Vojtěch Hruška
Začinájící

Pánský účes

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2018-07-18 19:32:56

Zkuste pomádu 12.06.2014 14:20:21

Doporučuju zkusit pomádu, je mnohem silnější, gel je jen voda, ten moc netuší. nic silnějšího než pomáda neni. V tomhle článku pěkně píšou, v čem je rozdíl (vosk, gel, pomáda, hlína, guma)

[reagovat]

Yoko
Pánský účes 16.02.2011 13:40:44

Dobře, zkusím teda jiný účes, tak děkuji za rady.

[reagovat]

Latinar
Pánský účes 16.02.2011 07:58:02

Dobrý den, nevím si rady, jak vlasy nagelovat dozadu. Už několikrát jsem to zkoušel, ale marně. Třeba mam špatný styl vlasů, ale dával jsem gel, lak a i jsem to fénoval, ale pořád nelehli dozadu. Nemáte někdo stejný problém a nebo nevadí tomu ten růst vlasů dopředu? Krátké je podle mě nemám, tak nevím…Prosím kdokoli poraďte.

[reagovat]

Latinar
>Pánský účes 16.02.2011 08:14:31 | Na co to je reakce?

Tak jako zálěží čemu říkáš „nelehly dozadu“. No a pokud máš fakt vlasy jako hřebíky, tak to bude chtít nějaký individuální přístup. Zkus nahodit nějaky fotky, at víme, o čem mluvíš :-)

[reagovat]

Majkl
>Pánský účes 16.02.2011 09:26:58 | Na co to je reakce?

Já si vlasy jen lakuju a češu na pěšinku. Zkus si tedy najít nějaký jiný účes a střih, nemusíš být jako 99% všech tanečníků s úlizem dozadu.

[reagovat]

Equus
>>Pánský účes 16.02.2011 09:33:33 | Na co to je reakce?

No, třeba si může udělat úliz dopředu :-D

[reagovat]

Majkl
>Pánský účes 16.02.2011 10:48:25 | Na co to je reakce?

Však je nemusíš gelovat dozadu, ne? :-) Tak si to jen progeluj aby to nějak vypadalo, ale nemusíš mít helmu jako většina tanečníků ;-) Budeš originální a podle mě to vypadá i líp (ač je to samozřejmě individuální).

[reagovat]

Wendy.C
>>Pánský účes 16.02.2011 11:22:47 | Na co to je reakce?

Je to tak, ale zase pozor na nějaké „extra komedie na hlavě“ Co si budeme vykládat, některé profi rozcuchy působí jak když si člověk vlasy přes noc přeležel a ráno se neučesal. Ne že by se to primárně mělo hodnotit, ale nějaký obrázek to o tobě dělá. Fakt to zálěží individuálně…

[reagovat]

Majkl
>Pánský účes 16.02.2011 12:08:13 | Na co to je reakce?

Nejlepší je kombinace gel, pak fén a potom lak-fén (fénovat to rovnou po zalakování, než se ty vlasy pohnou kam nemají.. místo po místě).

Ale mně to dozadu taky nedrží, vlní se to i když si s tím pořádně vyhraju.. Kdyžtak vyzkoušej nějakou pěšinku, nebo udělej gelem tvar jakoby dozadu, vyfoukej, rozčesej jemným hřebínkem, vyfouej nahoru (měly by ty vlasy pak stát nahoru) a pak to s lakem a fénem „uplácej“ do nějakého cool tvaru :-D

Může to pak vypadat třeba:

http://www.majkluvsvet.cz/…_110-110.jpg

nebo z těch známějších..

http://www.majkluvsvet.cz/…_527-132.jpg

[reagovat]

Vítek Navrátil
>Pánský účes 17.02.2011 03:16:07 | Na co to je reakce?

nebo zkus tužidlo, fén, lak, fén, lak, fén :) … Já mám dost jemné vlasy a češu si je na pěšinku vlevo. Gel nepoužívám vůbec, pouze na vystoupeních s formací, kdy pořádně není čas si hlavu fénovat a těch cca 7 minut to vydrží i bez fénování :) … Úliz dozadu se mi nelibi, mimojiné i proto, že to tak má 98% lidí

[reagovat]

Standic

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email