Nikola Mikesková
A LAT, A STT

Česání a líčení do B

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2017-10-18 10:53:34

HHoFoxOR 9.09.2017 14:32:54
rLTvlzXmPemdqSAB 7.07.2017 01:53:23
česání a líčení 18.02.2010 14:33:20

Vždyť ať se každej češe a líčí jak chce. Mě osobně je uplně jedno jak vypadaj ostatní, chci abych měl skvělou image já a moje partnerka a ne ostatní…Každej si hleďte svýho. Asi bych při tom myslel ale na to, že porotce hodnotí ty páry, který ho na parketě zaujmu jak tanečně, tak vizuelně a pochybuju, že nějaký rozcuchaná holčina s chlapcem s řepou na hlavě budou vypadat dobře.

[reagovat]

Honzáč
Uniformismus 13.02.2010 16:11:26

Tak, nezbytné to určitě není, dá se obejít bez toho, ale čekej, že se to pravděpodobně podepíše na výsledku. Stejnětak, proč si vlastně pánové češou vlasy dozadu? Akorát potom mají kouty… Já bych řekl, že je v tom jistý uniformismus, že se už předpokládá, že tak budou tanečnice a tanečníci vypadat.

[reagovat]

pan Barč
Ajla 9.02.2010 16:33:32

Tuna gelu a laku na vlaseh fakt nutna je. Jestli ma uces drzet tvar, nic jineho ti fakt nepomuze:) navic na to pri tanci nemusis myslet, jestli se ti rozpda uces nebo ne:) a to nemluvim o tom, ze to vypada lip… no a k tem rasam… vem si, ze se na tebe divaci divaji z dalky a ani pri silnejsim liceni nebudes mit vyrazny oci. rasy kompletne meni pohled, zvyraznuji a zvetsuji oci :) jednoduse to podtrhuje celou image:)

[reagovat]

>Ajla 9.02.2010 16:34:29 | Na co to je reakce?

hmmm, podepisuju se do predmetu, sikula :D

[reagovat]

Ajla
>Ajla 10.02.2010 16:02:30 | Na co to je reakce?

Mě to přijde občas takové přehnané.. nemluvě o tom, že mi ty „ulízlé“ účesy zrovna nesluší … a nevím, jak se česat…?!

[reagovat]

Marky
>>Ajla 10.02.2010 16:20:33 | Na co to je reakce?

no jo,ale jinak se ti uces rozpadne po 2 tancich :) jak se cesat, to uz ti musi nekdo ukazat.. nebo se podivej na dancetime, jsou tam promeny a v nich dobry rady:)

[reagovat]

ajla
>>Ajla 14.02.2010 15:43:10 | Na co to je reakce?

Tak vlasy stáhni hladce a nech několik širokých pramenů, které natupíruješ a připevníš volněji, důkladně přelakuješ. Držet to bude. Ne každý musí mít ulízlý culík, či drdol, nebo nyní oblíbený ananas(drdol na temeni). Někdo v tom opravdu vypadá dost blbě.

[reagovat]

>>>Ajla 14.02.2010 17:16:35 | Na co to je reakce?

panecku, zarazi me jak nekteri lidi nemaji vkus, podivej se na svetove partnerky a nedelej ze sebe hstrose, nebo to aspon nerad ostatním

[reagovat]

veronika
>>>>Ajla 15.02.2010 03:44:53 | Na co to je reakce?

ted nevim, na koho to bylo…pokud na prispevek ohledne cesani a ulizle hlave, tak se laskave arogantni partnerko jdi nekam zahrabat. Na souteze cesu uz dlouho a ne sebe. Co maji delat treba holky s vysokanskym celem, ci buclatymi tvaremi nebo velikym nosem? Sorry, ale tyhle holky maji problem, protoze jim ulizle vlasy zvyrazni to, co by rady skryly. Kulaty oblicej protahne horni natupirovany pramen, vyraznejsimu nosu opravdu opticky pomuze treba horni natupirovany pramen plus bohatsi uces vzadu(ne boban na temeni), na vysoke celo bud celenka zakombinovana do ucesu, ktery odvede pozornost od cela, nebo vlasy pres celo. Tak se laskave uklidni.

[reagovat]

>>>>>Ajla 15.02.2010 06:50:39 | Na co to je reakce?

Já mám spíše protáhlý obličej takže ulízlé vlasy tento vzhled ještě podtrhnou..... budu doma zkoušet, než vyjedu na nějakou soutěž nebo ukázky… a snad nebudu vypadat jak debil =D

[reagovat]

Marky
>Ajla 14.02.2010 15:22:25 | Na co to je reakce?

S nějakýma lepícíma smetákama a tunou make upu problém nemám. Jenže teď hodlám shodit vlasy do délky zhruba… max. po ramena nejdelší a jsem zvědavá, co s tím pak budu dělat, i když nejsem B:-D

[reagovat]

Milenka
Česání a líčení do B 9.02.2010 15:01:42

Ahoj, chtěla bych poradit jak se česat a líčit do třídy B.Jsou opradu nezbytné „přegelované“ vlasy, nalepovací řasy atd.? Děkuji za rady =)

[reagovat]

Marky

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email