Jana Gardiánová
Začinájící

soutěžní oblečení

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2017-12-16 13:21:25

saty z latinodance.cz 19.02.2010 18:13:29

Tak jsem tu přečetla pár názorů… Co si myslíte o těch jejich třásňovejch šatech? Eventuelně nějakou tu další zkušenost :)

[reagovat]

B.
saty 18.02.2010 07:49:00

Kdyz tak koukam na ten cesky shop www.latinodance.cz, tak me zaujaly tyhle saty: LT210 www.latinodance.cz/…zi/zbozi.php?… A bohuzel negativne – predni cast vypada jako takova ta \\\„zavino­vaci\\\“ vietnamska tricka a fotka zezadu je luxus, protoze uz na figurine je videt, jak to v oblasti pasu nesedi a odstava. Rukavy jsou taky nejak podivne siroke a myslim, ze ani kosicky nebudou všité tak, aby \\\„vnadnejsim tanecnicim nehrozil uraz\\\“, tzn. budou asi pekne navolno. :-(

[reagovat]

KECY 18.02.2010 03:33:53

No, náhodou, já mám šaty za velmi solidní cenu. Slečna netajila původ (čína) jsou moc pěkně šité, kameny nepadají, nepářou se, nepouští barvu při praní. Takže maximální spokojenost at si říká kdo chce co chce :-P

[reagovat]

eva
saty 17.02.2010 18:08:23

tech webu je hromada…u nas je to nejak dancestorm…mozna www.dancestorm.cz Ja bych tam saty nekoupila, jsou mnohdy preplacane, nehezke, max. do Decek…nemohu rict, ze by se mi tam nekdy nejake komplet cele libily bez vyhrad a o kvalite take docela pochybuji dle fotek a ceny:-(

[reagovat]

>saty 18.02.2010 03:41:10 | Na co to je reakce?

Podobný veb je www.latinodance.cz Šaty jsem si nechala u nich ušít, vybrala jsem si jedny zvolila jsem si u nich jinou barvu a nechala jsem si upravit střih podle sebe (délka a záda), tento veb má svoji švadlenu v Praze, kde je možné že Vám vezme míry a domluvíte se na detailech. Šaty se šijí samo v zahraničí za levnější peníz, dojdou do 6 týdnů a pokud by správně neseděly, nebo by jste chtěli nějakou úpravu, tak doladění už provede švadlena v Praze. Mě když přišly moje šaty, co jsem si zadala, nebyla jsem spokojená s tím jak mi seděly a se zdobením. Paní co tento veb provozuje si je ochotně vzala zpět a reklamovala. Šaty mi ušili znova a jejich kvalita rozhodně odpovídá ceně a sedly jak ulité. Myslím že na soutěže D, C, B jsou velice dostačující. Paní mě taky uklidnila, že stejné šaty by znovu neprodala, max v jiné barvě a zdobení, aby se nestala právě ta trapná situace, že na soutěži bude mít někdo stejné šaty. Můj názor pro nižší třídy je ten, že lepší si nechat ušít nové a podle svých představ než si koupit starší okoukané za stejné peníze. Ale toť je na každém, jakou cestu zvolí, tohle berte jako typ. Tanci zdar :o)

[reagovat]

Andrea
>>saty 18.02.2010 03:46:30 | Na co to je reakce?

Nemají stejný obrázky i na dancestorm??

[reagovat]

>>>saty 18.02.2010 04:21:01 | Na co to je reakce?

Kdyz si projedese odkazy z googlu na dance dress, latin dress apod., tak zjistis, ze pulka z nich jsou stejne fotky…

[reagovat]

>>>>saty 18.02.2010 06:22:30 | Na co to je reakce?

jj, já vím, proto jsem si šaty nechala upravit… Jinak kameny Swarovsky se samo s těmi z Číny nedají srovnávat, ale poměr kvalita – cena pro mě pořád hrají velkou roli a jak už jsem psala, do A,M šaty zatím nepotřebuju…

[reagovat]

Andrea
saty 17.02.2010 17:14:12

šaty z tohoto webu bohužel asi mám ( jsou koupené od jedné slečny tady u nás) a zaplatila jsem za ně o hodně více. spokojená nejsem. šaty nejsou kvalitní.

[reagovat]

>saty 18.02.2010 01:28:58 | Na co to je reakce?

A to sis je koupila aniž by sis je vyzkoušela?? Anebo sis je objednala a nechala ušít? Já totiž přesně nechápu jak ten dancestorm a podobné weby fungují..

[reagovat]

>>saty 18.02.2010 03:36:18 | Na co to je reakce?

Tak uvedom si, ze 80% holek ma cca stejnou postavu 165–170cm 34–36. Takze vetsine holek to tak nejak bude sedet a pisi, ze drobne upravy zdarma – raminka, atd. Ja bych si tam ale nic neobjednala. To si saty radsi necham usit na miru, dle vlastnich pozadavku, originalni. A mam LAT saty z kvalitnich latek zdobene brousenymi kameny za treba 5000Kc. Nebo vice zdobene za cenu do 7000Kc(vic kamenu, jako napr. saty na shopu u Hellera za 13–15000Kc) Jen nezapomente, ze pokud si to z tech webu objednate a je to delane na miru, resp. pokud to tak prezentuji, tak to nemuzete do 14 dnu vratit, jako zbozi z netu. A kdyz pisi, ze drobne upravy zdarma, tak vam to treba nesedne, drobna uprava to nebude a zaplatite furu penez navic za presiti…

[reagovat]

>>>saty 18.02.2010 03:43:02 | Na co to je reakce?

souhlas, zajíce v pytli rozhodně nekupovat!!!

[reagovat]

>saty 21.02.2010 08:20:24 | Na co to je reakce?

Promiň, ale tento příspěvek nechápu. Když si kupuju šaty, tak si je zkusim, podivam se na látku, na švy a zkusim odloupnout kamínek, ne? Šmejd bys poznat měla, když ho držíš v ruce. Nevím proč, ale trochu to na mě působí, jako kdyby byla skoro polovina příspěvků v této diskuzi psaná jednou jedinou osobou… :-/ Někým, kdo má doma hodně dražších šatů a má problém je udat…

[reagovat]

Mimi
>>saty 21.02.2010 16:41:17 | Na co to je reakce?

A to má být kdo?

[reagovat]

>>>saty 22.02.2010 05:01:52 | Na co to je reakce?

Může to být jakákoliv standarťačka, který visí ve skříni x tisíc korun v šatech a není schopná je udat dál. Prostě se mi zdá, že tu někdo vede „diskuzi“ sám se sebou. Toť vše. :-)

[reagovat]

Mimi
soutěžní oblečení 17.02.2010 16:26:08

informuji všechny tanečníky o existenci následujícího webu. tyto šaty už u nás někdo prodává, tak tady máte link na originální stánky. http://www.dancedressshop.com

[reagovat]

>soutěžní oblečení 17.02.2010 17:04:01 | Na co to je reakce?

A kdo je prodáva? Jako že je ti je objedná z tohoto webu?

[reagovat]

>>soutěžní oblečení 17.02.2010 17:10:24 | Na co to je reakce?

ano, objednava. vim o nekom kdo je uz objednal, a spokojeny nebyl. nekdo u nas takove saty prodava, byli i jini. at kazdy kupuje kde chce. ale tento web ma nevyhodu ze saty nejsou originalni, kusu je kolik chcete, made in china, zdobene korejskymi kameny. je podobny web ktery prodava – smartdancegarments nebo neco takoveho. pozor na kvalitu, je stejna jako na vjetnamskem trzisti

[reagovat]

>>>soutěžní oblečení 18.02.2010 01:19:50 | Na co to je reakce?

Já šaty tam odtud pravděpodobně mám a jsou moc pěkné. Jsou zdobené českými kamínky, nikde se nepářou a nestály mě balík jako u některých českých prodejců.

[reagovat]

Katka
>>>>soutěžní oblečení 18.02.2010 04:23:59 | Na co to je reakce?

Šaty odtamtud pravděpodobně máš…a jistě víš, že jsou zdobené českými kameny…jak můžeš mít tu jistotu?:-o)

[reagovat]

J.
>>>>>soutěžní oblečení 18.02.2010 04:35:35 | Na co to je reakce?

ceske kaminky a korejske se od sebe lisi na prvni pohled ne? dneska ale nemas nikde jistotu. vsichni prodavaji exkluzivni materialy, skvele zdobeni, atraktivni zemi puvodu, kdo ti zaruci ze je vsechno pravda? myslim ze nejlepsi zpusob je videt vec na vlastni oci a sama si rozhodnout zda za ni jsi ochotna dat tolik a tolik nebo ne.

[reagovat]

>>>>>>soutěžní oblečení 18.02.2010 07:28:42 | Na co to je reakce?

Ano, jistotu nemas nikdy…proto mi prijde nejlepsi osahat material pred sitim ve vzorniku a posoudit, individualne si saty spolu se svadlenou/navrhar­kou navrhnout a domluvit si zdobeni…kdyz pak vidim rozdelanou obalku s konkretnini kameny a vedle lepidlo a moje saty v prubehu zdobeni, tak prece je to riziko minimalni…nez objednat saty jen treba o 1–2tis. levnejsi a pak litovat, protoze na nich budou kameny polobrousene misto celobrousenych, coz na prvni pohled poznate hodne rychle. Ten rozdil ceske/korejske byl myslen tak, jestli poznate rozdil mezi celobrousenymi ceskymi/korej­skymi/rakousky­mi, aniz byste detailne zkoumali brus, proste pohled na soutezi. Nebo naopak jestli poznate rozdil mezi ceskymi/korejskymi polobrousenymi, pripadne litymi. Nebylo to mysleno jako rozdil brousene/polo­brousene/lite…snad tam ti cinani uvadi, jaky typ kamenu na nich je, ne?:-/.

[reagovat]

J.
>>>soutěžní oblečení 18.02.2010 01:56:35 | Na co to je reakce?

No hele naštěstí na těch stránkách dancedressshop vidíš u každých šatů kolik se jich už prodalo a tak se můžeš sama rozhodnout jestli chceš aby běhaly po světě třeba dvoje stejné nebo ne. Docela bych se ale bála objednávat něco na dálku bez možnosti zkoušení, nemusí to sedět a co pak?? Jestli je tu v čechách už někdo prodává za podobnou cenu a můžu si je vyzkoušet, proč ne? sama uvidím kvalitu a jestli mi sedí nebo ne. To si radši tisíc nebo dva připlatím za jistotu že mi padnou a nekupuju zajíce v pytli.

[reagovat]

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email