Jana Gardiánová
Začinájící

Boty na míru

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2017-12-15 08:43:27

boty na míru 5.12.2015 16:20:36

ahoj, chtěla jsem se zeptat,jestli si někdo nechává ušít také kozačky na míru. nemám problém s velikostí chodidla, to mám 38–39, ale se šířkou lýtka. protože je mi šířka v lýtku až tak u velikosti 43. přitom nemám lýtka nějak výrazně a nepřirozeně silná protože měřím 180 cm a tak mi i kozačka která kopíruje tvar lýtka nemůže sedět, protože v místě, kde se už trochu zužuje pod kolenem, tak u mě je to právě v tom nejširším místě. Už jsem zoufalá. Ty měsíce, kdy se nosí kozačky jsou pro mě peklo.

[reagovat]

Blanka
Boty na míru 8.03.2012 14:49:23

Chtěla jsem se zeptat, zda a případně jaké máte zkušnosti s šitím bot na míru. Vzhledem k velikosti své nohy neseženu taneční boty a tak hledám nějakého výrobce, který tuto možnost nabízí. Nevíte o někom?

[reagovat]

Tereska
>Boty na míru 9.03.2012 04:51:03 | Na co to je reakce?

Ahoj, ja si nechávám dělat boty na míru od Kozdry. Jsou hotové většinou do dvou týdnů a jsem s nimi velmi spokojená. Podívej se na www.kozdra.cz

[reagovat]

Bestie
>Boty na míru 10.03.2012 11:46:41 | Na co to je reakce?

Ahoj, měla jsem stejný problém a boty na míru mi nechali ušít v Elis Dance Sport.

[reagovat]

Lucky
>Boty na míru 16.03.2012 09:37:51 | Na co to je reakce?

Já si nechávám šít boty na míru v ševcovství Ditas na Vyšehradě – doba vyhotovení sice cca 1 měsíc, ale vydrží mi vždycky velmi dlouho (např. i když jsou už hodně odřené, nikdy se neudělá díra až na holé prsty) a nikdy jsem z nich neměla jediný puchýřek. Nevýhoda: mají jen jednu barvu a ta není úplně moc soutěžní, ale záleží na vkusu. Mám nohu cca 38 a stály mě vždy 1900,–, ale aktuální cenu neznám, protože jsem tam už rok nebyla. Doporučuji;-)

[reagovat]

Eve.R

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email