Jana Kellnerová
Začinájící

Začít ve vyšším věku?

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2019-08-24 11:03:34

Nikdy není pozdě 29.04.2013 05:32:58

Nikdy není pozdě začít… Já osobně jsem sice tančila jako malá několik let, pak mi odešel partner a tak jsem musela svou kariéru v tancování přerušit. Obnovila jsem jí po 9 letech až ve 22 a partnerovi 23 a nemyslím si, že by nám ujel vlak. Je to náročnejší jak časově tak i fyzicky a samozřejmně hned nevyhráváme (pomaloučku se to zlepšuje), ale jde hlavně o zábavu a dokud nás to baví jde nám to.....

[reagovat]

Avlin
Začít ve vyšším věku? 22.06.2012 19:44:55

Má cenu se registrovat a začínat soutěžně tancovat latinu ve 24 letech, pokud člověk má alespoň nějaké základy z dřívějška, kdy ale nesoutěžil, nebo už trochu ujel vlak? Je jasné že na mezinárodní třídu to už nebude, ale je reálné si vytancovat ještě alespoň B? Když je konkurence mladší. A ve standardu je prognóza asi lepší, že?

[reagovat]

Speedy
>Začít ve vyšším věku? 24.06.2012 14:13:30 | Na co to je reakce?

Určitě ano ;o)

[reagovat]

Dave
>Začít ve vyšším věku? 24.06.2012 14:58:02 | Na co to je reakce?

Dobrý den,

kdysi dávno se začínalo až po tanečních, takže proč ne? Nikdy není pozdě začít! Ať už je to standard nebo latina.. :)

[reagovat]

Pavel Bič
>Začít ve vyšším věku? 24.06.2012 16:52:29 | Na co to je reakce?

jak napsal pavel dříve se začínalo až po tanečník, ale i dnes začíná spousta párů až po tanečních a naopak dnes zažíná více tanečníku i ve vyšším věku. a dostanes se tam kam budes chtit, no mistr republiky nebo sveta z tebe asi nebude,ale do tvé vysnené třídy B se dostanes bez problému a s trochou více píle to dotáhnes určite do A, no a pak se uvidi… nicméne A je vysoká třída takže jiste to není málo.

[reagovat]

honza b
>Začít ve vyšším věku? 25.06.2012 06:51:34 | Na co to je reakce?

jdi to do toho, držím palce!

[reagovat]

bailar

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email