ostatní. Znám mnoho lidí, co diskusi tady vůbec nečtou, protože jsou znechuceni různými osobními výpady proti konkrétním lidem… A to je možná škoda, protože se tu objevuje i spousta zajímavých podnětů.

[reagovat]

nina b.
>Jsem proti útokům na děti :-) 5.02.2010 10:09:03 | Na co to je reakce?

Absolutní souhlas.

[reagovat]

Lůca
>>Jsem proti útokům na děti :-) 14.03.2010 13:51:36 | Na co to je reakce?

Tak to ale v životě bohužel chodí.

[reagovat]

>Jsem proti útokům na děti :-) 5.02.2010 11:21:57 | Na co to je reakce?

S tim diskuze – žumpa bude zas problem, podle jakych meritek se budou presouvat prispevky do žumpy nebo ne. A zas budou lidi křičet, z jakého důvodu tam byl jejich názor, když žijeme v demokratickem světě přesunut. Pokud mam byt uprimny, tak tyto stranky jsou super, az na zdejsi diskuzi, jejiz uroven je otresna. Stejne se tu vetsinou jen pomlouva nebo schazuje. Macouna to odradilo, Macu to odradilo (a to chteli jen z dobre vule pomoct), znam spoustu lidi kteri to uz nemaji energii ani cist, natoz reagovat… Podle me teda napachala vic skody nez uzitku. P.S. taktez s celym tvym prispevkem souhlasim

[reagovat]

>Jsem proti útokům na děti :-) 5.02.2010 11:32:02 | Na co to je reakce?

V podstatě valnou část svého života jsem byl proti společenskému tanci dětí, zdálo se mi, že děti nemohou naplnit obsahovou část zejména latisnko amerického tancování.Ten obsah jsem hlásal celý svůj odborný život, i když jsem vlastně nebyl vyslyšen, což mi už vlastně nevadí. Jevilo se mi nemožné, aby desetlletá dívenka mohla tančit rumbu, tanec plný sexu docela vyzrálé ženy. Nejsem si i dnes zcela jistý, že je to vhodný tanec pro děti, ale přece jen jsem u dětí našel schopnost vytvořit vztah, kde sice nebyl muž, jako muž a dívka sexuálně rozkvetlá žena, ale díveka a chlapec, kteří spolu cosi radostného tvoří.
Kolem tance se točí mnoho hnoje, ale neřekl bych, že je to jeho základní charakteristická vlastnost. Tanec je cosi více, než jak ho chápou mnozí ekonomičtí navěšitelé, ať již rozliční funkcionáři, treneři, prodejci. Snad nejmenšími tvořiči tohoto hnoje jsou vlastní tanečníci, s kterými se však, k jejich neprospěchu, často vážou vlastnosti jako je podceňování, osočování, nekritičnost, přehnaná útočnost a pod. Dalo by se těchto vlastností vyjmenovat bezpočtu.
Zdravá duše se zpravidla z těchto kup hnojiva nějak vydrápe, horší to však mají děti ( to jsem chtěl vlastně říci ). Již jste někdy narazili na to , aby vedoucí tanečních organizací se zaobírali mravními aspekty oboru, který vedou , určují a z něhož těží ? Jsou to povětšinou tou nejhorší mravní složkou celého tanečního děnnnnní. Byli jste někdy účastníky školení,, kde by se hovořilo o tom, co je pro děti vhodné z našeho obru, jak s nimi jednat, jak rozvíjet jejich duši, účast na životě ? Jistě nebyli ! To zpravidla nezajímá žádnou taneční organizaci a já jich znám mnoho ! Nechci jen říkat, že z dětí vytváříme taneční opice, děti nejsou opice a tancování chápou někdy velmi vážně, ale proto je třeba s nimy jednat opatrně. Proto je třeba u nich vychovat zejména lásku k hudbě, lásku k pohybu, naučit je hudbu slyšet, pohybově hudbu vyprávět, naučit je pronikat k podstatě, náladě i obsahu jednotlivých tanců, ale také je naučit úctě k tomu co dělají, svým trenérům, soupeřům, orgnizatorům soutěži a někdy i k funckionářům.
Děti by neměly být jen zdrojem k sebeuspokojování, naplňování starých přání rodičů, pokladničkou , do které vkládáji jejich zroditelé své touhy, peníze , neměly by být jen zdrojem snadných výdělků lidí kolem nich.
Tancování , i to, kterému tak nesmyslně říkáme sportovní, má své mravní, estetické hodnoty, které bychom měli umět sami najít a pak je sdělovat dětem, které jsme uvedli na cestu soutěžního společenského tance. Nikdo nás však k tomu nevede. Málokdo vidí v tanci více než drezúru s hlavním účelem vyhrát, ale zejména porazit ( což na sebe jistě navazuje ).
Zdá se mi, že učelem výchovy dětí by v našem oboru mělo být zejména vychovat mravně i fyzicky zdravou jednotku, tedy dítě. Již méně záleží na tom, jestli vyhraje či prohraje.
Mějte se dobře.

[reagovat]

Vladimír Buryan
Čtvrfinále - 24-ka 5.02.2010 05:57:08

Dotaz : může mi někdo fundovaný odpovědět na dotaz, proč se v České Republice nazývá kolo před semifinále jen 3,4,5 atd. KOLO a ne jako všude ve světě dle IDSF – ČTVRTFINÁLE (top 24-ka )? Dík předem.

[reagovat]

mcr junior I 3.02.2010 07:22:25

Co rikate na vysledky JI – konkretne mlady Felcman, ktery jel skoro vse mimo hudbu. Ve finale mel byt Demeter nebo Profota!!!

[reagovat]

>mcr junior I 3.02.2010 07:29:23 | Na co to je reakce?

já myslím, že mladý Felcman zatancoval hodně dobře…hodně se zlepšili…

[reagovat]

packa
>mcr junior I 3.02.2010 07:46:22 | Na co to je reakce?

Je tam vidět obrovská politická práce tatíka. Ale to dělaj všici, kteří mají děti tanečníky. Touto politikou jim ale moc neprospěj, spíš ublíží.

[reagovat]

>>mcr junior I 3.02.2010 09:38:35 | Na co to je reakce?

A mohl bys nám tu říct aspoň jeden jediný konkrétní krok z té obrovské politické práce, o kterém víš, že tatík udělal, když už tu vznášíš taková obvinění?

[reagovat]

>>>mcr junior I 3.02.2010 10:08:44 | Na co to je reakce?

..na letošním MČR LAT 2010…to nebyl případ jenom Felcmana… takovejch prominentu tam bylo víc … ve všech kategoriich

[reagovat]

>>>>mcr junior I 3.02.2010 10:12:48 | Na co to je reakce?

Taky souhlasím…v mládeži to bylo jasně vidět.

[reagovat]

Jitka
>>>>>mcr junior I 3.02.2010 10:59:58 | Na co to je reakce?

Koho v mládeži bereš jako promimentního? mě nikdo nenapadá.

[reagovat]

>>>>mcr junior I 3.02.2010 10:30:01 | Na co to je reakce?

Takže naráz konkrétní důkaz nemáš… Super… To je jednoduché se do párů navážet, jenom proto, že mají tatínka porotce a bývalého tanečníka. Zrovna Felcman se hodně zlepšil a má to hodně vydřené. Neříkám, že politika nehraje roli, určitě to mají děti porotců jednodušší, ale to je tak všude. Jen kdyby to bylo pouze o té politice, tak proč se např. Lukáš Bartuněk oproti minulému roku docela propadl, když zrovna Bartuňkovi mají v tanečním světě docela velké jméno…?

[reagovat]

>>>>>mcr junior I 3.02.2010 10:57:03 | Na co to je reakce?

Protože na partnerku tanečně nemá a řekl bych že je na své hranici. A co se týká jeho rodičů…ty se proslavili taky až jako senioři. Za mlada nic moc.

[reagovat]

Jirka
>>>>>>mcr junior I 3.02.2010 11:30:45 | Na co to je reakce?

Hmm ale IMHO to jsou jedni z nejlepších LAT trenérů v republice a i jejich páry mají velmi slušné výsledky. Skuhravý, Drmota – úspěchy nejen v ČR. Velké množství párů třídy M v klubu, několikrát vyhráli družstva v mládeži. A nejen vysoké třídy, když se podíváš na výsledky, i páry nižších tříd z maestra mají často rychlý průlet třídami, navíc pokud vím, tak paní Bartuňková je vedoucí komise vzdělávání + se podílí na organizaci konkresů, komentovala záznamy z tanečních soutěží v TV… jméno mají podle mě obrovské. Co se týká Lukáše – mě se s hodně líbí jak s Kačkou tancují a víc hodnotit nebudu a nedokážu, nemám na to znalosti abych posuzoval pár třídy M, který na ligách získává finálové umístění. A víc se v tom vrtat nebudu, není to naše věc, jen jsem chtěl poukázat na to, že to není jen o politice.

[reagovat]

>>>>>>mcr junior I 4.02.2010 01:55:41 | Na co to je reakce?

bych chtel videt tebe…:D

[reagovat]

>>>>>>mcr junior I 9.02.2010 06:14:35 | Na co to je reakce?

Pokud ti finále a 3× semifinále MČR připadá slabé, tak máš asi moc vysoká měřítka…

[reagovat]

>>>mcr junior I 5.02.2010 06:56:38 | Na co to je reakce?

stačí se juknout na soupis porot na akcích p.Felcmana. Dvojdení akce spojené s pijatikou určitě nějaky dojmy v porotci zanechá. Ale jak se tady piše, dělaj to všichni. Bohužel pro ty, který na to nemaj (jejich rodiče). :-))

[reagovat]

Nechápu 2.02.2010 13:42:48

A co říkate na to že Kukáň porazil Bujnu,já bych to dal naopak.Fakt jsem to nerozdejchal až do druhýho rána.

[reagovat]

>Nechápu 2.02.2010 13:48:24 | Na co to je reakce?

Já bych to taky nevěřila. To je skandální. Máš pravdu.

[reagovat]

Šárka B.
>Nechápu 2.02.2010 13:52:08 | Na co to je reakce?

No ani mi nemluv…naprosto souhlasim s panem Nováčkem – 4 kříže Bujnovi. Ruda si to zasloužil fakt moc…makali a poctivě se připravovali a Renča úúúžasná baba. Málem jsem si vyrval všechny vlasy, když jsem se to dozvěděl…Jinak chválím anonyme, konečně někdo taky neřeší jen to posrané finále! …

[reagovat]

>>Nechápu 2.02.2010 13:57:13 | Na co to je reakce?

No tak to já zase viděl na posledním prektise před republikou Pepu s Verčou a ta jejich samba byla fakt super.Je vidět že naopak pan Ševčík měl ten správný odhad když právě na tu sambu jim dal kříž z Re-dancu,a ještě jim dal i v rumbě.Je vidět že v tomhle kole museli vyčnívat.Škoda že si toho nevšimli jiní porotci.

[reagovat]

p.Konipásíček
>>>Nechápu 2.02.2010 14:00:13 | Na co to je reakce?

Je škoda, že nedoladili i čaču, paso a jive. Mohlo to tak spadnout. Škoda!

[reagovat]

Šárka B.
>>>Nechápu 2.02.2010 14:01:19 | Na co to je reakce?

Je škoda, že nedoladili i čaču, paso a jive. Mohlo to tak spadnout. Škoda!

[reagovat]

Šárka B.
>>>Nechápu 2.02.2010 14:01:41 | Na co to je reakce?

Souhlas…Kukáá­áááááááááň!!!Dle mého názoru se jako jediní v prního kola blížili světovému tancování jako Tom s Marťou a všichni to museli vidět!!! Dobře tyy…

[reagovat]

>>>>Nechápu 2.02.2010 14:05:20 | Na co to je reakce?

No, mě to taky připomínalo Toma s Marťou. To je fakt.

[reagovat]

Š.
>>>>>Nechápu 2.02.2010 14:13:29 | Na co to je reakce?

Tak jestli ti to připomínalo Toma s Marťou tak ještě že Tom s Marťou nejeli první kolo ale byli nasazení.Možná by dostali jen 2 kříže od Ševči.Na druhou stranu,jestli to Kukáň dotáhne do nasazenejch párů tak se má Máca a Přáďas na co těšit :D

[reagovat]

pí.Ča-pková
>>>>Nechápu 2.02.2010 14:10:39 | Na co to je reakce?

No, mě to taky připomínalo Toma s Marťou. To je fakt.

[reagovat]

Š.
>>>>>Nechápu 3.02.2010 04:27:51 | Na co to je reakce?

To si snad děláte srandu :-D

[reagovat]

>>>>Nechápu 3.02.2010 09:47:18 | Na co to je reakce?

Světovému tancování joo ?? a proč byl předposledníí ?? myslím že aby uspěl ve světovém tancování měl by být aspon v druhém kole a ne z dvěma křížema :D

[reagovat]

>>>>>Nechápu 3.02.2010 18:27:56 | Na co to je reakce?

Děcka, vy se ale musíte pěkně nudit na světě, když hledáte rozdíl v jednom či dvou křížích v prvním kole :-D

[reagovat]

Ares (Michal Hažlinský)
>>>>>Nechápu 20.02.2010 13:25:54 | Na co to je reakce?

No hlavně Z dvěma křížema!!! :D Nauč se nejdřív psát!!!

[reagovat]

>>>Nechápu 20.02.2010 13:28:31 | Na co to je reakce?

Souhlas…

[reagovat]

>Nechápu 20.02.2010 13:27:59 | Na co to je reakce?

No tak hlavně, že už si to rozdejchal ne? :D Mohl bys mi říci nějaký důvod, proč by měl být Bujna před Kukáněm? Alespoň jeden jediný?

[reagovat]

MČR LAT 2010 2.02.2010 08:39:07

tO JE FAKT.Majkle hoď tam nějaký fotky.

[reagovat]

Hudba na mistráku 1.02.2010 18:09:36

Nejsem si úplně jistá, jestli jsme byli na stejném mistrovství :-) Mám někde záznam, na kterém tancuje ještě Péťa Kostovčíková s Klimentem (tipuju to na první pětiletku nového milénia) na stejnou hudbu, jako hráli zase letos na mistráku. Od té doby se ty stejné písničky opakují na každém mistrovství (a DJs to pak ještě hrajou furt dokola na nižších sotuěžích, jakože tohle je asi ta cool hudba, když to bylo na mistráku). Myslím, že dost už bylo té houslové rumby z Afro cubano, Oyeme a „Come as you are“ (btw poslouchali jste někdy text? je to píseň s náboženskou tématikou – je docela vtipné koukat, jak se tam při tom páry po sobě vilně plazí). Ve své době to jistě byly hity, ale život je změna a tanečníci by si zasloužili soudobou hudbu, jaká se hraje na velkých mezinárodních soutěžích. Tady se nabízí filozofická otázka, zda může být 10 let stejná muzika ještě pořád inspirací… Neříkám, že občas není fajn si zatancovat na starý dobrý flák, tohle mi ale přijde jako přeháňka. Ale zas abych nekřivdila, od semifinále v dospělých už to bylo fajn :-)

[reagovat]

nina b.
>Hudba na mistráku 1.02.2010 18:36:01 | Na co to je reakce?

Samozrejme se zde nasly i prusery… Ale obcas mel i Zita koule pustit na ceske souteze netradicni zvuk – napr. prvni kolo samba – jestli si dobre pamatuju, tak to bylo neco ve stylu Blackpoolu nebo UK apod. Na Zitu velmi odvazna chacha v semifinale (mimochodem vsimli jste si, ze prvni skupina ji mela hoooodne pomalou?). No a vubec, ze se k nemu dostala i hudba z Tokia – typu jive ve finale nebo chacha ve druhem kole… Je jasne, ze pan Zita nema vubec vkus – co si budeme povidat – nadavaji na to vsichni (tanecnici), ale letos uz bylo par tech prvnich povedenych vlastovek. A za ty diky! 8-)

[reagovat]

>>Hudba na mistráku 1.02.2010 18:49:40 | Na co to je reakce?

Mě na jedné soutěži, kde jsem tancovala, Zitova hudba přímo nadchla – pouštěl sice starší kousky, ale neohrané a s hodně latinským soundem. Takže bych ani neřekla, že ta chacha v semku na něho byla odvážná, celkem to je jeho styl, co tak hrává. A i tady když si ještě jednou pustím video, tak bylo docela dost pěkné hudby – jen těch několik „highlightů“ natolik upoutalo moji pozornost, že mi to pokazilo celkový dojem. Možná to ani není nedostatek vkusu, jako odfláknutí dopolední části. Anebo je přesvědčenej o tom, že ty odrhovačky sami tanečníci chtějí, těžké říct :-)

[reagovat]

nina b.
>>Hudba na mistráku 2.02.2010 03:15:59 | Na co to je reakce?

Prosím?? Pavel Zita že nemá vkus? je snad jediný, kdo tu umí hrát (nástupama počínaje a skvělou muzikou na soutěži konče)! S těma příšernostma co pouští Lupoměstský se to nedá ani srovnávat

[reagovat]

Mary
>Hudba na mistráku 2.02.2010 03:48:25 | Na co to je reakce?

Podle mě hraje Zita dobře, jen když se mu asi chce – loňské MČR ve STT bylo skvělé, ale například v Kamenici hrál naprosto příšerně. Výběr hudby je důležitý nejen pro samotné tanečníky, ale i pro diváky a měli by si toto pořadatelé uvědomit. Proto mi letos hudba na MČR zklamala a očekávala jsem prostě víc… Spousta skladeb se hrála téměř před 10 lety a myslím, že by se měly hrát maximálně na řadových soutěžích a ne na mistráku. Tím nechci odstrkovat řadové soutěže, ale vždyť mistráky vždy udávaly jakýsi „trend“, podle něhož se hrálo na ostatních soutěžích. Na takové soutěži, jakou je mistrák, by se zkrátka měla hrát ta nejkvalitnější hud­ba.

[reagovat]

Nela
>>Hudba na mistráku 2.02.2010 05:24:05 | Na co to je reakce?

Zase jde o otázku vkusu a o to co komu přijde jako kvalitní muzika k tanci. Někdo se nejvíc vyřádí na mambo jive a někdo zase nemá pocit. že tančí jive dokud mu někdo nepustí ten správný swingový orchestr. Na hodně přednáškách zahraničních trenérů a porotců se probírá současná muzika a vždycky se tak nějak dojde k tomu, že čím modernější remake nebo čím současnější styl hudby, tím víc je zabitý charakter typické muziky pro daný tanec. Takže já jako tanečník budu rád, i když mi pustí naprosto starou, ale kvalitní muziku, která mi pomůže vystihnout charakter tance, což třeba techno paso alá Titanic nikdy nebylo :) A myslím si, že se pan Zita právě snažil o tu kvalitu, ne o tu modernost. Ale i „mistr“ tesař se někdy utne, no ne … :) Na druhou stranu chápu, že od mistráku člověk vždycky očekává nějaký nový song, který ještě není tak ohraný, tohle očekávání u mě taky nebylo naplněno.

[reagovat]

DaveChomi
>>>Hudba na mistráku 2.02.2010 14:18:18 | Na co to je reakce?

No jasne… ale moderni neznamena nejnovejsi. Neznamena, ze musi poustet hudbu z poslednich CD. Dnes je prave moderni se navracet k charakteru tance a kolikrat se i vracet ke „klasice“ – a zde klasiku nevnimat jako to, co hraje Zita uz „po generace“ :-D . Problem je, ze uz hraje 10let to same (nema toho i on obcas dost?) a nikdo nerika, ze ta skladba uz pred deseti lety nebyla „out“. Ale neni ani tak dulezity „vek“ skladby nebo „pocet opakovani“ – myslim, ze jednak je dulezite, aby hudba mela charakteristicke rytmy (nastroje, zakladni a vedlejsi rytmy – prip. fraze) a potom aby mela „koule“. Nestaci pustit jen tak neco – mela by to byt hudba, ktera vybizi k tanci. Neni to (jen) na poslech! Jak rikal Maurizio Vescovo – problem je, ze ten kdo pousti (prip. vybira) hudbu neni tanecnik. Tanecnik by vybiral jinak…

[reagovat]

>>>>Hudba na mistráku 3.02.2010 04:44:18 | Na co to je reakce?

Přesně. A na druhou stranu old-school neznamená staré. Prvnímu DJ, který mi na soutěži pustí „Quando, quando, quando“ platím panáka podle vlastního výběru :-) Pokud se podíváme na velké zahraniční soutěže, tak dospějeme k názoru, že moderní je v současné době právě ta old-school muzika, která navozuje charakter tance. Takže to, co jsem napsala na začátku, nebylo motivováno touhou po diskofilních skladbách z posledních alb. Jen když jsem v semi dospělých zaslechla první tóny houslí té sice krásné, ale asi nejohranější rumby na světě, chtělo se mi křičet do rytmu jivu „no more, no more, no more!“. Myslím, že kdyby ji Zita pouštěl stále z jedné vinylové platně, tak že už mu to jehla ani nebude číst… Kdyby to byl jediný kousek, dalo by se to přejít, ale bylo jich takových víc. Copak není ambicí DJ hledat stále nové písničky, které budou podporovat charakter tance, inspirovat tanečníky a lahodit uchu publika? A je mi jedno, jestli je najde na půdě u babičky nebo ukradne z lisovny Casa musica nějaký dosud ještě nevydaný hit…

[reagovat]

nina b.
>Hudba na mistráku 4.02.2010 11:07:36 | Na co to je reakce?

Ještě jsem zapomněla ve výčtu „hitovek“ uvést „Maybe“ (If I had one single wish… )

[reagovat]

nina b.
Hudba na MČR 1.02.2010 16:29:53

Veliké poděkování hudební produkci! Letos opravdu hudba o level lepší než v předchozích letech!!! Takže díky – pro tanečníky je to obrovská radost, když se můžou sladit s hudbou. No a i pro diváky to potom je více atraktivní, když tanečník nic nemusí předstírat a opravdu se nechá inspirovat tím, co hraje. Takže dík. Jen tak dál… :-P

[reagovat]

Poděkování 1.02.2010 05:55:47

Veliké poděkování všem, kteří nám dali své hlasy v anketách na těchto stránkách !!!!!! Byla to pro nás obrovská motivace. Veliké poděkování všem, kteří nám fandili v Ostravě !!!!!!! Je to úplně jiné, když máme pro koho tancovat.

[reagovat]

(T.a M.) Markovi
>Poděkování 1.02.2010 08:09:43 | Na co to je reakce?

Je to snad poprvé v životě, co se připojuji k nějaké takové diskuzi. a protože mám za sebou nejen mnoho let vlastního tance, ale i trenérské činnosti, myslím si, že je na místě poděkovat všem párům MČR, které nám ty hezké chvíle připravili. Ať se nám nějaký výsledek líbí či nelíbí, je za ním fůra práce všech párů a všichni, kteří pro nás tančili, dělali maximum pro to, aby se nám líbili. A my tu kritizujeme a kritizujeme… Řešíme to, kdo je lepší a kdo si to vůbec nezaslouží, kdo je pohybově líbivější a kdo zase na to nemá. Ale všichni se snaží dát do tance něco svého a nového. Ať už je Zuzka s Mácou lepší ve standardu , klobouk dolu před výkony – a to dlouhodobě- které nám ukazují. A komu se Martina Marková zdá nepřirozená a jiná – dejme jí prostor k tomu, aby taková byla. Možná že právě to, že ví, že se musí v něčem odlišit posouvá tanec o kus dopředu. Vzpomeňte na Louise Van Amstela, kolik kritiky bylo na jeho hlavě kvůli tomu , že to není latina…a…Posunul tanec hodně, hodně dopředu – a ještě byl nej… A tak chci jménem všech rozumných lidí a lidí, co milují tanec napsat všem aktérům mistrovství: díky za skvělý zážitek a radost z tance.

[reagovat]

jana
>>Poděkování 1.02.2010 08:43:44 | Na co to je reakce?

To je hezký příspěvek, díky Jano !

[reagovat]

>>Poděkování 1.02.2010 09:18:49 | Na co to je reakce?

My dekujeme za pripravu Jani ;-)

Cau, tvoje prazsky deti.

[reagovat]

>Poděkování 1.02.2010 09:13:56 | Na co to je reakce?

moc sem vám fandila, byli jste bezvadní!

[reagovat]

eli
Strana: 1, 2, 3, 4

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email