Zuzana Hu
Začinájící

Kdy, jak, kde začít??

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2017-11-24 13:32:03

Kdy, jak, kde začít?? 16.10.2010 08:49:54

Zdravím všechny, už od malička se mi líbil tanec, ale nikdy nebyly na to peníze, tudíž jsem ho nějak moc nedělala aktivně. Teď když je mi skoro 17 let, mě tanec ještě více ovládl a chtěla bych se zabývat tancem seriózně. Ale jedna známá, která tančí, mi řekla že na to jsem už stará a že se s tancem musí začít max. od 10-ti let, abych se s tím někam dostala. Zajímal by mě váš názor na danou situaci a případně co by jste mi doporučili či kam bych měla začít chodit?? P.S. jsem z Prahy. Děkuji předem :-)

[reagovat]

Yuli
>Kdy, jak, kde začít?? 16.10.2010 09:08:05 | Na co to je reakce?

No tak ta tvá známá kteřá tančí je buď uplně blbá nebo nevím :-D Jasně, člověk který začne v 10ti letech má velkou výhodu, stačí se podívat jak naši mládežníci teď drtí Áčka i Mka…ale naopak taky znám případy, kdy člověk začal tančit v pokročilejším věku a už má Mezinárodní třídu a škrábe se nahoru i na mezinárodním poli…

[reagovat]

Semínko
>Kdy, jak, kde začít?? 16.10.2010 13:15:04 | Na co to je reakce?

Když mi bylo 17 let, tak jsem taky slyšela, že je pozdě začít a uvěřila jsem tomu. Výsledkem bylo, že jsem začala až ve 23 letech po vysoké škole ;-) Možná to bude znít trochu jako klišé, ale nikdy není pozdě začít dělat to, co tě opravdu baví. A už vůbec není pozdě v 17, takže neboj, pokud to vezmeš za správný konec, tak je taneční svět tvůj ;-)

[reagovat]

nina b.
>Kdy, jak, kde začít?? 16.10.2010 13:38:10 | Na co to je reakce?

Blbost! podivej se na priklady, je hodne tanecniku co zacali pozde. napriklad Kliment pry zacal kolem 18 a kam to dotah?:) ja jsem zacala v 17 a pul a po necelych 3 letech jezdim A.. a celkem uspesne:) proste kdyz te to bavi a fakt makas, tak muzes dokazat i divy:))

[reagovat]

Ajla

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email