Monika Hovorková
Začinájící

Taneční kluby

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2019-06-16 20:13:52

Akcent Ostrava 27.05.2014 03:31:52

Hezký den prosím navštěvuje někdo Akcent Ostrava nebo jeho dítě? Můžeme mi zodpovědět pár otázek?Jedná se mi o 10 letou dceru.

[reagovat]

Petra
Tk Trend? 3.03.2011 11:17:17

ahoj, chci se zeptat někoho z TK Trend Ostrava, máte tam latinu i standard, jak často jsou tréninky?? předem děkuju za odpověď

[reagovat]

Eugene
>Tk Trend? 3.03.2011 19:04:18 | Na co to je reakce?

http://www.tktrend.cz/index.php?…
a pokud jsi členem klubu, máš klíče a můžeš trénovat 24hodin denně.:-)

[reagovat]

000
>>Tk Trend? 4.03.2011 06:58:26 | Na co to je reakce?

takže tréninky na latinu jsou od pondělí do středy? pokud je někdo začátečník tak nastupuje normálně mezi ostatní co už tančí dlouho??

[reagovat]

euge
Prosím 30.01.2011 04:50:53

je tady někdo z Tk Jarky Calábkové, pokud ano mohl by se mi prosím ozvat na icq 472–905–164

[reagovat]

>Prosím 9.02.2011 17:46:10 | Na co to je reakce?

tady je email lenas123@email.cz odpovím na všechny otázky ,)

[reagovat]

LenaS
Taneční kluby 29.12.2010 12:38:07

no děkuju za rady, ale uvítala bych někoho z Ovy :D Co si myslíte o klubu Jarky Calábkové??

[reagovat]

>Taneční kluby 29.12.2010 17:19:46 | Na co to je reakce?

Klub, co má celkem 4 registrované členy, 2 mládežníky, 2 dospělé. Specializují se hlavně na formace a ne párový tanec, podle mě. Neříkám, nechoď tam, jen nevím, co máš přesně za cíle. Netvrdím, že je to tam špatné, neznám poměry, může to být skvělé. Jen nevím, jestli tam jsou dostatečně podpůrné ambice pro párové začátečníky. Zjisti si to a uvidíš,rozhodnout se musíš sama. Pokud budeš v klubu, kde je více párů na stejné soutěžní úrovni, je tam větší rivalita a páry se víc snaží:-)

[reagovat]

>>Taneční kluby 30.12.2010 04:58:52 | Na co to je reakce?

A jak je to s poplatkama v klubech, kolik se tak průměrně platí za členství v klubu?

[reagovat]

>>>Taneční kluby 30.12.2010 08:44:09 | Na co to je reakce?

Nevím, na kolik ti tohle dokáže někdo objektivně zodpovědět, velmi se to liší. Někde to je levné, třeba 200–300 za měsíc. Jinde klidně 700 a věřím, že to jde i výše.

[reagovat]

pan Barč
>Taneční kluby 2.01.2010 18:27:02 | Na co to je reakce?

Já jsme z TKJCO a jsem maximálně spokojená. Je pravda, že základna párových latinářu je krapet menší, jsem jedna z těch dospěláckých páru, zato se nám trenér docela dost individuálně věnuje i mimo individuálky což jde vidět i na výsledcích. Největší problém bude partner. V našem klubu jsou i holčičí formace, holky si taky pěkně máknou, ale jsou šikovné a sklízejí úspěchy. Nejlepší máš ty kluby obejít, podívat se a uvidíš kde se ti bude líbit nejvíc. Mrkni na http://www.tkjco.cz/ zavolej, napiš ,nejlepší je stejně přijít a podívat se na trenink.

[reagovat]

LenaS
>>Taneční kluby 2.01.2010 18:39:58 | Na co to je reakce?

nebo se kouknout na ostatní weby. Jako jiný příklad zde uvedu http://www.kst-kd-hlucin.cz

PS: když tady můžou mít oni odkaz na web, tak si myslím, že další odkaz není na škodu

[reagovat]

pedro
>>Taneční kluby 3.01.2011 11:14:40 | Na co to je reakce?

ahoj zítra mám jít na pohovor k vám do klubu TK JCO, nevíš co tam budou po mě chtít?? mám z toho docela strach, netušil jsem že i na takové věci se dělají pohovory, kolik se u vás platí. Díky za odpověď

[reagovat]

.E.Martin
>>>Taneční kluby 3.01.2011 15:54:51 | Na co to je reakce?

Jaký pak pohovor:-D jenom se podíváš, jak to tam vypadá. Řeknou ti co a jak, zeptaji se tě co od toho očekáváš, koukneš na pěkné holky. A ve středu se uvidíme na pohybovce. No stres už se na tebe těšíme ;-)

[reagovat]

LenaS
>Taneční kluby 7.01.2011 10:13:35 | Na co to je reakce?

Ahoj :) tancuju tam už 9 let a jsem spokojená jak s párovým tancováním tak i s formacemi :) můžu doporučit

[reagovat]

Eva
>>Taneční kluby 16.01.2011 04:22:16 | Na co to je reakce?

Ahoj je mi 13 a chtěla bych začít chodit do nějakého klubu, slyšela jsem že k tréninku patří i nějaká pohybovka. Co to vlastně je co se tam dělá například u vás.

[reagovat]

>>>Taneční kluby 16.01.2011 08:17:41 | Na co to je reakce?

U nas skacem, obcas delame street a nebo pilates =)

[reagovat]

roumec
>>>>Taneční kluby 16.01.2011 08:40:17 | Na co to je reakce?

Pilates je ideální volba :-) K tomu švihadla a komu by to na fyzičku nestačilo, tak přidat nějaké kardio (spinning atd).

[reagovat]

Vítek Navrátil
Taneční kluby 28.12.2010 11:05:06

Ahoj chtěla bych se zeptat jestli by mi někdo nemohl poradit jaký klub bych si měla vybrat když chci začít tančit je mi 17 let a nejraději bych tančila latinu, jsem z Ostravy tak jestli víte o nějakém dobrém klubu tak poraďte. Ještě bych se chtěla zeptat jestli se musí přihlásit jen když se dělají nábory nebo to jde i jindy, kolik stojí takové členství v klubu a jestli budu něco potřebovat Předem děkuji za odpověď

[reagovat]

>Taneční kluby 28.12.2010 12:00:40 | Na co to je reakce?

http://www.csts.cz/?… Tady se koukni na ostravské kluby. Také záleží na domluvě s partnerem, pokud nějakého už máš. Nebo shánět partnera a jít za ním do klubu. Stručně řečeno v Ově je Akcent, LRko, Trend, Dance Studio. Dle mého subjektivního názoru má asi nejširší základnu tanečníků s nižšími třídami právě LRko, tzn. možná by mohla být správná cesta se obrátit tam. Mají i web a facebook, můžeš to zkusit.

[reagovat]

>>Taneční kluby 10.01.2011 06:37:10 | Na co to je reakce?

Jsou tyto kluby určené i pro seniory (35–45 let), kteří by rádi třeba i tančili na hobby soutěžích? Taneční kurzy pro dospělé jsou sice fajn, ale při tom množství lidí se nedají figury pořádně protančit ani postihnout všechny chyby.

[reagovat]

pár R+R z OV
>>>Taneční kluby 10.01.2011 06:40:17 | Na co to je reakce?

No jistě, taneční kluby jsou rády za každý pár. Jen se nebát.

[reagovat]

Equus
>Taneční kluby 31.01.2011 07:32:16 | Na co to je reakce?

www.tkjco.cz Koukni se :) a když tak přijď vyzkoušet :) Já můžu říct, že jsem tam maximálně spokojená :)

[reagovat]

Eva

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email