Brno Open 2012
  IO Adult Latin Faces

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin Redance

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.1

Starší galerie

Hodnocení soutěže Poděbradský pohár

Soutěž:Poděbradský pohár
Město:Poděbrady
Místo:Golfový klub
Hodnoceno:3x
Zhlédnuto:2657x
Celkové hodnocení:
2.3 / 5
Přidej recenzi k této soutěži

Názory uveřejněné v těchto hodnoceních nevyjadřují názor autora tohoto webu není-li uvedeno jinak.

honza b hodnotí jako tanečník pro rok 201213. May 18:17
Celkový dojem
recenze ovbykle nepíšu, tuto píšu hlavně kvuli oprave chyb v předchozích příspěvcích. hlavne kvuli parketu podprumerna - osb desky spatne sestave proste není taneční parket ani na D natož B a A...
Parket & Sál
sál- prostor ok, - parket KO !! - už nikdy, Sál - budova není továrna ale architektonický skvost od arch. B. Kozáka - postaveno r. 1922 jako budova pro obsluhu přilehlého rozhlasového vysílače. (co z toho udělali komunisti je jiná věc) mimochodem parket nebyl tak veliký jak psali v propozicích, dle počtu a rozměru osb desek mel 8,75 x 17,5 v prop bylo 12*18 - viz. - http://www.csts.cz/cs/KalendarSoutezi/Propozice/4450
Šatny
dvě - malá mimo sál a velká z přední části sálu, nic moc, ale misto asi bylo
Organizace
jako obvykle u pavla kojetína, trocku rychlejsi, coz je ale dane i poctem paru... proste nejak to stihnout musi.
Více recenzí od honza b

Dihel hodnotí jako tanečník pro rok 201212. May 02:05
Celkový dojem
Soutěž byla zajímavá avšak oproti tanečním soutěžím na Moravě poněkud podprůměrná.
Parket & Sál
Hrozné. Budova trochu vypadala jako kremátorium nebo muzeum. Parket z desek dřevotřísky a u standardu to klouzalo hrozně.Jinak hodně židlí takže jste si mohli v pohodě sednout.
Šatny
Velká šatna, která z obvody byla zakryta bílýma prostěradlama a pod němi stoly převrácené nohama nahoru. Hodně stolů a židlí kolem nich bylo, tudíž nebyla nějak moc přecpaná.
Organizace
Jak jsem zmiňoval parket klouzal a vadilo mi, že nebylo třeba roztančení na stt, když na latinu bylo. Jednotlivé soutěže se vyhlašovaly když byl čas(nebyly na vyhlašování více kategorií). Špendlíky jste si musely koupit za 10Kč.
Více recenzí od Dihel

Equus hodnotí jako tanečník pro rok 2012 9. May 16:31
Celkový dojem
Vzhledem k ostatním českým soutěžím třídy A podprůměrná, vzhledem k soutěžím ve světě děsná. Už sem nepojedu.
Parket & Sál
Ve staré tovární hale s jeřábem nad hlavou jsem ještě netančil. Jediným plusem bylo dobré větrání. Ale ty dřevotřískové desky na podlaze, zapřené fošnami o zeď... Když člověk zabral od parketu, tak se ty desky hýbaly a dělaly se tam velké mezery, do kterých se zasekávaly boty. Kultura jak na posledním vesnickém candrbálu.
Šatny
Jedna malá šatnička vedle záchodu a pak tovární hala rozdělená závěsem na taneční část a šatnu. Divák zaplatí vstupné a za svou stovku vleze hned doprostřed šatny plné zpocených tanečníků. To je síla. Místa tam bylo mnohem méně než v původním poděbradském sále.
Organizace
Organizace sice běžela jako na drátkách, ale až moc rychle. Žádné představení párů, porotci se představovali, když byla předchozí kategorie ještě na parketu. Po každém tanci se hudba vypnula, ohlásila se další skupina a hudba se zase zapnula. Zdaleka ne všichni se stačili tou nudličkou probojovat včas na parket. Žádné počkání, až všichni nastoupí, najdou si místo... Spousta párů šla začít tanec na druhou stranu parketu, ale nikdo tam nestačil dojít. Takže buď šel dál a čtvrt minuty z tance bylo pryč, nebo začal tančit zběsile tam, kde zrovna stál.
Více recenzí od Equus

. 1 .

Zpět na seznam soutěžíPro hodnocení musíte být přihlašen!

Login Heslo

Pokud ještě nemáte uživatelský účet, provedťe krátkou registraci.

Silvie Nováková
B LAT, A STT