Monika Hovorková
Začinájící

Hodnocení soutěže Tatra 2013

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2019-06-16 20:36:42

Snad příští rok 19.11.2012 18:35:50

Snad se u vás bude soutěž konat i příští rok – v soutěžích výběrového řízení (AM) v seznamu nejste, ale myslím, že po zkušenostech s letoška byste mohli přebrat soutěž Liberci… Nebo snad šance i pro páry nižších tříd, že by se dočkaly takového luxusního zážitku? :-)

[reagovat]

Vojta Marek
reakce na prispevek 19.11.2012 14:00:44

Děkujeme mnohokrát za pochvalu a také za kladné hodnocení v sekci „Recenze soutěží“. Přesně o tom nám šlo, zvýšit úroveň tancování i v nižší kategorii, než je finálová M a ani ta někdy stojí za psí štěk. Sám jsem jěště nedávno tancoval A…

S tou hudbou mě to moc mrzí. Sám jsem dohlížel na zvukaře, zajišťoval jsem hudbu a tyhle věci se proste můžou stát. Notebook byl můj a zničeho nic se restartoval kvůli aktualizaci systému. Nikdy se mi nic takového nestalo a kdybych mohl, žaloval bych za to Microsoft. Přístě už bude k dispozici jiny notebook s hudbou.

[reagovat]

pořadatel_Tatra2012
reakce na prispevek 19.11.2012 14:00:43

Děkujeme mnohokrát za pochvalu a také za kladné hodnocení v sekci „Recenze soutěží“. Přesně o to nám šlo, zvýšit úroveň tancování i v nižší kategorii, než je finálová M a ani ta někdy stojí za psí štěk. Sám jsem jěště nedávno tancoval A…

S tou hudbou mě to moc mrzí. Sám jsem dohlížel na zvukaře, zajišťoval jsem hudbu a tyhle věci se proste můžou stát. Notebook byl můj a zničeho nic se restartoval kvůli aktualizaci systému. Nikdy se mi nic takového nestalo a kdybych mohl, žaloval bych za to Microsoft. Přístě už bude k dispozici jiny notebook s hudbou.

[reagovat]

pořadatel_Tatra2012
Hodnocení soutěže Tatra 2012 18.11.2012 19:19:10

Ahoj,
jako pořadatel soutěže Tatra 2013, která se konala 17.11. v Kopřivnici prosím všechny zůčastněné páry a jejich doprovody o krátké zhodnocení této soutěže, abychom se mohli poučit při pořádání příštího ročníku této soutěže.

Jako tanečník tridy M jsem rád, že jsem mohl se svou partnerkou Lindou spolupořádat tuto soutěž a zvýšit tak úrověň tanečních soutěží u nás.

Děkuji za připomínky.

[reagovat]

pořadatel_Tatra2013
>Hodnocení soutěže Tatra 2012 19.11.2012 05:49:17 | Na co to je reakce?

Veliké díky za vaši soutěž. Bylo naprosto skvělé a úplně jiné, jak pořadatelé přistupovali k tanečníkům a jakým způsobem byla celá soutěž vedena v duchu kulturní akce pro lidi tzv. z „venku“. Hlavně obecenstvo jiného charakteru než bývá na běžných postupových soutěžích zvykem (naprdnutí rodiče párů, mračící se na konkurenty svých dětí) dodalo vaší soutěži nádhernou atmosféru. Byl to prostě zážitek, nejen soutěž. Díky za tuhle možnost i pro páry třídy nižší než M. Většinou se takového přístupu dočkají až páry TOPky. Prostory bezvadně připravené pro kulturní akci, ale zároveň i pro potřeby tanečníků. Až na menší zádrhely i muzika byla fajn (příště mít po ruce okamžitě zálohu pro výpadek notebooku). No a k rautu nebylo co vytknout :) Doufám, že v pořádání této soutěže budete pokračovat a budete dál tak přinášet tanec do Kopřivnice nejen jako sport.

[reagovat]

DaveChomi

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email