Jana Gardiánová
Začinájící

Ideální trenér???

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2017-12-15 08:42:28

ERiFxfaPoQp 6.12.2017 08:34:58

I'll call back later http://avanafil.blog.hu/ swing integral buy avanafil pressing pay Sayers, known as the Kansas Comet, played running back for Chicago from 1965 to 1972, when he retired in the preseason. Sayers led the league twice in rushing and was a four-time Pro Bowler during his career that was cut short by knee injuries.

[reagovat]

Jared
Ideální trenér! 13.09.2012 07:03:11

Tak jsem se sem po delší době podíval a ejhle, zajímavá diskuse. Taky sem něco připíšu.

1. Ideální trenér neexistuje.
  2. Na každém šprochu pravdy trochu.
  3. To s tou radostí je důležité, hlavně ale záleží na tom, co ze sebe chci udělat já.
  4. Jeden důležitý aspekt tu nikdo nezmínil. Ocituji, co měl jeden špičkový trenér napsáno na stěně svého studia:

…I don’t care how long it takes to see improvement. If you persevere, so will I. (Barry Gasson)

Mimochodem, Barryho knížka „Náhodné úvahy“ je teď pro osobní potřebu volně ke stažení

[reagovat]

hokus
Ideální trenér??? 7.05.2012 06:48:56

Ahoj, kolikrát jsem se bavil s kolegy, jak má vypadat ideální trenér na STT a na LAT, tak teďka hážu tuto otázku do etheru. Pro mě musí trenér splňovat následující věci: Musí být dobře informovaný jak o obecných věcech, tak v nových trendech a také musí umět všechno správně ukázat. Měl by mluvit srozumitelně a neměl by používat až na některé výjimky video jako vyučovací prostředek. Měl by být vždy adekvátně oblečený a neměl by dávat na jevo, že on je tu pánem a jeho svěřenec je „nula“. Měl by umět naslouchat páru a konzultovat s ním i v omezené míře informace od jiných trenérů, stejně tak by měl přistupovat k páru jako k individuu a ne jako součást skupiny, které říká stejné iformace ať jd o kohokoliv. Moje požadavky jsou asi náročné, přesto mám trenéry, kteří splňují požadavky na 100 nebo aspoň 90%. Teďka přidejte svůj názor, jsem příliš náročný nebo mám pravdu? :)

[reagovat]

Marek W
>Ideální trenér??? 7.05.2012 07:25:33 | Na co to je reakce?

Požadavky jsou zde na místě. Koneckonců nabídka trenérů není úplně malá a tanečník je trenérův zákazník, který může odejít ke konkurenci, nebude-li spokojen. Sám, ač bych ty požadavky takto striktně asi neformuloval, trénuji s trenéry, co to také splňují velice vysoko. Na druhou stranu já osobně bych na tom nelpěl moc. Ale to už je věc každého.

[reagovat]

Vítek Navrátil
>Ideální trenér??? 11.05.2012 15:12:09 | Na co to je reakce?

Myslím, že jsou to z většiny povrchní důvody a nepodstatna kriteria. Podle mě je v čr nedostatek kvalitních treneru.. ano jsou tu… ale v menšině vedle těch co si na trenery hrají, dělají že něco umí… ale učí jak amateři…Chybí system, kvalitní a podstatné informace…Chodí se jen po povrchu a málo kdo jde po jádru věci… To je mnohem důležitější než jesi má na hodině kravatu nebo tepláky…ale i oblečení jde ruku v ruce s hlubšími kvalitami, ne vždy je však vodítkem…

[reagovat]

kopretina
>>Ideální trenér??? 12.05.2012 04:19:47 | Na co to je reakce?

To je dost obecně řečeno… šlo by to konkrétněji?

[reagovat]

Hanka V.
>>>Ideální trenér??? 13.05.2012 03:23:58 | Na co to je reakce?

Já myslím že nad tím moc špekulujete. Dobrej trenér je asi ten, jehož páry mají dobrý výsledky, nebo ni? A ať si učí klidně v boratovskejch plavkách, kvůli oblečení za ním nechodím ;)

[reagovat]

roumec
>>>>Ideální trenér??? 16.05.2012 09:07:19 | Na co to je reakce?

Problém je v tom, že čeští trenéři se dále nevzdělávají a žijí z toho, co dokázali během své taneční kariéry. Trénování s těmito trenéry vás dostane celkem daleko, ale jakmile vyrazíte na zahraniční soutěž, je z vás obstarožní nula.

[reagovat]

Equus
>>>>>Ideální trenér??? 9.07.2012 21:03:51 | Na co to je reakce?

Zdravím, k výčtu všech vlastností ideálního trenéra přidávám tři a to na začátek – měl by mít přehled toho co se děje ve světě, vyvíjet samostatnou osobnost toho koho učí a na první místo by měl pozitivně motivovat a předávat páru radost. Jistě, můžete argumentovat drsnými ruskými trenéry a plačícími páry, ale kdo to doopravdy chcete, čím víc lidí bude tančit ze sebe, od srdce, naplno a informovaně, tím bude svět tance okolo nás hezčí. ;) :o)

[reagovat]

Dave

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email