Brno Open 2012
  IO Adult Latin Faces

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin Redance

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.1

Starší galerie

Hodnocení soutěže Brno Open

Soutěž:Brno Open
Město:Brno
Místo:Univerzitní Kampus Masarykovy University
Pořadatel:DSP Kometa Brno
Hodnoceno:7x
Zhlédnuto:4397x
Celkové hodnocení:
4.4 / 5
Přidej recenzi k této soutěži

Názory uveřejněné v těchto hodnoceních nevyjadřují názor autora tohoto webu není-li uvedeno jinak.

Leona hodnotí jako tanečník pro rok 201031. March 12:25
Celkový dojem
Tradičně výborně připravená soutěž
Parket & Sál
Výborně upravený, velikost akorát ( i když pár metrů přidat každou stranu nikdy neuškodí :) )
Šatny
Krásně prostorné, s dobrým světlem na nalíčení, absence stolů, více míst na sezení by neuškodilo (při pauze mezi koly větší jak 1 hodina by bylo fajn si sednout jinam než na zem - na lavičkách byly věci, které tanečníci nechtěli válet na zemi)
Organizace
Šlapalo to jak hodinky podle časového harmonogramu. Snaha o lepší orientaci v bludišti pomocí šipek nebyla úplně dotažená, ale cesta se vždycky nějak našla :).
Více recenzí od Leona

Basu hodnotí jako doprovod pro rok 201030. March 08:30
Celkový dojem
Noo nejspis by to bylo lepsi v Boby, ale i tak proste nezapomenutelne krasna soutez:)
Parket & Sál
Sal?...no...zdalo s emi ze by na mezinarodni soutez mohl byt vetsi...pary se ve vyrazovacich kolech hodne srazely a tak vseliak...ale jinak fajn;)..a parket?..noo tak to netusim jak klouzal nebo neklouzal..ale vypadal PEKNE;):)
Šatny
satny to sem teda cumela!!...mooc pekny a hlavne hodne velka jedna mistnost do ktere se vesli vsichni bych tak rekla...akorat se mi zdalo ze tam bylo malo mista na posazeni(jenom v te satne) jako lavicky a tak...ale i presto SUPER!;)
Organizace
Organizace...noo byla dobra...za to nikdo nemuze ze to bylo tak dlouhy ;)
Více recenzí od Basu

Lůca hodnotí jako tanečník pro rok 201029. March 07:43
Celkový dojem
Pěkná soutěž, super zážitek. Hezká nová budova s nekonečně dlouhými a rozvětvenými chodbami.
Parket & Sál
Dobře upravený a pravidelně udržovaný parket. Neklouzal, což považuji za výhodu. Akorát by mohl být trochu větší. Po celou dobu soutěže dýchatelno.
Šatny
Velká šatna se spoustou věšáků, absence stolů, na parket poměrně daleko (takže co nebylo v hlavě muselo být v rychlých nohách). Toalety byly rozmístěny po celé budově v menších šatnách bez rozlišení na kluky a holky, ale zase (možná právě díky tomu)na nich nebyly žádné fronty.
Organizace
Soutěž měla spád, jelo se dle harmonogramu.
Více recenzí od Lůca

zirafka hodnotí jako doprovod pro rok 201028. March 09:57
Celkový dojem
Soutěž byla pěkná, hezky zorganizovaná, nebyly zbytečné prodlevy a zpoždění.
Parket & Sál
Sál, či spíše sportovní hala byla pěkná, světlá. Jako doprovodu mi vyhovovala absence "securiťáků", takže případné upravení šatů, či podání věcí nebylo problémem a obešlo se bez zbytečných dohadů.
Šatny
Šatny byly pěkné, byl jich dostatek, některé dokonce zůstaly úplně prázdné. Nevýhodu vidím v toaletách umístěných v šatnách, tzn. při hledání wc se musely procházet šatny, kde je volno. Nicméně za orientaci v šatnách by se měli rozdávat Bludišťáci. Tak nelogický systém uliček, kdy na konci narazíte na sklo, za kterým je ulička, do které potřebujete, ale musíte projít vedlejší průchozí šatnou, se jen tak nevidí.
Organizace
Organizace byla dobrá, nebylo zpoždění ani zbytečné prostoje. Dokonce byli organizátoři i rychlejší oproti časovému plánu, ale snaha o dřívější začátek dalšího kola se moc nezdařila, neb spousta párů odpočívala v šatnách a o začátku nevěděla, tudíž se nakonec stejně čekalo na stanovený čas. Jen bych důsledně vyžadovala chrániče podpatků po všech a ne z mého pohledu jen po těch párech, které rozumí česky.
Více recenzí od zirafka

Wujtek hodnotí jako tanečník pro rok 201028. March 09:39
Celkový dojem
Výborný zážitek.
Parket & Sál
Parket nehorázně drhnul... Což je super na všecko, kromě waltzu, kde jsem se cítil fakt blbě od prvního kroku... Ale nutno říci, že každý je zvyklý na jiný typ parketu a to, že se při tréninzích setkávám s více kluzkými je prostě jen mé vlastní omezení. Jiným párům mohl sedět.
Šatny
Velká, snad opravdu jen stoly by se hodily...
Organizace
Skvělá. Bál jsem se, jak bude zvládnuta např. prezence takového počtu párů, ale vše šlapalo jak na drátkách a při nesnázích byli pořadatelé ochotni poradit.
Více recenzí od Wujtek

tanečník hodnotí jako divák pro rok 201028. March 06:32
Celkový dojem
pěkná - nová - soutěž
Parket & Sál
parket co jsem slyšel od tanečníků ideální, bylo to vidět i na super výkonech. Nicméně jako divák jsem z tribuny viděl jen půlku těchto výkonů, tu druhou mi svítilo ostré slunce do očí (to by se v Boby nestalo :P )
Šatny
velké
Organizace
výborná
Více recenzí od tanečník

Dave hodnotí jako tanečník pro rok 201026. March 16:14
Celkový dojem
Krásná událost, skvělá hudba, hezké místo, dobrá organizace... Ale snad se to vrátí časem do Boby. :o)
Parket & Sál
Parket luxusní, perfektně pravidelně upravovaný, ale vzhledem k ostatním Openům mi přišel o kousek menší. Několik párů si stěžovalo na dusno a že nemůžou dýchat, my jsme s partnerkou neměli nejmenší problém, další dny prý zapnou ventilaci. Sál nádherný, ale velice stísněný. Všechny části jsou do něj tak tak. Nicméně celkově se tančilo velmi příjemně...
Šatny
Šatna - veliký sál skoro stejně jako ten taneční, obrovská zásoba věšáků jak je v české republice na Openech zvykem. Možná by byly fajn stoly a velice mne zajímá, jak to bude zítra při několikanásobném počtu párů, jelikož dnes byla šatna zcela plná.
Organizace
Organizace výtečná!
Více recenzí od Dave

. 1 .

Zpět na seznam soutěžíPro hodnocení musíte být přihlašen!

Login Heslo

Pokud ještě nemáte uživatelský účet, provedťe krátkou registraci.