Lenka
Finálová D STT

markovi na idsf

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2018-06-20 05:22:05

Open Slovensko 3.09.2010 08:33:15

No sourozenci Markovi asi tak dobří nejsou, jak o nich píšeš. Na Slovensku na openu nedopadli tak, jak si představovali.Ach jo, kde je ta jejich prezentace?

[reagovat]

Kamil
>Open Slovensko 3.09.2010 09:27:23 | Na co to je reakce?

mno, trochu te doplnim…na Slovensku nedopadli nejlepe, ale bylo to kvuli zdravotnim komplikacim Martiny (viz. tady dole). A jeste doplnim trochu noveho infa o sourozencich Markovych, 30.8. byli na practisu soustredeni klubu DSP Kometa Brno, odtancovali sice jen sambu, protoze si pri tom Tomas neco udelal s trislem, tak radsi nepokracoval dal, aby se to nahodou jeste vic nezhorsilo, a mohli tedy tancit na Prague openu. Martina pak tancovala nekolik tancu sama, a kdyz jsem se na ne – pote na ni – dival tak musim rict ze tanci fakt uzasne, doufam ze to v Praze pekne rozjedou a odsoutezi to bez zdravotnich potizi…timto jim tedy preji hodne stesti

[reagovat]

Lukáš B.
>>Open Slovensko 3.09.2010 10:19:58 | Na co to je reakce?

Vzhledem k Tomášovu zranění je účast na Prág málo pravděpodobná. Když se to se.., tak se to se..!

[reagovat]

J.M.
markovi na idsf 24.05.2010 17:06:18

sourozenci Markovi je u nas jeden z mala paru, co ve svete neco delaji … a jejich tancovani je na svetove urovni. na mcr tancovali na prvni misto.

[reagovat]

markovi na idsf 24.05.2010 14:20:00

dobry den, rad bych zhodnotil vysledek sourozencu markovich na idsf soutezi ve slovinsko. myslim ze 17 misto toho je dukazem, zase u nas v cr z nich delaji mega talenty ale vysledky v zahranici zadne.proc netancili brno.....

dekuji

milan

[reagovat]

milan
>markovi na idsf 24.05.2010 14:41:52 | Na co to je reakce?

Ty budeš asi hustej týpek, že takhle od stolu to umíš krásně zhodnotit… no coment

[reagovat]

>markovi na idsf 24.05.2010 14:42:53 | Na co to je reakce?

Ty budeš asi hustej týpek, že takhle od stolu to umíš krásně zhodnotit… no coment

[reagovat]

>markovi na idsf 24.05.2010 16:16:21 | Na co to je reakce?

Ano, já si taky myslím že z nich tady v Česku dělají hvězdy, že byli úplně hrozní a jasně prvokoloví :-D:-D Máš recht… A proč netančili Brno? umřel jim křeček, tak drželi smutek…nemělo to cenu tam jezdit, jen proto, aby je tady zas nějaký Milan pomlouval :-D

[reagovat]

Semínko
>markovi na idsf 24.05.2010 16:32:10 | Na co to je reakce?

mě se Markovi na mčr líbili…co proti nim máte?

[reagovat]

MililiVantili
>>markovi na idsf 24.05.2010 16:39:41 | Na co to je reakce?

zjevně si nepoznal(a) tu ironii, kterou jsem se snažil do mého příspěvku vložit…a tím víc umocnit to, že mám s Milanem odlišný názor :-)

[reagovat]

Semínko
>>>markovi na idsf 24.05.2010 18:11:04 | Na co to je reakce?

Semínko: Tvůj problém je, že píšeš ironii nonstop, ale dost často není poznat, že to je ironie, každopádně, tady jsem ironii poznal i já :oD milan: ty si vůl… :oD :oD :oD Neber to osobně… Ale seš fakt ucho. :oD

[reagovat]

anonym
>>>>markovi na idsf 25.05.2010 07:16:19 | Na co to je reakce?

omlouvam se :-D

[reagovat]

Seminko
>>>markovi na idsf 24.05.2010 18:43:16 | Na co to je reakce?

RIP Křeček

[reagovat]

pan Barč
>>>>markovi na idsf 24.05.2010 18:55:00 | Na co to je reakce?

Pánové hlučínský, neser te mi :-D a pište si to po ICQ…

[reagovat]

Majkl
>markovi na idsf 25.05.2010 12:21:20 | Na co to je reakce?

Tak jsem koukal na oficialni vysledky ze Slovinska http://www.dancesportinfo.net/…n_2010_9224/ a neprijde mi, ze by to byla az takova tragedie.IDSF_In­ternational_O­pen_Latin_92376/Re­sults.aspx

[reagovat]

Milan P.
>markovi na idsf 26.05.2010 16:07:30 | Na co to je reakce?

jako sorry, ale fakt seš vůl.Jak dopadáš na IDSF ty? Markovi tančí pro mě super a pokud nedopadam líp jak oni, tak je nehodnotim. Můžu napsat, že se mi líbí, ale tohle?? Jsi trošičku mimo, ale fakt jen malinko. (Poslední věta je ironie, kdyby to někdo nepoznal :D).

[reagovat]

Honzáč

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email