Brno Open 2012
  IO Adult Latin Faces

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin Redance

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.1

Starší galerie

Hodnocení soutěže Přerovský ZUBR

Soutěž:Přerovský ZUBR
Město:Přerov
Místo:Městský dům Přerov
Hodnoceno:2x
Zhlédnuto:3298x
Celkové hodnocení:
5.0 / 5
Přidej recenzi k této soutěži

Názory uveřejněné v těchto hodnoceních nevyjadřují názor autora tohoto webu není-li uvedeno jinak.

Lukáš B. hodnotí jako tanečník pro rok 201018. November 11:13
Celkový dojem
Skvělá soutěž, dobře organizovaná s restaurací, tanečními stánky a parketem na kterou rád přijedu znovu.
Parket & Sál
Hlavní parket na kterém se soutěžilo docela klouzal, ale velikostně byl dostatečný. Oceňuji vedlejší parket na roztancování, byl sice malý, ale jelikož tam skoro nikdo nebyl, tak to stačilo.
Šatny
Šaten bylo více, v té ve které jsme byli my byla menší, takže se v ní nemačkalo 150 lidí, byly tam sedačky, křesla, pult se zrcadlem... takže jste se nemuseli mačkat někde na záchodech při líčení.
Organizace
Vše šlapalo na čas, muzika taky nebyla špatná...
Více recenzí od Lukáš B.

Latims hodnotí jako tanečník pro rok 201018. November 04:10
Celkový dojem
Příjemná soutěž konaná v Přerově měla spád a ceny byly krásné (např. přívěšky od Swarovskeho, košile, plyšáci atd.) Lidi byly někdy trošku pasivní, ale to záleží na lidech a né na poředateli;)...možná byli tak uneseni, že zapomněli i tleskat :-D. Hodně velké plus vidím v SAMOSTATNÉM SÁLE NA ROZTANC, ve kterém k smůle ostatních párů skoro nikdo netancoval, ikdyž byl dobře označen a říkali to i pořadatelé. Takže jste mohli říct těm co tam pouštěli hudbu co zrovna chcete a měli jste celý parketík pro sebe;) ... ano parket na rotanc byl poněkud malý, ae na rozhýbání stačil .-) Jo a ještě bych chtěl zmínit opravdu krásný sál, i budovu celkově - bohatě zdobený interiér. Každý se musel cítit lépe než v nějaké zastrčené komunistické tělocvičně. Nwm jak ostatní, ale já byl z téhle soutěže nadšený, v Přerově jsem ještě nikdy nesoutěžil, určitě přijedu zas!!!!:-)
Parket & Sál
Takže už vedle zmíněného malého tan. parketu na roztanc byl k dispozici také velký soutěžní parket. Ten určitě neměl 11x14 metrů, ae byl o dost VĚTŠÍ což určitě všichni přivítali. Samotný parket jak na malém tak velkém sále trochu klouzal, ale většina páru nepadala jak hrušky ze stromů. Parket byl několikrát během soutěže zameten, což jsme všichni přivítali. Kluci se opravdu snažili :-D Lítali jak kdyby jim u zadku hořela koudel :-D
Šatny
Šatny byly trochu zastrčené, takže jsme trochu bloudili, ae pořadatelé nám poradili a nasměrovali. Šaten bylo dost, myslím, že jich bylo asi 5. Všechny byly menší, ale hodně dobře vybavené, nemyslím tím teď, že v každé byl koš a krabice na škrábání bot, ale dámy určitě potěšily velká zrcadla a stoly a židle, u kterých se mohli malovat.
Organizace
Pořadatelů bylo až přehlšle :-D takže se každý mohl zeptat na co potřeboval, vše bylo dobře označeno. To, že byl v provozu bar a restaurace, bylo velice příjemné, protože jsme nemuseli lítat po městě a shánět nějakou hospodu. Soutěž měla taky klubového, nebo já nwm jak to napsat ... prostě tam byl fotograf, který celou soutěž fotil. Ochotně nás na požádání vyfotil mimo parket a blesk blikal hodně i při soutěžení:-D a také nám poskytl kontakt.
Více recenzí od Latims

. 1 .

Zpět na seznam soutěžíPro hodnocení musíte být přihlašen!

Login Heslo

Pokud ještě nemáte uživatelský účet, provedťe krátkou registraci.

Silvie Nováková
B LAT, A STT