Peter
Začinájící

Původ italských šatů

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2018-12-11 16:46:47

made in italy 1.11.2010 17:18:15

Máme tu další inzerát na šaty Made in Italy, tentokrát na známém ruském tanečním serveru :-)) schválně se mrkněte http://forum.dancesport.ru/showthread.php?…

[reagovat]

další rejpalka
>made in italy 1.11.2010 17:53:59 | Na co to je reakce?

Hele, lemovka ze Sapy :-D

[reagovat]

>>made in italy 1.11.2010 18:48:54 | Na co to je reakce?

fakt ze je to ona :)

[reagovat]

>>made in italy 2.11.2010 03:14:09 | Na co to je reakce?

Když už jdete tak po té lemovce, tak co tahle bílá, předpokládám, že ji tam jel Vesa Hietala koupit, aby ji dal Katye Sokolove na šaty:-))) http://sphotos.ak.fbcdn.net/…009290_n.jpg http://sphotos.ak.fbcdn.net/…137724_n.jpg http://sphotos.ak.fbcdn.net/…555433_n.jpg http://sphotos.ak.fbcdn.net/…164019_n.jpg

Mimochodem Marcela Odstrčilová ji používá taky, taky nakupuje v Sapě?:-))) Tahle diskuze mi přijde legrační a podotýkám, že Amelii neznám a je mi úplně někde:-o)

[reagovat]

H.S.
>>>made in italy 2.11.2010 03:55:37 | Na co to je reakce?

To je moc krasna lemovka, ale je uplne jina nez na tech „italskych“ satech. Na Vesa satech je se stribrnou nitkou, huste vpletanou. Na „Italii“ je neco jako AB efekt, takovy spis do modrozelena. Jedine co maj spolecneho je, ze jsou bily.

[reagovat]

>>>>made in italy 2.11.2010 04:26:06 | Na co to je reakce?

No já nevím, když to říkáte. Hustota vpétání mi přijde stejná, všechno bude dělat jedna fabrika, tomu věřím(a kdo ví, jestli to není jen světlem). Trošku mi to přijde jako kdybyste dali vedle sebe dvě stejné mikiny a na jedné bylo vyšité logo Adidas a ta by stála 5× tolik, co ta bez loga. A ta s logem bude podle vás určitě 5× hezčí:-D) Podle mě záleží na konkrétních případech, zda se tam hodí, nebo ne:-)

[reagovat]

H.S.
>>>>>made in italy 2.11.2010 04:56:34 | Na co to je reakce?

na takovy pidi fotce se to mozna muze jevit stejny, ale stejny to neni, i tloustka tech umelych vlaken a sirka je jina. Pochybuju, ze to vyrabi ta sama fabrika. Kazdopadne, kdyz to udela vicemene tu samou „paradu“ proc ne, ale proc to vydavat za neco co to neni?

[reagovat]

>>>>>>made in italy 2.11.2010 07:25:00 | Na co to je reakce?

a jaky s tim lidi mate problem? vse se dela v cine. kdyz se kouknete na prehlidku od DIORA, ma tu samou lemovku. a kde ji delaji? a neni to UPLNE jedno?

[reagovat]

>>>>>>>made in italy 2.11.2010 08:11:07 | Na co to je reakce?

Se na to vykašlete, všichni co to tady přečetli se už zasmáli, jak se Amélie zapletla do vlastních lží. Dál už to nemá smysl řešit.

[reagovat]

>>>>>>>>made in italy 2.11.2010 09:46:38 | Na co to je reakce?

Ano, vyhazuji z feedu na hlavní stránce…

[reagovat]

Majkl
>>>>>>>>>made in italy 2.11.2010 12:36:30 | Na co to je reakce?

Super :-)

[reagovat]

Voldik
>>>>>>>>made in italy 2.11.2010 14:58:25 | Na co to je reakce?

jen by me zajimalo.. kdyz vsechny tyhle super veci na tanecni saty prodavaji v sape, tak proc je nikdo nema na satech? a evidentne pani odstrcilova pouziva lemovku ze sapy, je naprosto stejna. a heller asi take ne?

[reagovat]

Tričko 30.10.2010 09:28:56

Já mám taky jednu příhodu z wietnamského stánku. Máma si nakoupila krásné látky v jednom nejmenovaném tanečním obchodě a ušila si z nich tričko, takže původ trička byl jednoznačný. Teďka nedávno jsem šel po Brně a vidím, že v jednom stánku mají úplně to stejné tričko. Kdo ví, jak to udělali, jestli si mámu vyfotili, když šla kolem a pak to ušili podle předlohy?

[reagovat]

Marek W
>Tričko 30.10.2010 10:19:00 | Na co to je reakce?

Vyšší moc :-D

[reagovat]

SAPA 22.10.2010 13:24:46

Máte někdo zkušenost s nákupem boa v sapa?a prodávaj tam i to jemné boa,z těch jemných pírek jako od pštrosa,nebo jen to s tím velkým peřím? a jak se tam jinak dostanu MHD? dík za odpověď :)

[reagovat]

šaty pro všechny - ha ha 22.10.2010 06:58:27

Vaše služby pro všechny? Amélie, nenechte se vysmát, já osobně bych si Vaše šaty nekoupila, nevzala bych si je na sebe ani kdyby byly zadarmo!!!

[reagovat]

nezáleží
>šaty pro všechny - ha ha 22.10.2010 07:23:05 | Na co to je reakce?

A co my s tím? :-?

[reagovat]

Voldik
SAPA 21.10.2010 07:41:55

takze.. byla jsem v sape jak jsem slibila. verim ze vsichni mate fotodokumentaci anebo info od vietnamcu co umi super cesky.. tak cirou nahodou jsem objevila tu samou lemovku co nekdo prodava na csts za 40kc za metr.. a vite kolik stoji v sape? 30kc cely balicek (asi 20m). takze odkud vitr vane? vietnamec moc cesky neumi, ale pry bude jina – nekdo ji chce. takze dorazi. hlavne davejte vinu me.. nevim kdo si kupuje na strankach svazu tyto veci za neuveritelne ceny. i kdyz se tu nikdo nechova fer – ja ano. reknu vam kde to je. maji zlatou, bilou, zelenou, cerveneooranzovou.. ale ne anonymum – pokud neco chcete, nebojte se podepsat – mail vite vsichni. napiste mi. ja se chovam dobre. pokud neco proti me mate, prosim, pokracujte. jen si laskave uvedomte ze saty v tridach dcb z naseho atelieru jsou v cenach okolo 5000kc. to tezko budou vypadat jako ty za 30tisic.. snazime se o maximum, ale za 5 nebudete mit to same. a vzhledem k tomu ze tancovani ma byt dostupne pro vsechny, snazime se poskytnout hezke saty o pro ty co na ne nemaji desetitisice. a mate pravdu ze ty se v Italii a po svete neprodavaji. tam totiz chteji utratit jine castky. pokud mate 30tisic na saty, verim ze at je koupite kdekoli, budou vypadat dobre. anebo si kupte saty z ciny, ktere u nas maji uspech.. take je najdete na csts. nic proti nim nemam, akorat je trosku blbe setkat se s nekym kdo ma identicke. takze kde mate problem? nekdo me tu chtel potopit, a misto toho jsme prisli na to odkud jsou veci co se prodavaji na csts.takze napiste mi, a reknu vam kde to maji. ale pujdu tam koupit take – necekejte ze ne. vyrobek je stejny jako od nasich dodavatelu, ale nestoji 2.5euro za metr, ale o dost mene! bohuzel ty latky a peri jak tu nekdo psal jsem nenasla. poradite kam zajit? treba v holesovicich prodavaji krasna boa.. urcite vam je nabarvi primo na stanku presne podle satu. tim ja koncim. uzijte si debatovani, ja jdu delat neco konstruktivnejsiho. pracujte na sobe – a stujte si za nazorem. copak si nejste tak moc jisti? stejne vim kdo je kdo, nemyslete. psat pod anonymem je dost jednoduche, jediny kdo se tu podepsal jsem ja a Vincenzo.

[reagovat]

ameliesvobodova@seznam.cz
>SAPA 21.10.2010 07:55:41 | Na co to je reakce?

na to že má Sapa 25 hektarů jsi to našla hodně rychle co? http://www.goethe.de/…s5369523.htm a jakpak víš že v jednom balíčku je 20 metrů, pánejo to je odhad.. že by proto že už máš doma plné dvě krabice a zachraňuješ si krk? těmhle lžím už tady fakt nikdo nevěří..

[reagovat]

>SAPA 21.10.2010 07:56:36 | Na co to je reakce?

Tu lemovku uz nejakej patek pouzivas, uz si par satu s ni usila, tak nedelej jakej je to dneska objev. Nekdo s ni ma uz ozdobene saty, ktere byly inzerovany jako zadna cina. Nikdo nema nic proti levnym satum at uz jsou odkudkoliv, ale proti tem tvym lzim. Lzes o jejich puvodu a o atelierech a o svadlenach, ktere zamestnavas, o tanecnich skolach co vlastnis… A ze prodavas saty za 5 tisic? Saty stoji u tebe 16 tisic pokud se nejedna o skvely vyprodej. To pak jsou za 8.

[reagovat]

je mi spatne
>>SAPA 21.10.2010 08:12:26 | Na co to je reakce?

MILA SLECNO,

ja proti nikomu nic nemam – takze necitujte jmena s kterymi NEMAM a nechci mit nic spolecneho. nikoho tu neobvinuji, predevsim slecnu Jarolimkovou. povazovala jsem ji za velmi dobrou pritelkyni. a tim to konci. nikomu do mych vztahu s ni nebo kymkoli jinym nic neni, a nebudu se o nich bavit s NIKYM a NIKDE. veci se takto maji, pak si to preloz jak chces. materialy uz jsme vyresili ze se vetsina dela v cine. takze jeste neznamena ze pokud mam treba tasku od prady tak jsem ji koupila v sape (i kdyz ji maji). prodavaji tam i pocitace. takze prave pocitac ze ktereho pises je ze sapy? asi nejspis podle logiky pisatelu ano. mame saty od 2.000 do 50.000. asi tam nejaky rozdil bude, ne? a pokud se vam vsem pisatelum nelibi, nekupujte je! stojim si za znackou kterou reprezentuji – a tim to konci. prijdte se presvedcit misto psani v diskuzi. a v zadnem pripade jsem nikdy nerekla ze prodavame saty pouze za 5.000. jen vetsina tech co koluje na soutezich v cr cca tolik staly. ale mam radost ze vsichni jste informovani o tom co a jak prave delam. jen tak dal! takze cekam stale jeste na podpisy u vsech „zarucenych“ nazoru, a pokud nekdo tu lemovku chcete, tak se ozvete! konec koncu neni tak tezke ji najit. verim ze ji maji ve vice stancich.

[reagovat]

amelie
>>>SAPA 21.10.2010 08:29:55 | Na co to je reakce?

Ono pro ty informace staci zajit na CSTS a nabidku satu. Pak dle fotek je videt, jake jsou to originaly a italska moda a i kolik stoji i ze ackoliv mas dva ateliery tak jsou fotky foceny v obyvaku. Ty co jsou v nabidce na CSTS zacinaji na 16 tisicich a pak jdou dolu v ramci vyprodeju. A taska Prada bude v SAPe zaruceny original jako tvoje saty z italskych materialu. Vydavas je za to co nejsou a sama se vydavas za to co nejsi. Ano materialy a veci se siji v cine a kdekoliv po svete, ale pokud tam siji znackove firmy, tak pod licenci a kvalitu si hlidaji. To co se prodava na trznici se s tim neda srovnavat. A jeste si vcera tvrdila ze v SAPe zadny takovy stanek neni a ze tam chodis kupovat darky. Sama si vazes smycku, ze svych lzi okolo krku.

[reagovat]

je mi spatne
>>>>SAPA 21.10.2010 09:10:37 | Na co to je reakce?

je mi spatne…dear sick person..you may feel better if you stop to intervene in something not so useful for you… I don' t know what you do, if you a dancer or not…what I know is that you would be a fantastic science fiction writer…so you once again you can find a better way to waste time… You sad that we have only dresses for 16000 kc,we already sold dresses for 2000KC or 5000KC or 8000KC and we will make other dresses for a similar price very soon.(don't worry my darling :-) )

We really don' t care about people like you…you are so funny! You can also say that our dresses are made in China or Taiwan,India.­....all of you…you can say what you want, think what you want, buy what you want…this is democracy is not communism… Life is short my darling…don' t waste your time…don' t worry be happy! :-) :-P;-)

[reagovat]

Vincenzo
>>>>>SAPA 21.10.2010 09:18:40 | Na co to je reakce?

maybe you don't understand czech well. I wrote, that prices is about 16k and then goes down in sales.

[reagovat]

je mi spatne
>>>SAPA 21.10.2010 08:46:49 | Na co to je reakce?

ahoj amelie,chtěla bych se zeptat jestli tvoje ateliery mají nějakou internetovou stránku, a také jestli bysnemohla ukazat nějaký obrazek šatu za těch 50tisic.

[reagovat]

nada nalezinková
>>>>SAPA 21.10.2010 08:59:36 | Na co to je reakce?

http://www.dancestaritaly.net/ tyhle to ale asi nebudou, nevypadají úplně jako stránky perfektního ateliéru se stovkama spokojených klientů a šatama za 50 tisíc :-D :-D

[reagovat]

>>>>SAPA 21.10.2010 10:31:25 | Na co to je reakce?

spoustu šatů za 50 tisíc? http://www.dancestaritaly.net/…standard.htm

[reagovat]

>>>>>SAPA 21.10.2010 12:58:18 | Na co to je reakce?

pěkný odkaZ ALE NEVÍTE JEŠTĚ OTOM KDE JSOU TY ŠATY ZA 50 TISÍC? TY CO SOU ZDE TY SE DAJ UŠÍT ZA 10AŽ 15 TISÍC,NÁKÉ I MNOHEM LEVNĚJI. PROSÍM KDYBYSTE NĚKDO VĚDĚL DEJTE SEM ODKAZ

[reagovat]

LENKA
>>>>>>SAPA 21.10.2010 13:03:50 | Na co to je reakce?

myslím, že takový odkaz neexistuje :-D

[reagovat]

>>>SAPA 21.10.2010 12:08:24 | Na co to je reakce?

Ok, abych teda presla k veci a neocernovala nekoho, koho vubec neznam… Amelie, bud prosim tak hodna – kdyz uz jsi uprimnost sama – a rekni mi, jak ten vas svetovy salon usije tyto saty. Vazne nemluvim o kvalite ani puvodu materialu. Jen me zajima, jak je mozne toto technicky vyrobit.

http://www.dancestaritaly.net/3st2.htm

Abych byla uplne presna, jelikoz nejsem snad uplne blba… Zajima me, jak je vyrobis Ty, za predpokladu, ze cituji: „jezisi vzdyt jste smesni. asi jste nikdy nevideli nase saty. protoze jsme zip nikdy neprisili do zadnych satu.“

[reagovat]

>>>>SAPA 21.10.2010 17:06:38 | Na co to je reakce?

což o to, vyrobit je může snadno, spíš bych chtěla vidět, jak se do nich někdo bude soukat :)

[reagovat]

>>>>SAPA 22.10.2010 02:57:50 | Na co to je reakce?

:-) :-) Také by mne zajímalo , jak se kdo do takových šatů oblékne,když nemají zip :-) Ale POZOR!!! říká přeci „… *do žádných šatů zip **nepřišili*** ..... “ to může být i pravda. Může tam být vlepený jako košíčky podprsenky. Takže zase vše v pořádku jako na začátku diskuze. Vietnam není Čína a šití a lepení je taky rozdíl :-))

[reagovat]

švadlenka Madlenka
>SAPA 21.10.2010 07:59:51 | Na co to je reakce?

nevim co se mezi tebou a luckou jarolímkovou stalo, ale myslim že tim že pořád budeš jen očernovat ji ,se opravdu neočistíš ba naopak!!!

[reagovat]

renca
>>SAPA 21.10.2010 08:05:40 | Na co to je reakce?

no co by mezi sebou mely, se zeptejte Amelie jak to bylo s klubem, ktery se tedka jmenuje Diablo cz… Pak pochopite co je Amelie zac

[reagovat]

>>>SAPA 21.10.2010 08:15:43 | Na co to je reakce?

To by mě zajímalo docela. Ideálně verze od obou :-)

[reagovat]

>>>>SAPA 21.10.2010 08:16:39 | Na co to je reakce?

No to me taky, ale to tady nejspis psat nebudou

[reagovat]

proč??? 21.10.2010 06:16:24

Pane bože, lidičky, proč to řešíte?? vadí vám kvalita, nekupujte to, lže, tak ji neberte vážně, nechápu, co tady řešíte, myslíte, že touto diskuzí zlepšíte kvalitu těch šatů??? rozumný člověk se podívá třeba i jen na ty fotky a vidí samé pozlátko, všude peří, nikde pořádná kvalita, a když to uvidí na živo, pořádně si vše vyzkouší a rozhodne. Pokud se ty šaty rozpadaj už při zkoušce, je snad jasné, že něco není ok. Nevěříte ateliérům, Amelii, Helleru, tak si šijte šaty sami, není to těžké, a místo toho, že sedíte na zadku před počítačem a pomlouváte, tak běžte na kurz šití a naučte se to. A problematika čínských látek – řekněte, kdo teď čte tento příspěvek a nemá na sobě nějaký kus oblečení z Číny? Co vám vadí na čínské výrobě? Časy komunismu a nedokonalé výroby jsou pryč, Čína se stává jednou ze světových velmocí a kvalita se neustále zvyšuje. Myslím, že teď už více než polovina veškeré světové výroby textilií pochází z Číny. Leckdy kvalitní věci nevydrží tolik, co věci z Číny. Takže můj závěr je: nerejpejte a běžte udělat něco pro to, aby se v této diskuzi mluvilo (nejlépe pozitivně) o vás…

[reagovat]

s.OB
Vincenzo Petrillo 20.10.2010 18:38:29

OK…I just want to say to all of you that is better if you use your time in a more efficient way…because I think you are loosing time! Maybe if you really are dancers practice more and stop to write here against Amelie that will never tell anything bad against you…because she is not that kind of person!

See you on the dance floor! so see you soon! bye bye Vincenzo Petrillo

[reagovat]

Vincenzo
>Vincenzo Petrillo 20.10.2010 18:46:12 | Na co to je reakce?

Ok, chci Vám všem jen říci, že je urřitě lepší způsob jak využít váš čas užitečněji, protože myslím, že tu ho ztrácíte. Snad pokud jste opravdoví tančníci, tak více trenujte a přestaňte tu psát věci proti Amelii, která proti Vám nic nehezkého neřekla.. ona neni taková!

Uvidíme se na parketě! Už brzy! bye bye Vincenzo Petrillo

[reagovat]

Dobrovolný Překladatel
>Vincenzo Petrillo 20.10.2010 19:58:52 | Na co to je reakce?

„write here against Amelie that will never tell anything bad against you“ sounds like a tame cat of Amelie – no offence Vincenzo… I hope You know her very well, according her posts here she sounds two-tongued (deceitful). So dont let her pull your leg… It took me a couple of weeks to see through her lies. And experiences with her and her girlfriends were so sick sometimes… But she must have something special otherwise an italian dancer of your quality, would be dancing with someone else

[reagovat]

blabla 20.10.2010 18:23:53

takze uprimne receno…to me take pobavilo.. to si vazne myslis ze JA dokazu ušít 10šatu tydne? hehe, to by byla sranda. mam zamestnance tady, v milane.. ja saty nešiju, to bych pak tezko po vecerech sedela u netu, a jezdila si po svete, tancovala, mela tanecni skolu v Italii i tady.. to je sranda. pro upresneni : pro atelier je potreba tym kde ma kazdy svoji funkci. ta moje je predevsim komunikace v 5ti svetocych jazycich a pece o zakazniky po celem svete. proto vsichni adresuji vse na me. ale co, je to moje prace tak to preziju:) ale vzhledem k tomu ze kecam, tak pravou nohou zdobim, levou striham, pravou rukou siju, a levou pisu prispevek. jinak me prave oko spi, za 3hod si to vymeni :)))

[reagovat]

amelie
>blabla 20.10.2010 18:29:08 | Na co to je reakce?

taak, a ted jeste tu O Budulinkovi… Jo ty saty opravdu vypadaji ze pravou nohou zdobis levou nohou strihas a nikoliv pravou sijes ale levou :-D

[reagovat]

>blabla 20.10.2010 18:30:42 | Na co to je reakce?

Kterou konkrétně školu tu máš?

[reagovat]

Martin
>>blabla 21.10.2010 03:33:44 | Na co to je reakce?

to myslí asi „team diablo“, kde učí a proto jí asi patří :-D ono to bude asi se vším podobně, viděla někde ateliér a tak jí asi taky už patří loool

[reagovat]

>blabla 20.10.2010 18:46:41 | Na co to je reakce?

tak ted uz se musim smat i ja..... fakt b to chtelo nejakou sebereflexi…

jedna vec je, ze nekupuju matros v italii ale v sape..... dejme tomu nekdo je pak happy ze ma italske saty levne…

ale ted jeste tvrditze to siji v milane v atelieru, no lol---- to musi byt teda logiustika, nakoupit v sape a pak to posilat do milana…

nevim proc nestaci rict hele holky siju saty italskym zpusobem, material kupuju tak by to bylo levne a efektivne, libi? no mozna proto že ty snobky u nas by to pak nekupovaly

[reagovat]

>>blabla 20.10.2010 18:55:46 | Na co to je reakce?

takze posledni prispevek.. mame dva ateliery – ktere spolu komunikuji. sijeme jak v Praze tak v Milane, pokud je potreba, mame zazemi i jinde. nechytejte me holky za slovo. latky si dovazime sami, objednavame je a posilaji nam je treba az do Prahy. co ma kdo se sapou nevim. asi se tam zitra vypravim, a kouknu co a jak – zacina mi to byt opravdu podezrele. takze vazena slecno Rejpalko, dekuji za typ, uvidime co se da udelat pro to, aby mi zakaznici mohli mit jeste lepsi saty za jeste mene penez. protoze o to se snazim- aby nase sluzby byly co nejlepsi pro VSECHNY. a dam vam lidi vedet co jsme objevili!

[reagovat]

amelie
>>>blabla 20.10.2010 19:08:02 | Na co to je reakce?

takze od zitrka uz bude v poradku ze tam Amelie nakupuje, sla se tam mrknout a ma skvele veci pro sve spokojene zakazniky :-D

[reagovat]

>>>blabla 20.10.2010 19:15:55 | Na co to je reakce?

Při minulé obajobě nekde před pul rokem jsi říkala adresu a že se máme přijet podívat. To je tady ten atelier?

…ted jsme ve Via Mincio 10 Cesano Maderno (Milano) Italy. neni problem si cokoli zjistit. majitel firmy je Vincenzo Petrillo. nyni i ja. nove sidlime i v Praze – prijdte si osobne zkontrolovat jak do milana tak do prahy…

http://maps.google.com/maps?…

[reagovat]

>>>>blabla 20.10.2010 20:06:52 | Na co to je reakce?

Ne to je ten barak pres ulici :D

[reagovat]

>>>>>blabla 21.10.2010 02:49:59 | Na co to je reakce?

takze zaprve.. ten ktasny barak je nas, a pracujeme tam – protoze ma vice nez 900m2 a nas obchudek nestaci. a prodavame tam take! klidne prijdte. zkuste toto cmuchalove

http://maps.google.com/maps?…

verim ze vas neprestane bavit rypat, ale delejte si co chcete. muzete pokracovat v teto diskusi, klidne, ale se mnou to nic neudela. akorat me to cim dal vice utvrzuje v tom jaci lide chodi do teto diskuze a chteji tancit. soustredte se na to co delate vy, kam se chcete dostat, a ne na to co delaji ostatni. trh je otevreny – klidne delejte konkurenci.

[reagovat]

amelie
>>>>>>blabla 21.10.2010 03:21:37 | Na co to je reakce?

dancestar Italy jako firma v italii funguje od 1.kvetna 2008 (nezavreli jsme pred rokem:), sidlili jsme do minuleho mesice v Limbiate (Milano) viale dei mille 5, ted jsme ve Via Mincio 10 Cesano Maderno (Milano) Italy. – Příspevěk z 5.12.2010 Ale pokud nelžeš, tak tento krámek už rok nefunguje, ne?

[reagovat]

>>>>>>>blabla 21.10.2010 03:37:09 | Na co to je reakce?

no ty google maps jsou skvělý vynález, koukejte jak je ten barák obrovský!loool jedno patro, to bude asi dobrej kulturák! anebo že by to mělo podzemní síť ateliérů navrhovaných originál „in italy by amelie“?? nějak se nám tu do těch lží zaplétá..

[reagovat]

>>>>>>>blabla 21.10.2010 03:37:56 | Na co to je reakce?

:)))))))))))) tak to jste mili cmuchalove dobri! a co vam do toho je? hledate fotky, tak je mate. vzhledem k tomu jak jsou nove fotky na google maps,tak tezko budete informovani o tom co se deje DNES. nase firmicka je den ode dne vetsi a uspesnejsi – a za to jsem rada. ze mi nekdo bez podpisu pise urazky me moc nevadi. zavist a zloba je u na v cechach normalni. mrzi me to. snad casem se to vylepsi. mam cechy moc rada, jsem ceska, ale nektere veci moc nedavaji smysl. vite jakou nas narod ma povest v zahranici? treba v Italii? nechavam to na vas.. verte cemu chcete. ja se obhajovat nemusim – a ani nepotrebuji.jsem stastna jak ziju, snazim se udelat maximum, a tim to konci. ten kdo takto rype by mel radeji pracovat misto toho aby si psal na nejakem foru. time is money.. ztracite cas. tim ja koncim. dnes jdu kouknout na tu sapu, tak uvidime co a jak cmuchalove. chce se nekdo pridat?

[reagovat]

amelie
>>>>>>>>blabla 21.10.2010 03:40:09 | Na co to je reakce?

Stačí jen prostá odpověd, ten krámek jsi říkala, že nefunguje (nehledě na novost fotky). Je to tak? A nově jste v tom vašem baraku?

[reagovat]

>>>>>>>>blabla 21.10.2010 03:44:48 | Na co to je reakce?

jo google který má pravidelnou aktualizaci map – čtvrtletně – a stojí mu na tom velká část businessu – zrovna na váš barák po celý rok zapomněl.. náhodička :-D :-D

[reagovat]

>>>>>>>>>blabla 21.10.2010 06:06:25 | Na co to je reakce?

haha tak to je demence. opravdu google neobjíždí každé tři měsíce celý svět, je to jednorázový projekt, jsou rádi když se všude dostanou aspon jednou během jedné generace

[reagovat]

>>>>>>>>blabla 21.10.2010 04:06:08 | Na co to je reakce?

a víškvuli komu tu pověst maj? přesně kvuli takovejm jaká si ty!!!

[reagovat]

petra l
>>>>>>>blabla 22.10.2010 03:04:10 | Na co to je reakce?

Ty jooo !!! Moooc dobrý. Tady někdo je tak dobrej,že už ví jaký příspěvek bude 5.12.2010 :-)))) Hahahahaha

[reagovat]

>blabla 21.10.2010 05:30:21 | Na co to je reakce?

zdá se mi, že tomu jak úspěšně podnikáte v ČR i v IT neodpovídá vše jak by mělo… pozor na vychloubání…

[reagovat]

odpoved od amelie 20.10.2010 16:24:06

takze vazeni, je jednoduche pomlouvat.. pomlouvejte, jsem na to v cechach zvykla. sijeme v nasem atelieru saty pro cely svet, a je zvlastni, ze nas pomlouvaji pouze u nas. ptam se.. co komu vadi? ze nas tanecni svet je maly a ze se tu da malo vydelat? ano, je to pravda. a tu asi bude ten problem. vsichni me tu rešíte protoze asi nekomu lezim v zaludku. HLAVNE ZE SE NIKDO NEPODEPISE – COPAK SE ZA NAZOR STYDITE NEBO SE BOJITE? na saty davame zaruku opravdu na vse, mame k tomu duvod. o sve zakazniky se maximalne starame, a myslim ze nikdo kdo u nas neco koupil nebo me zna, to nemuze poprit. saty se muzou, ale i nemusi libit, vkus je vkus. je pravda, ze moda u nas v cechach je dost jina. jen tak mimochodem.. sijeme pres 10satu tydne – verim ze si vsichni kontrolujete.. a opravdu si myslite ze se daji prodat do CR? neco k te sape a vetnamcum.. do sapy samozrejme chodim, mam tam sve zname i kamarady mezi vietnamci. ale ze bych tam brala komponenty na saty? to uz si delate srandu. jsem opravdu zvedava, co bude dalsi \\\„klep­\\\“ v poradi – myslela jsem ze na mou adresu uz vse padlo. moc dobre vim kdo s temito vecmi zacal, proc, ale nebudu na nikoho hazet spinu. jednam se vsemi fer. pokud se mnou nekdo ma problem, podepiste se, budte konkretni, a verim ze se da vyresit. o svych dodavatelich.. snad jen ze neprozradim kde materialy beru – cekate snad ze ano? peri si barvime sami, latky beru v Italii ve velkoobchodech, neco v cechach (a ne v sape. nebo ty tam maji take?), a lemovku? kouknete na chrisanne.com. samozrejme chrisanne ji jen prodava, je jasne ze ji delaji jinde. ne v cine – na Thaiwanu (pokud to vsechny tak zajima). mam dalsi dodavatele v Italii na jine barvy i efekty. pokud nekde najdete obchudek kde maji vse od latek, po kameny a peri, verim ze o tom napisete – take by me to zajimalo! nebo snad v sape je stanek kde kupuji uz hotove saty a pak je prodavam? (asi jsem ted nekomu ukradla napad na dalsi klep) ted jen poprosim zle jazyky (jeden zly jazyk) at se staraji o sve. me to moc z miry nevyvede. od nabourani do emailu (nekolikrat), urazeni, vyhrozovani, anebo nekolik prorezanych pneumatik u auta. jsem zvedava co bude ted.. jeste jen k tem satum pro chude.. fakt by me zajimalo kdo si tu kupuje saty z ciny i do acek. ale to je kazdeho vec. ja nikoho neurazim, ani se do nikoho nenavazim. verte cemu chcete. ja jsem stastna ze delam co me bavi, snazim se to delat dobre, a mam hodne spokojenych zakazniku po celem svete (verim ze i v cechach). Amelie Svobodova a Vincenzo Petrillo

[reagovat]

amelie svobodova
>odpoved od amelie 20.10.2010 16:36:22 | Na co to je reakce?

tak dlouho budes lhat, az si nekdo da praci a v sape te nekdo vyfoti s plnyma taskama :D

[reagovat]

>>odpoved od amelie 20.10.2010 16:40:56 | Na co to je reakce?

klidne to udelejte! maji tam super darky a obcas i obleceni! sledujte me!! :) jezis lidi – neprijde vam ze uz je toto prehnane? je rok 2010 ne 1968! STB uz neni!

[reagovat]

amelie
>>>odpoved od amelie 20.10.2010 16:46:38 | Na co to je reakce?

jojo, super darek v podobe 60 metru lemovky :D

[reagovat]

>odpoved od amelie 20.10.2010 16:43:28 | Na co to je reakce?

„móda u nás v Čechách je jiná“…Amélie, nedělej z nás blbce. Nežijeme v době komunismu, všichni mají možnost podívat se jaké šaty se nosí mimo ČR.

[reagovat]

>>odpoved od amelie 20.10.2010 16:51:41 | Na co to je reakce?

„kazdy kus je original ktery je pouze jeden na svete na veskere saty jse zaruka navzdy…“ v praxi porad to same akorat v jiny barve. „italska“ moda je tak originalni, ze ji pozna kazdej na prvni pohled

[reagovat]

>>>odpoved od amelie 20.10.2010 17:43:03 | Na co to je reakce?

souhlas, měse taky nelíbí že to sou pořád jedny aty samé šaty, jen jiná barva,pak když se nedejbože sjedou v jedný kategorii čtvery tak to vypada dost blbě, jako by jely družstva, ato není moc dobré když n asoutěži má člověk vyčnívat,vypadat líp jak ti ostatní ne bejt uplně stejnej, ale ten for stim jak tam píše každý kus je originál mě dycky dostane :D

[reagovat]

janca
>>>>odpoved od amelie 20.10.2010 17:44:30 | Na co to je reakce?

:-D taky tady u toho padám pod stůl

[reagovat]

>odpoved od amelie 20.10.2010 17:45:14 | Na co to je reakce?

Milá Amélie, je vážně úplně jedno jak se kdo jmenujeme.Těch příspěvků,které jsou v této diskuzi je dost na to,aby si každý i nezasvěcený udělal svůj obrázek. Je jak jsme zjistili, je dost lidí,kteří vědí na jakou osobu ve svém článku narážíte a také ti všichni vědí v čem je problém a kdy začal .To je ale Vaše věc,do toho nikomu nic není. Dokonce bychom si troufli tvrdit,že všichni,kdo napsali příspěvek do této diskuze měli co do činění s Vašimi výrobky ať přímo od Vás či zase z dalších rukou. Bohužel musíme říci,že i my jsme měli tu čest. Píšete,že šaty prodáváte i do světa a ne jen v Čechách.To pak ale musíme podotknout,že do toho světa prodáváte šaty úplně jiné kvality zpracování. Pochybujeme,že ve světě by Vám prošlo to,že klíny na sukních jsou křivé a že podprsenka,která je do šatů pouze vlepená , odpadne po prvním použití.Že spodek sukně pokud je z tylu není vůbec začištěný, pouze ustřižený a to ještě bohužel pěkně křivě a zubatě Pokud tomu tak je a opravdu do světa šijete šaty jinak,pak nezbývá než říci,že české lidi máte za póvl,který „sežere“ všechno,hlavně když to má nálepku a hlavně " zahraniční" . Pokud ale i do světa prodáváte šaty zpracované ve stejné kvalitě jako do Čech,pak jste hrdina,který celý svět učí,jak se podniká v Čechách a pak není divu,že celý svět se na čechy dívá tak jak se dívá a že má na ně tak negativní názor a je na snadě otázka zda jste víc Češka nebo italka. O dodavatelích materiálů skutečně nemusíte nikomu říkat. Ať jsou odkudkoli je to přeci ve své podstatě jedno,stačí když bude kvalitní a zpracování šatů bude 100% jen nikomu necpěte to zaručeně ano či ne. Šijete 10 šatů týdně ? TO jste tedy opravdu dooost dobrá,klobouk dolů,to je na medaili , protože to nezvládají ani salony s několika zaměstnanci.Pak ta kvalita vypadá.Výdělek je sice hezká věc,ale pozor. Aby se Vám nestalo,že budete mít svůj „byt-salon“ plný šatů a nosit je budete tak akorát vy sama a bude po výdělcích. Spíše by jste se měla zaměřit na kvalitu než na kvantitu.Cena Vašich šatů sice není až tak moc vysoká,jsou i o dost dražší,ale dají se i zde v republice také koupit šaty levněji od známých a dobrých firem a opravdu kvalitně zpracované.Je to pro Vás spíše rada. Jinak Vám přejeme hodně štěstí v dalším podnikání.

[reagovat]

Pat a Mat
>>odpoved od amelie 20.10.2010 19:45:09 | Na co to je reakce?

Hele lidi,

Ja se taky znam s Amelii a vim jaka je, a mozna neni super, a jeji vyrobky mozna taky ne, ale reknu vam jedno

To ze ste si to od ni vsihcni koupili znamena ze dela neco dobre, a ze na tom ty penize vydelala a ma se ted lepe nez vy. Kloubouk dolu pred ni ze vam i takovy shity co pisete dokaze vnutit ( blba neni ona ale vy )

Kdybyste byli co k cemu vy hlavy, tak byste si dali tu praci a tu vyrobu trochu kontrolovali, protoze kdyz to neudelate, tak vas vojebe nejen Amelie, nejen Heller ale i nejlepsi svetovy znacky

Ohledne Novotnyho : neni to o charakteru, ale o tom mit zaludek na to, postavit ty priserny prvokolovy pary z telnice pred pary o tri tridy na nima

schvalne jestli na dalsi soutezi pan novotny projevi charakter a ohodnoti ji spravedlive tak ji opravdu vidi, nebo projevi odolny zaludek a pod zaminkou charakteru budou jeho pary z telnice dal v jeho ocich postupovat ve shode s Houskou a Zabystrzanem a budou daleko predcivat Skuhravy, Svobody, Misyurenky a podobne

[reagovat]

>odpoved od amelie 20.10.2010 18:02:43 | Na co to je reakce?

do aček sije kupuje lucka jarolímková,neříkám že sou hezký sou hold z číny a proto tak levné (a bohužel némoc pěkné) že muže mít na každé soutěži jiné, ikdyž kdyby si koupila jednounějaké pořádné asic dražší asi by udělala líp, ale aspon má pokaždé jinej střich.to že začneš házet špínu na jiné tim se fakt neočistíš a jestli si myslíš že ti nekdo z tanečníku bude propíchávat gumy, tak to pochybuju, buhví do čeho všeho si zapletená,

[reagovat]

terka skal.
Doživotní 20.10.2010 05:05:54

…na veskere saty je zaruka navzdy ktera se vztahuje na materialy i praci (usiti). servis a upravy jakehokoli druhu take. Hele, takže za 10 let přijdu, že se mi rozbil zip a spraví mi to?

[reagovat]

Zvědavý potenciální zakazník
>Doživotní 20.10.2010 15:05:20 | Na co to je reakce?

nesmíš se ale při reklamaci přeřeknout, že si v nich tančil :-D :-D

[reagovat]

MililiVantili
>Doživotní 20.10.2010 16:26:24 | Na co to je reakce?

na saty zaruka je. akorat nejak nepocitam s tim ze v nich nekdo bude tancit 10let. ale mozne je vse. vzhledem k tomu ze po 2letech noseni prodavaji nekteri nase saty za vyssi castku nez za kterou je koupili, tak to s tou kvalitou nebude tak hrozne ne?

[reagovat]

amelie
>Doživotní 20.10.2010 18:00:55 | Na co to je reakce?

10 let její šaty ??? tak jedině, když je budeš mít 10 let v trezoru a pak si je vezměš poprvé na sebe..a ups…rozbitej zipeček z Itálie

[reagovat]

>>Doživotní 20.10.2010 18:05:18 | Na co to je reakce?

jezisi vzdyt jste smesni. asi jste nikdy nevideli nase saty. protoze jsme zip nikdy neprisili do zadnych satu. ale to nema cenu resit – asi tady nekdo ma jasno. no nic, dobrou noc CSSR a vsem clenum STB kteri me sleduji na kazdem kroku. starejte se o sebe, trenujte, zlepsujte se, pracujte na sobe. jen tak neceho dosahnete. mluvit o druhych je jednoduche, ale v zivote vam to je k nicemu.

[reagovat]

amelie
>>>Doživotní 20.10.2010 18:11:37 | Na co to je reakce?

zas si tak nefandi ze te nekdo sleduje, ale do SAPy si urcite porid umely knir :D

[reagovat]

STB
>>>Doživotní 20.10.2010 18:12:25 | Na co to je reakce?

ono to že šiješ10 šatu týdně si radši neměla říkat,tosepak nedivim že jsou tak nekvalitní ,kvalita bohužel potřebuje čas ,a v česku se na zakazníky sere a všichni se je snažej vojebat jak to jen jde

[reagovat]

Strana: 1, 2

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email