Zuzana Hu
Začinájící

lepidla na kameny

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2017-11-24 13:31:52

>lepidla na kameny 7.02.2010 07:12:27

Bostik opadává při praní? Já s ním mám jen ty nejlepší zkušenosti, nejépe drží, když je starší, trošku vyschlejší:-). Do vany napustím vlažnou vodu, rozpustím v ní prací prášek, aby nedělal stopy, šaty namočím a hned rychle vyperu – nenechávám namočené(hnědidlo jde dolů rychle). Potom je vymáchám a hned pověsím a nechám vykapat a uschnout, ve vaně mi zbydou třeba 2 odpadlé kamínky ze 20grs:-o). Případně předem zaperu hodně špinavé části jako kalhotky, košíčky a celé šaty peru až v případě největšího znečištění a je to nutné. Crystal Clover mám, jen ho zatím nemám ještě tolik vyzkoušený, ale jeví se dobře, i jsem na něj slyšela samou chválu. Kameny používám broušené preciosy, nebo swarovski. Pokud odpadne kámen a jeho spodní stříbrná vrstva zůstane na lepidle, není to chybou lepidla, ale kamene:-o)

[reagovat]

Helča
lepidlo 7.02.2010 06:02:42

osobne mam daleko nejlepsi zkusenost s Gutermanem :) da se koupit v Elisu

[reagovat]

Ajla
lepidla na kameny 7.02.2010 05:07:30

Prosim o radu, jake lepidlo pouzivat na kameny, aby se kameny neodlepovali připraní. pouzivám bostik a kameny se odlepují, i kdyz voda je jen tepla? je lepsi Beacon nebo crystal cover?dekuji za radu veronika

[reagovat]

>lepidla na kameny 7.02.2010 05:19:00 | Na co to je reakce?

Crystal cover je nejlepší

[reagovat]

>>lepidla na kameny 7.02.2010 06:27:33 | Na co to je reakce?

Souhlas, Crystal cover vydrží i několik praní v pračce. Pravda, je to pak už trochu znát, ale kameny stále drží. Kvalita kamínků je taktéž důležitá, ale lepím s ním i ty nejobyčejnější a zatím se neprojevil nějaký rozdíl. Dokonce mám potvrzeno, že je lepší než lepidlo od Chrissane…

[reagovat]

Pája
>>>lepidla na kameny 8.02.2010 14:35:44 | Na co to je reakce?

Souhlas – Crystal Clover. Mam s nim uz zdobene nekolikery saty, perou se normal v pracce a neupadne pomalu ani kaminek.

[reagovat]

Marta
>>>>lepidla na kameny 8.02.2010 15:27:29 | Na co to je reakce?

Ahoj, fakt jako ty saty vrazis do pracky, jo?:-o)) Tyjo, na to bych nemela odvahu…saty s kameny za treba 10tt a predstava, ze vytahnu zmuchlane odrbane cosi mi prijde dostatecne desiva:-o)

[reagovat]

Helca
>lepidla na kameny 7.02.2010 05:33:27 | Na co to je reakce?

záleží tak y na kvalitě kamínků..

[reagovat]

aj2a

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email