Brno Open 2012
  IO Adult Latin Faces

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin Redance

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.1

Starší galerie

Hodnocení soutěže Mistrovství Prahy DCB 2013

Soutěž:Mistrovství Prahy DCB 2013
Město:Praha
Místo:KC Ládví
Hodnoceno:2x
Zhlédnuto:4296x
Celkové hodnocení:
4.5 / 5
Přidej recenzi k této soutěži

Názory uveřejněné v těchto hodnoceních nevyjadřují názor autora tohoto webu není-li uvedeno jinak.

Avlin hodnotí jako tanečník pro rok 201324. April 06:24
Celkový dojem
Myslím si ze to byla celkem hezká soutěž dostatek mista pro páry i pro diváky. Nepřišl mi ze by jsme se museli někde mačkat. Jako divák si taky nemůžu stěžovat bylo si kam sednout a hezky bylo vidět na všechny páry. Co bych vytkla je ze na LAT alespoň u D nebylo roztažení.
Parket & Sál
Parket mi vyhovoval nemůžu si stěžovat byl dostatečně velký ani mi nepřišlo že by klouzal. Sál byl taky celkem pěkný k tomu nemám co vytknout.
Šatny
Šatny byly uměle vytvořené, ale byly celkem prostorné a vzhledem k místu i pochopitelně zařízené. Ja jsem měla v šatně dostatek prostoru a nepřišlo mi ze by jsme se tam nějak mačkali nebo tak něco, alespoň já jsem měla dost prostoru. Škoda jen že v šatně nebyly zrcadla, ale to nemá hodně soutěží.
Organizace
Organizace byla taky celkem dobrá jelo se na čas, nebyly tam zádný prodlevy alespoň v naší kategorii odpoledne jsem už nebyla, ale myslím že to v tomto duchu pokračovalo dál.
Více recenzí od Avlin

Hanka V. hodnotí jako divák pro rok 201317. April 15:51
Celkový dojem
Příjemná soutěž "nižších tříd", hezky to odsýpalo, za cca 6 hodin, co jsem byla přítomna, jsem nezaznamenala žádný problém. Hudba hezká, vkusná (plus nějaký ten vtípek jako Kačeří příběhy na jive seniorů :-) ). Vstupné pro diváky 100 Kč.
Parket & Sál
Dostatečně velký parket na to, aby tanečníci nefackovali diváky. Možná by se hodilo více světla, nevím, jestli to ten sál umožňuje. Pro diváky celkem dost místa (po všech stranách dvě řady židlí), ani z okraje pódia nikdo nikoho nevyhazoval.
Šatny
Netuším, pro diváky jsem žádné neviděla (a nepostrádala).
Organizace
Jak řečeno výše, odsýpalo to bez problémů. Pořadí jednotlivých kategorií bych jako divák viděla raději jiné - hobby senioři tak nějak uprostřed dne byli zajímaví, ale přecejen, člověk se chodí dívat spíš na ty "lepší" (nebo roztomilejší :-) ) páry, takže zcela sobecky, seniorské hobby bych dala až na konec. Ale zase rozumím organizátorům, že to už by jim tam asi moc diváků nezbylo a bylo by to takové... smutné.
Více recenzí od Hanka V.

. 1 .

Zpět na seznam soutěžíPro hodnocení musíte být přihlašen!

Login Heslo

Pokud ještě nemáte uživatelský účet, provedťe krátkou registraci.

Martin
Hobby LAT, Hobby STT