Brno Open 2012
  IO Adult Latin Faces

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin Redance

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.1

Starší galerie

Hodnocení soutěže Kladenský Kahan

Soutěž:Kladenský Kahan
Město:Kladno
Místo:Sportovní hala Kladno (vedle Aquaparku)
Hodnoceno:2x
Zhlédnuto:3211x
Celkové hodnocení:
4.0 / 5
Přidej recenzi k této soutěži

Názory uveřejněné v těchto hodnoceních nevyjadřují názor autora tohoto webu není-li uvedeno jinak.

Standic hodnotí jako tanečník pro rok 201027. June 15:27
Celkový dojem
Rozhodne nadprumerna soutez, prijemna atmosfera, solidni porota, dobre prostredi ... Par mensich much by se naslo, ale uz se tesime na 28/9, kdy bude soutez opet v teto hale :-) V predsali kavarnicka, coz je plus :-)
Parket & Sál
Parket byl velmi dobry, neklouzal; nicmene obzvlast pro zacinajici pary trid DC je to "letiste", kor pro pary, zvykle trenovat v mensich salech, takze museli upravovat sestavy. Kolem salu prostor na roztanceni ... Hudba - byly pousteny docela pekne pisnicky, ale uz jsou trochu ohrane. Tady by to chtelo ponekud inovovat, Ale de facto no problemo :-)
Šatny
Docela dost mensich saten, ale vzhledem k pocetnemu obsazeni odpolednich soutezi byl problem najit volny vesak ... Ale rozhodne lepsi zazemi nez na jinych soutezich, takze ok
Organizace
Organizace slapala bez problemu, na parketu se porad neco delo. Jen chybely fanfary a nastupy, ale to neni tak podstatne
Více recenzí od Standic

Roco hodnotí jako tanečník pro rok 201027. June 04:18
Celkový dojem
Nadprůměrná soutěž, na kterou bych určitě jel rád znovu.
Parket & Sál
Skutečně velký parket tvořený palubovkou sportovní haly na kterém se i velice dobře tančilo. Vynikající byl i dostatečný prostor kolem parketu na roztančení. Hlediště poskytovalo také dost pohodlných míst pro diváky. V budově byla také příjemná kavárna.
Šatny
Taková klasika. Bylo několik menších šaten, později celkem plno, takže chvíli trvalo najít volný věšák. Ale nic dramatického. Výhodou bylo sociální zařížení hned vedle.
Organizace
Po časové stránce skvěle zvládnutá soutěž. Harmonogram byl dodržen do puntíku. Stejně kvalitně probíhalo i střídání jednotlivých skupin. 15-ti minutové pauzy pro B byly dodržovány bez nějakých "křečí", kdy na tom tratí jiné skupiny. Struktura harmonogramu v pořadí BCD byla možná nezvyklá ale nevadila. Hudební režie byla horší. Výběr skladeb průměrný, ale v rozlehlé hale mi často přišla hudba příliš tichá. Dále pak vadila naprostá absence jakýchkoliv doprovodných zvuků (fanfár, nástupovek a dalších).
Více recenzí od Roco

. 1 .

Zpět na seznam soutěžíPro hodnocení musíte být přihlašen!

Login Heslo

Pokud ještě nemáte uživatelský účet, provedťe krátkou registraci.