Jana Gardiánová
Začinájící

Pánský účes

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2017-12-15 08:40:16

ZwktypzbZrQ 6.12.2017 08:56:14

A few months http://avanafil.blog.hu/ job robot buy avanafil trunk Hanan Ashrawi, a senior Palestinian official said: “Israel should listen very carefully, and should understand that this occupation cannot continue without any kind of accountability, and with nothing but profit for Israel and nothing to lose. It is time that the whole world treats the Israeli occupation this way, and it is time that Israel reaches the conclusion that it has to leave the Palestinians alone.”

[reagovat]

Stephan
Zkuste pomádu 12.06.2014 14:20:21

Doporučuju zkusit pomádu, je mnohem silnější, gel je jen voda, ten moc netuší. nic silnějšího než pomáda neni. V tomhle článku pěkně píšou, v čem je rozdíl (vosk, gel, pomáda, hlína, guma)

[reagovat]

Yoko
Pánský účes 16.02.2011 13:40:44

Dobře, zkusím teda jiný účes, tak děkuji za rady.

[reagovat]

Latinar
Pánský účes 16.02.2011 07:58:02

Dobrý den, nevím si rady, jak vlasy nagelovat dozadu. Už několikrát jsem to zkoušel, ale marně. Třeba mam špatný styl vlasů, ale dával jsem gel, lak a i jsem to fénoval, ale pořád nelehli dozadu. Nemáte někdo stejný problém a nebo nevadí tomu ten růst vlasů dopředu? Krátké je podle mě nemám, tak nevím…Prosím kdokoli poraďte.

[reagovat]

Latinar
>Pánský účes 16.02.2011 08:14:31 | Na co to je reakce?

Tak jako zálěží čemu říkáš „nelehly dozadu“. No a pokud máš fakt vlasy jako hřebíky, tak to bude chtít nějaký individuální přístup. Zkus nahodit nějaky fotky, at víme, o čem mluvíš :-)

[reagovat]

Majkl
>Pánský účes 16.02.2011 09:26:58 | Na co to je reakce?

Já si vlasy jen lakuju a češu na pěšinku. Zkus si tedy najít nějaký jiný účes a střih, nemusíš být jako 99% všech tanečníků s úlizem dozadu.

[reagovat]

Equus
>>Pánský účes 16.02.2011 09:33:33 | Na co to je reakce?

No, třeba si může udělat úliz dopředu :-D

[reagovat]

Majkl
>Pánský účes 16.02.2011 10:48:25 | Na co to je reakce?

Však je nemusíš gelovat dozadu, ne? :-) Tak si to jen progeluj aby to nějak vypadalo, ale nemusíš mít helmu jako většina tanečníků ;-) Budeš originální a podle mě to vypadá i líp (ač je to samozřejmě individuální).

[reagovat]

Wendy.C
>>Pánský účes 16.02.2011 11:22:47 | Na co to je reakce?

Je to tak, ale zase pozor na nějaké „extra komedie na hlavě“ Co si budeme vykládat, některé profi rozcuchy působí jak když si člověk vlasy přes noc přeležel a ráno se neučesal. Ne že by se to primárně mělo hodnotit, ale nějaký obrázek to o tobě dělá. Fakt to zálěží individuálně…

[reagovat]

Majkl
>Pánský účes 16.02.2011 12:08:13 | Na co to je reakce?

Nejlepší je kombinace gel, pak fén a potom lak-fén (fénovat to rovnou po zalakování, než se ty vlasy pohnou kam nemají.. místo po místě).

Ale mně to dozadu taky nedrží, vlní se to i když si s tím pořádně vyhraju.. Kdyžtak vyzkoušej nějakou pěšinku, nebo udělej gelem tvar jakoby dozadu, vyfoukej, rozčesej jemným hřebínkem, vyfouej nahoru (měly by ty vlasy pak stát nahoru) a pak to s lakem a fénem „uplácej“ do nějakého cool tvaru :-D

Může to pak vypadat třeba:

http://www.majkluvsvet.cz/…_110-110.jpg

nebo z těch známějších..

http://www.majkluvsvet.cz/…_527-132.jpg

[reagovat]

Vítek Navrátil
>Pánský účes 17.02.2011 03:16:07 | Na co to je reakce?

nebo zkus tužidlo, fén, lak, fén, lak, fén :) … Já mám dost jemné vlasy a češu si je na pěšinku vlevo. Gel nepoužívám vůbec, pouze na vystoupeních s formací, kdy pořádně není čas si hlavu fénovat a těch cca 7 minut to vydrží i bez fénování :) … Úliz dozadu se mi nelibi, mimojiné i proto, že to tak má 98% lidí

[reagovat]

Standic

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email