Brno Open 2012
  IO Adult Latin Faces

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin Redance

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.1

Starší galerie

Hodnocení soutěže Grand Prix Cheb

Soutěž:Grand Prix Cheb
Město:Cheb
Místo:Sportovní hala
Hodnoceno:2x
Zhlédnuto:3127x
Celkové hodnocení:
5.0 / 5
Přidej recenzi k této soutěži

Názory uveřejněné v těchto hodnoceních nevyjadřují názor autora tohoto webu není-li uvedeno jinak.

crack hodnotí jako tanečník pro rok 201030. January 06:21
Celkový dojem
Nejlepší soutěž kterou znám. Ani mistrovství nebo openy nejsou tak skvělé jako tadyta soutěž. Na tadyto soutěž doporučuji se přiject zatancovat nebo se jen podívat, Je to pohárová soutěž B-A-M. Pan Hánovi, který tuto soutěž pořádá všechnu čest.
Parket & Sál
Je to ve sportovní hale takže je to vše super. Do haly se vejde přes 1000 lidí, která je úplně plná fandícimi diváky. Partket je jeden z největších v republice. Povrch dobrý.
Šatny
Šaten bylo několik k dispozici. V každé bylo zrcadlo a odpadkový koš.
Organizace
Takový program je opravdu suprový. Všechno špičkově připravené. Pauzi mezi kolami byly vyplněny doprovodným programem. Páry měli vždy dostatek času se připravit a roztancovat. Pití zdarma pro páry, živá hudba, světelné efekty. Projekce na plátno nad pódiem.
Více recenzí od crack

Equus hodnotí jako tanečník pro rok 201030. October 18:19
Celkový dojem
Výborná soutěž, jedna z nejlepších, na jaké jsem u nás kdy byl.
Parket & Sál
Sál je veliký, na večerní program nabitý diváky. Ale ani na předkolo nebyl prázdný. Parket se tak leskl, až jsem se obával ledu. Ale naopak, kluzký nebyl ani trochu, možná až moc nekluzký.
Šatny
Ty byly super, šaten bylo dost, takže přestože nebyly nijak obrovské, všichni jsme se vešli tak, že v každé byly tak tři páry. Navíc součástí šatny byla i sprcha.
Organizace
Běhalo to jako na drátkách. Pořadatelé zajistili propagaci soutěže, takže diváků byl opravdu plný sál, přišla i místní politická a podnikatelská honorace. Sponzorů byl také pytel. Líbil se mi začátek, kdy se zvonilo zvonky a samozřejmě balení místního piva :-) Dokonce se tančilo na živou hudbu. Jediné drobné mínus bych viděl v moc dlouhé pauze mezi prvním kolem a semifinále (pět hodin u standartu, čtyři u latiny). Nevím, jestli je tak dlouhý čas zapotřebí na úpravu sálu, možná se mohlo začít s prvním kolem mnohem později. Ale zase byl čas projít se městem.
Více recenzí od Equus

. 1 .

Zpět na seznam soutěžíPro hodnocení musíte být přihlašen!

Login Heslo

Pokud ještě nemáte uživatelský účet, provedťe krátkou registraci.

Silvie Nováková
B LAT, A STT