Monika Hovorková
Začinájící

Pomalý tanec

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2019-06-16 21:00:49

Pomalý tanec 28.04.2014 04:33:07

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je pro tuto píseň vhodný Waltz Odkaz Popřípadě co by se na to dalo tančit krom ploužáku. Děkuji

[reagovat]

TomasV
>Pomalý tanec 30.04.2014 14:12:23 | Na co to je reakce?

Nevložil jsi omylem odkaz na jinou písničku, než jsi chtěl? Pokud ne, tak pro tuto píseň waltz rozhodně vhodný není. Nevím, jak by se tancoval waltz na 4/4 takt… Ze standardu a latiny v této originální podobě by se na to nedalo tancovat asi nic. Pokud ti stačí hudba jako pouhý metronom, mohl bys na to s ohledem na tempo tancovat možná slowfox, cha chu nebo rumbu… ale to na tuhle písničku fakt nedoporučuju, leda až to předělá nějaký DJ do tancovatelnější podoby :-)

[reagovat]

Hanka V.
>>Pomalý tanec 1.05.2014 17:17:06 | Na co to je reakce?

My ted tancovali na soutěži slowfox na toto: https://www.youtube.com/watch?… :-?

A taky mi dost vadí, už se mi to stalo 2×, když na tango a quickstep pustí stejnou písničku, tady nějaká popová srajda… :-|

[reagovat]

Voldik
>>>Pomalý tanec 8.05.2014 16:49:37 | Na co to je reakce?

To jako vážně? To už tam rovnou mohli zahrát to U2, to je aspoň takové táhlejší. Jsem ráda, že jsem měla zatím na soutěžích, na kterých jsem se byla podívat, štěstí na „rozumné“ osoby u hudebního pultíku. Tanečníci si možná někdy stěžují, že se pouští „ohrané“ písničky, ale pořád podle mě lepší pěkná ohraná taneční (!) písnička, než taková ne zrovna adekvátní snaha o originalitu. Doufám, že to u vás někdo „reklamoval“ s tím, že to fakt není dobrý nápad…

[reagovat]

Hanka V.

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email