Jana Gardiánová
Začinájící

Brno open-rising star

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2017-12-16 13:19:19

Jackovi 28.03.2011 03:38:35

Vážený anonimní kritiku Jacku. Nikoho se nezastávám, jen když chci někoho veřejně kritizovat, tak si alespoň zjistím jak se jmenuje. Nejmladší Odstrčil je David. Teda pokud se nepřejmenoval.

[reagovat]

Sklenička
>Jackovi 28.03.2011 05:33:05 | Na co to je reakce?

Vážený pane, čeština Vám moc nejde-anon-i-mní.Píše se anonymní…

[reagovat]

Jack
>>Jackovi 28.03.2011 07:17:54 | Na co to je reakce?

děkujem, fšichni jsme se poučili…8-O

[reagovat]

ifka
>>Jackovi 28.03.2011 09:22:39 | Na co to je reakce?

Nevážený Jacku,

když už tady kritizujete i/y, tak si taky zjistěte, jak se správně píše jméno pana Buryana. Malou nápovědou Vám budiž tento příspěvek. ;-)

[reagovat]

Voldik
>>Jackovi 30.03.2011 08:42:22 | Na co to je reakce?

Vážne? A co takle místo Buryan->Burian…A pak něco říkejte!Navíc si myslím, že tato stránka je o tanci a né o pravopisu…

[reagovat]

Latinar
>>>Jackovi 30.03.2011 10:23:37 | Na co to je reakce?

Jen poznámečku. Toto jméno se vyskytuje v obou podobách a Voldik jméno pana Buryana napsal opravdu správně.

Ale souhlasím, že hádat se o pravopisu je bezpředmětné. Ale když se nebude řešit pravopis, tak se najde něco jiného..

[reagovat]

Vítek Navrátil
>>>>Jackovi 30.03.2011 10:52:49 | Na co to je reakce?

u jména ale nejde o pravopis, že…

[reagovat]

elesse
>>>>>Jackovi 30.03.2011 15:02:33 | Na co to je reakce?

Kušujte všichni :-D

[reagovat]

Majkl
Brno Open 28.03.2011 03:34:05

Dobrý den všem. Velmi by mně zajímalo, proč po tak významné soutěži, jakou se Brno Open tváří být, nejsou doteď na žádném vebu dostupné výsledky? Kdo a jak vkládá výsledky na stránky svazu a proč některá soutěž může být na stránkách půl hodiny po ukončení soutěže a některá až za čtyři dny? Možná. Díky Sklenička T.

[reagovat]

Sklenička
>Brno Open 28.03.2011 03:56:43 | Na co to je reakce?

Výsledky jsou na webu téměř vzápětí: http://www.spaeker.de/…/03_25_brno/

[reagovat]

Voldik
>Brno Open 28.03.2011 04:56:23 | Na co to je reakce?

Tak já jsem taky čekala, že se objeví na ČSTS, ale bohužel a tak jsem je sledovala na www.dancesportinfo.net.

[reagovat]

Jana
Int. open Brno 27.03.2011 20:07:14

No panečku, to nam ty souteže zase dopadly… Už minuly rok byl jistý pár protlacen nezdravě dopredu ale letos to ošéfovali jeste o kolo dal jak v LAT tak i ve STT. No co dodat, vede to tady do …

[reagovat]

Kebab
>Int. open Brno 27.03.2011 20:17:35 | Na co to je reakce?

Tak co nadelas, na kazde soutezi byvaji domaci pary tlaceny co nejvys… a kdyz se ti sejde kombinace – neprustrelna politika paru a domaci prostredi, tak uzasne vysledky na sebe nenechaji dlouho cekat…

[reagovat]

Bubak
Brno open - rising star 27.03.2011 12:47:03

JACKU ! Vytáhni své pistole a postřel se !Smrť Ti nepřeji !
Vnuk pana ODSTRČILA tančí dobře. Zdá se mi, že až velmi dobře.S panem prezidentem se často přu, ale myslím, že milovat své vnuky a vnučky je zdravé a správné ! BRNO OPEN je docela v tanečním světě senzace ! Pokorně děkujme, že máme možnost vidět dobré světové tancování !
Hodnotit porotování si netroufám . Také se mi zdálo, že pár číslo 3 neměl dělat nic ve finale, ale tak už to bývá .
Konečně si Ti JACKU ( jak krásné české jméno )rozjasnilo, proč mnoho výtečných párů na tuto soutěž nejezdí. Kupodivu tam jezdí jiní výteční.
Dlouho jsem tam nebyl, byl jsem však nadšen jak tančil mladý HORNÍČEK, jak měl smysl pro pauzy, kde i když stál tak tančil, kde kolem sebe vydával pohodu. Až mě to dokonce dojímalo.
Ty jsi JACKU prohlížel pistoli a hledal místo kam se trefit !
Tentokrát jsi se netrefil ! Ale snaž se ! Cílů je kolem nás opravud hodně ! Asi si však musíš sehnat lepší střelivo !
To Ti přeje
Vladimír Buryan

[reagovat]

BURYAN
>Brno open - rising star 28.03.2011 02:54:37 | Na co to je reakce?

Dobrý den pane Buriane, já osobně proti nejml.Martinovi Odstrčilovi nic nemám, on se snaží a nemůže za to, co se kolem něj děje, ale ruku na srdce, vždy dopadne v latině výtečně jen na Brnu open a když vyjede do zahraničí, kde nemá za sebou podporu…a oporu.., tak ho porazí spoustu dobrých českých párů!!!!!! Tak, kde je ta spravedlnost a objektivita??????? Já nemuvím o standartu, tam se mi hodně líbí!!!!!

[reagovat]

Jack
>>Brno open - rising star 1.04.2011 18:15:24 | Na co to je reakce?

Ahoj Jacku, víš on nejmladší Odstrčil se jmenuje David a ne MArtin – to za a) a za b) strkáš nos do něčeho, čemu nerozumíš. Víš on je třeba Odstrčil,ale uvědomuješ si, že to má proto těžší? Kdyby se jmenoval Vomáčka, tak by Ti třeba nevadilo, jak dopadl a ještě bys mu tleskal. Já si myslím, že tancuje opravdu dobře.Tyto diskuse jsou opravdu hnusné a svědčí i o inteligenci. Divím se, že se tady řeší furt to stejné, zhazují se páry, které jsou dobré. Nevím proč je lidstvo občas tak nepřející a že si všichni jen závidí.

[reagovat]

rašilov
>>>Brno open - rising star 2.04.2011 18:19:47 | Na co to je reakce?

Nemyslím, že by to měl težší, naopak si myslím, že to má v některých věcech o mnoho lehčí. A to že dopadá dobře, je zapříčiněno prostě tím, že dobrej je :)

[reagovat]

Adam
Brno open-rising star 26.03.2011 08:23:16

To se Vám zase něco povedlo pane Odstrčile, aby mohl Váš vnuk tančit i latinu – posunout prezentaci na 20:30-nevídané!!!! A výsledky, ty tady nebudu ani komentovat…Už se nedivím, že spousta výborných párů na tuto soutěž nejezdí, už je mi to jasné. Taneční sport, to je jedna velká korupce......­.........

[reagovat]

Jack
>Brno open-rising star 26.03.2011 09:44:54 | Na co to je reakce?

A už je to tady. Ale čekal jsem, že to začne ještě trochu dřív :-D

[reagovat]

Vítek Navrátil
>>Brno open-rising star 26.03.2011 09:53:27 | Na co to je reakce?

jj klasika. btw neposunuli prezentaci, ale prezenci :-)

[reagovat]

Lůca
>>>Brno open-rising star 28.03.2011 17:07:46 | Na co to je reakce?

pán je suterén… :-D

[reagovat]

Mimi
>Brno open-rising star 27.03.2011 17:21:35 | Na co to je reakce?

Mě to posunutí vůbec nevadilo. Upřímě se mi tančilo mnohem líp, prtože jsem zvyklej trénovat večer, takže pohodička. A je asi uplně jedno, kvůli čemu se co posouvalo, Prostě to tak bylo a víc neni třeba řešit ne???

[reagovat]

Honzáč
>Brno open-rising star 28.03.2011 16:41:56 | Na co to je reakce?

Musím říct, že mě svými reakcemi docela bavíš:D nic jiného než zasmát se totiž nejde. Je vidět že toho o tancování asi ještě moc nevíš, ale neboj to časem třeba přijde. Prezence se rozhodně neposunula kvůli Davidovi, ale především kvůli tomu, že bylo přihlášených hodně párů, to už tak u soutěží které mají větší množství přihlášených párů než se očekává, většinou dělá.:) Myslím si, že páry, které tančí deset tanců, jistě uvítaly, že se letos na Brno Open mohlo tančit jak Rising star latina tak i standart.

[reagovat]

Elvíra

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email