Nikola Mikesková
A LAT, A STT

VIDEO MČR

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2017-10-18 10:54:14

CUHbxpGQL 20.05.2017 10:10:16
DanceVideo.cz 27.02.2010 12:27:19

Po chvlice zkoumani (to je vzdy tak, kdyz nekdou koupi drahy script a neumi s nim zachazet) jsme nasli skvelou moznost zalozeni skupin. Pro kazdou vetsi soutez bude zalozena vzdy jedna takova, kam se budou umistovat vsechna videa, ktera na ni byla porizena. Napirklad: http://www.dancevideo.cz/…p/MCRSTT2010 Tak ze doporucuji pouzivat nejen tlacitko Kan_aly, ale i Skupina.

[reagovat]

Vladimír Lazarev
>DanceVideo.cz 27.02.2010 13:05:22 | Na co to je reakce?

No vidíš že to jde ty jeden šikulo :))) tohle je rozhodně o stupeň lepší :))

[reagovat]

Máca
>>DanceVideo.cz 27.02.2010 15:24:20 | Na co to je reakce?

Ahoj, sháním fotky nebo video ze soutěže A-stt v Uhlířských Janovicích 2010. Nevíte někdo o nějakých? Díky!

[reagovat]

Iveta
DanceVideo.cz 21.02.2010 14:49:08

Díky, Martine. Právě takové komentáře nutí náš team růst a zlepšovat se.

[reagovat]

Vladimír Lazarev
>DanceVideo.cz 21.02.2010 14:55:12 | Na co to je reakce?

Ahoj Vláďo…napsal jsem ti i komentář na tvoje stránky..tam už jsem něco trochu více specifikoval,hlavně co se týče rozdělení do skupin teď je tam toho hodně aledocela v bordelu..možná že kdyby tam byla skupina např.MČR STT 2010,MČR LAT 2010, tak by se v tom člověk lépe orientoval..ale jinak jen tak dále..:))

[reagovat]

Máca
>>DanceVideo.cz 21.02.2010 15:03:47 | Na co to je reakce?

Prozatim to bude fungovat zhruba takto: http://www.dancenews.cz/…-2010-video/ Tema na hlavnim webu a v nem spousta linku na jednotliva videa. Protoze pokud se z toho stane tanecni youtube, coz je cilem, tak uhlidat nejaky poradek stejne nebude mozne.

[reagovat]

Vladimír Lazarev
>>>DanceVideo.cz 21.02.2010 15:06:38 | Na co to je reakce?

No tak aspoň tohle je good…je mi to jasný,ty tam chceš dávat i videa z jinejch serverů,né to mít jenom natahaný od sebe takže to chápu…ale aspoň tohle je dostačující…o tom­hle rozdělení na dancenews jsem ani nevěděl..díky za link..:))

[reagovat]

Máca
>>>DanceVideo.cz 26.02.2010 09:16:40 | Na co to je reakce?

Jo, tenhle přehled je fajn. Problém vidím ale v tom, že jediný zbůsob (jediný na který jsem přišel) jak se k němu dostat je přes tenhle odkaz tady.

Musím říct, že dancevideo.cz je úžasný projekt a držím vám palce, aby se ambice být tanečním youtube naplnily. Zároveň ale souhlasím, že celá ta záležitost je drobet nepřehledná a nejde zdaleka jenom o MČR. Vždyť i youtube při své gigantičnosti má nějaký organizační systém.

Ten kdo video natočí a uploaduje, většinou velice dobře ví co, kde a koho točí. Každé video by tak mohlo mít pár základní identifikačních znaků: Rok, Jméno soutěže, Kategorii, Jméno páru (párů) na videu, tanec, případně další. Tohle položky by ke každému videu vyplnil (ty které by znal) jeho autor, popř. ten kdo ho linkuje. Na základě takových informací by pak mohl vzniknout hezký organizační strom, kde bych si někde z titulní strany mohl naklikat že chci např.: Rok 2010->Domácí soutěže->Olomoucký tanenčí festival->Dospělí-D-STT a viděl bych jaká videa máte „na skladě“.

A pak až v roce 2020 vyhraje Lojza Novák mistrovství republiky, já se budu moci podívat jak byl v roce 2010 předposlední v Jun-I-C :).

[reagovat]

Roco (J. Šindler)
>>>>DanceVideo.cz 26.02.2010 10:09:39 | Na co to je reakce?

Dekuji za namet, zkusim zjistit, zda jsou takove zasahy vubec mozne a kolik tisic me to bude zase stat :-D. Ale planuji zavedeni dalsich ka_na_lu, do kterych se budou pridavat videa: Napr: DCB, Liga, MCR apod. Pokud mate nekdo jine napady, piste, jsme otevreni diskuzi.

[reagovat]

Vladimír Lazarev
VIDEO MČR 21.02.2010 14:06:28

Chci vyjádřit obrovské nadšení ze serveru www.dancevideo.cz,kde je zpracováno Mistrovství ČR den po soutěži téměř všechny kola jako tomu bývá například na podobných serverech jako dancesport.ru atd… jen tak dále…super.

[reagovat]

Máca

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email