Monika Hovorková
Začinájící

Vypnutí webu

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2019-06-16 20:17:36

Vypnutí webu 16.10.2013 15:51:02

Jak to vypadá s webem? Viděla jsem to oznámení na titulní straně a bylo by mi líto, kdyby to tu skončilo, už jen proto, že na seznamce jsem našla bezva partnera. O jiné podobné ani nevím.

Případně nemáte někdo kontakt na někoho z hostingu? Na stránkách licho.eu je prd.

[reagovat]

Ellie
>Vypnutí webu 18.10.2013 17:32:04 | Na co to je reakce?

Aj, tak to je nemilé, toho si asi i málokdo všimne, protože tu mnohým (včetně mě) obvykle nefunguje hlavní stránka a musí sem lézt přes přímé odkazy (na bazar atd.).

Vznesla jsem dotaz na ČSTS, ale od toho bych si moc neslibovala.

Snad sem ten licho.eu vleze a dá na sebe kontakt.

Ty zdejší fotky jsou nenahraditelné. Nicméně mám dotaz. Je tu někdo, kdo uvažuje, že zaplácne díru na trhu aspoň v tom zbytku? Tedy seznamka, bazar, možná recenze soutěží apod.? Mám takový pocit, že v minulosti nějaké takové pokusy byly, ale nechytly se – patrně kvůli konkurenci těchto stránek. Jejichž úspěch tkví ale primárně v těch fotkách, ten zbytek je příjemný bonus navíc. Pokud se nikdo nechystá ani k tomu zbytku (přihlašte se!), možná bych něco zkusila, ale spíš něco primitivního – jednoduché phpbb fórum se seznamkou, bazarem, odkazy na alba různých fotografů z jednotlivých soutěží, obecnou taneční kecárnou apod. Na víc moje současné „programovací“ schopnosti nestačí.

Nicméně mám pocit, že většina tanečníků jsou ajťáci, tak doufám, že se najde nějaký nadšenec…

[reagovat]

Hanka V.
>>Vypnutí webu 23.10.2013 12:06:46 | Na co to je reakce?

Joo, kdyby byl čas…

Jak ale píšeš, stěžejní zde byly majklovy fotky. Seznamka i bazar je na webu čsts, byť trochu horší. Recenze soutezi uz asi nikdo neresi, poslední je půl roku stará. Diskuze zde taky neprobíhají – po povinné registraci.

Jediné co tu ještě používám je občas analyzátor finále.

Takže udržovat toto uměle při životě mi přijde zbytečné a nevidím důvod, proč by tuto soukromou aktivitu (a svým způsobem i konkurenci) měl financovat svaz. :-)

[reagovat]

Voldik
>>>Vypnutí webu 23.10.2013 16:20:47 | Na co to je reakce?

Seznamka i bazar na ČSTS – za prvé jak říkáš horší, za druhé jen pro členy ČSTS. Takže pokud chce někdo třeba začít se soutěžním tancováním, ale nemá s kým, tak buď musí mít kamaráda, který členem je a dá to tam pod svým jménem, nebo má smůlu.

Fakt myslíš, že diskuse neprobíhají proto, že je tu povinná registrace? A jinak by zájem diskutovat byl?

Svaz by tohle mohlo (neříkám, že muselo) zajímat podle mě z jednoho prostého důvodu – takový fotoarchiv předpokládám sám nemá a nebylo by od věci, aby měl. A čím víc tanečních fotek na webu, tím větší šance, že se k (soutěžnímu) tanci dostane víc lidí, což je předpokládám něco, o co ČSTS stojí…

[reagovat]

Hanka V.
>>>>Vypnutí webu 24.10.2013 10:46:49 | Na co to je reakce?

Pokud někdo chce začít s tancováním, většinou prvně hledá nějaký klub a tam povětšinou je registrovaných dost. Sám jsem tak umisťoval několik inzerátů a problém to není.

Diskuze tu nikdy moc neprobíhaly – dokud byly anonymní, tak to bylo akorát tak kydání špíny buď na klan Odstrčilů, nebo na Amélii, či jak se jmenovala. Výjimky se najdou, ale že by toto byl diskuzní web nemůžu říci – stačí se podívat na pár stránek, většinou příspěvky s pár reakcemi. A jak vypadá anonymní diskuze pod články na jednom tanečním webu, se můžeš podívat sama (http://www.dancetime.cz/…h-hrach-wdsf). (Neanonymní diskuze lze vést i na webu csts, ale jak vidno, není o to zájem.)

Nevím, jakou má Licho představu, pokud by se našel někdo, kdo by zaplatil, ale veškeré zdrojové kódy, know-how a fotky jsou výhradně majklovy a neplacení na tom nic nemění. Kdyby to někdo za majkla zaplatil, tak dle mého názoru tím jenom docílí toho, že web poběží dál, ale žádné fotky, zdrojáky, přístupy atp. si tím nekoupí, protože Licho není jejich majitelem (pokud nejsou s majklem domluveni jinak).

Svaz to vůbec nemusí zajímat, pokud by měl zájem, mohl si koupit některé fotky, např. z titulárních soutěží, pro svou propagaci. Fotografů jako majkl je tu několik, horší, lepší a nevidím absolutně žádný důvod pro to, aby svaz ze svých prostředků – kterých rozhodně nemá mnoho – financoval jakékoliv soukromé podnikání (těch 6 tisíc ročně ať raději dá jako příspěvek na cestovné NRT).

To už spíš bych pochopil, kdyby nám zaplatil třeba klubové webovky, které oproti tomuto webu prokazatelně slouží k propagaci tance a svazu jako takového. ;-)

[reagovat]

Voldik
>>>>>Vypnutí webu 24.10.2013 17:20:49 | Na co to je reakce?

„Pokud někdo chce začít s tancováním, většinou prvně hledá nějaký klub“ – fakt? Mně přijde logičtější (a sama jsem to tak udělala) nejdřív si najít partnera a teprve pak si s ním dohodnout, v jakém klubu se bude trénovat. A bez těchto stránek bych svého prvního partnera nenašla. BTW v tomto ohledu jsou stránky ČSTS dost zajímavé – u inzerátů je oficiální upozornění, že „… Pokud bude z textu inzerátu patrné, že jde o inzerci pro třetí osobu …, bude inzerát bez upozornění smazán!“. Přitom v poradně na webu ČSTS sama presidentka někomu odpovídá, že „inzerovat prostřednictvím webu ČSTS mají právo pouze registrovaní členové. Nejlépe je tedy požádat kamaráda, který je členem ČSTS, aby za tebe podal inzerát.“. Protiřečí si to, ale praxe je evidentně naštěstí rozumná.

Ono by bylo taky pěkné, kdyby se k tomu nějak vyjádřil Majkl…

Ale jak píšeš, tak tedy asi žádná škoda – jsou tu jiní šikovní fotografové (nechceš sem ještě hodit výčet tobě známých fotokonkurencí, než se to tu vypne?) a tanečníci si virtuálně o tanci povídat zřejmě nechtějí. Buďme optimističtí a řekněme, že proto, že jsou furt na tanečním parketu a neztrácí čas na internetu :-)

Ale je to škoda. To píšu jako člověk, který má tanec rád, aktivně i pasivně, ale sám nesoutěží a je jen vděčný divák, který by rád nakoukl do tanečního světa, ale musí trochu zklamaně konstatovat, že ten svět je dost uzavřený do sebe. Pak se fakt nemůže asi nikdo divit, že se o tanci obecně moc nemluví a neví, s čímž souvisí i to, že co do počtu členů tu jsou rezervy, které by určitě mohly být menší.

Hm, tak RIP Majkluvsvet.cz a dík za to, žes u mě vzbudil zájem o taneční sport ;-)

[reagovat]

Hanka V.
>Vypnutí webu 2.11.2013 14:37:17 | Na co to je reakce?

Souhlasim s tim, ze hodnota webu je vysoka, uz jen kvuli seznamce, fotkam, vyhledavani tanecniku…

Nicmene nejak nechapu, co za problem je 6k rocne? Staci dat na facebook echo, ze se vybiraji penize na dalsi rok, cislo uctu a kdyz tu a tam nekdo prihodi 100,– tak je vybrano. Klidne budu prvni, kdo neco posle.

Co se tyce obsahove stranky, tak at Majkl da prava pridavat fotky i jinym fotografum a web bude za par mesicu zase zivy. Vzdyt to neni ani organizacni problem, staci jen chtit…

[reagovat]

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email