Peter
Začinájící

Frak-latka

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2018-12-14 23:45:34

Frak-latka 31.10.2010 05:40:38

Zdravim, nechavam si sit svuj prvni frak a chtel bych, aby byl samozrejme co nejhezci, ale Nevim kde a hlavne jakou latku koupit, aby byl co nejcernejsi a nejhezci =D. Budu rad za kazdou radu=)

[reagovat]

roumec
>Frak-latka 31.10.2010 06:17:07 | Na co to je reakce?

Tak hlavně si látku nekupuj sám(jedna paní povídala, že tohle je na frak dobrý). Pokud o tom nemáš ani páru, běž tam, kde fraky šijí a o nic se nemusíš starat, látku mají a vybereš si tam. Z těch profláklých – Heller, Marcela Odstrčilová. Ostatní poradí určitě další. Jen si připrav adekvátní pakl peněz:-o

[reagovat]

>>Frak-latka 31.10.2010 06:32:39 | Na co to je reakce?

Ještě Henzély šije, i trochu levněji než výše uvedení, ale kvalita samozřejmě není taková (tím neříkám, že jsou špatné!!)

[reagovat]

Voldik
>>>Frak-latka 31.10.2010 07:11:58 | Na co to je reakce?

Sit mam kde, jen bych chtel lepsi latku nez tam pouzivaji, tak jestli do toho tady nekdo nevidi, samozrejme se pujdu zeptat i tam kde to siji, latku mi tam prece prodaj, ikdyz tam sit nebudu =)

[reagovat]

roumec
>>>>Frak-latka 31.10.2010 08:40:54 | Na co to je reakce?

jedna rada – jestli chceš mít opravdu hezký frak, nech si ho ušít u prověřených švadlen, které už šily taneční frak a frak jsi viděl na někom při tanci (ne jenom na ramínku) a ber si sebou na zkoušky někoho, kdo už ví a pohlídá ti, co u fraku potřebuješ. Látka je sice důležitá, ale bez kvalitního střihu a precizního šití z toho bude krabicoidní krčící se cosi

[reagovat]

>>>>>Frak-latka 31.10.2010 09:19:14 | Na co to je reakce?

Souhlas, není ušít frak jako ušít taneční frak, na to bacha!

[reagovat]

Voldik
>>>>>>Frak-latka 31.10.2010 09:59:36 | Na co to je reakce?

Neboj, pani u ktere to siju sije jak na bezicim pasu tanecni fraky. Ja jen shanim nakou hezci latku =)

[reagovat]

roumec
>>>>>Frak-latka 23.10.2018 10:23:37 | Na co to je reakce?

Švadlena šije prádlo .Frak vám ušije krejčí a nebo krejčová . Každý obor má svůj směr .Švadlena šije ložní prádlo , povlečení ,podprsenky .....Dámská krejčová šije halenky ,šaty , kostýmky ,kabáty,dámské fraky … Pánská krejčová to je zase jiná krejčovina a je těžší než dámská.Ušít dobře pánský oblek to chce praxi. Ono je ušít a ušít . Šiji 50 let jsem již v penzi a nemohu to opustit pořád mě to baví. Tak přeji všem švadlenkám i krejčovým ať se jim daří.Dana krejčí scénických kostýmů

[reagovat]

Dana
>>>>>>>>>Frak-latka 29.12.2010 11:28:48 | Na co to je reakce?

A co tě bude ten frak stát? Taky bych si chtěl svůj první nechat udělat, ale ještě jsem nedostal ani odpověď od Marcely Odstrčilové, kolem jaké ceny se nový pohybuje :D

[reagovat]

Fredy
>>>>>>>>>>Frak-latka 29.12.2010 13:51:48 | Na co to je reakce?

Mě stál rok a kus zpátky 14 500 (jsi-li junior, budeš mít frak levější. Myslim). V ceně je frakové sako, kalhoty, vestička, kšandy. Není to nejlevnější.. Ale je super. :-) Doporučuji

Motýlek (300??), límec (150??), košili (1500–2100) a knoflíky (400–1000) musíš dokoupit zvlášť. A je vhodné si koupit i lakované boty, pokud už nemáš (ale je to věc vkusu). A docela se hodí na frak sehnat nějaký dobrý vak.. ale to jak chceš.

[reagovat]

Vítek Navrátil

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email