Brno Open 2012
  IO Adult Latin Faces

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin Redance

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.1

Starší galerie

Hodnocení soutěže Velká cena pojišťovny Generali aneb pohybem proti drogové závislosti

Soutěž:Velká cena pojišťovny Generali aneb pohybem proti drogové závislosti
Město:Brno
Místo:Kounicova 20
Hodnoceno:1x
Zhlédnuto:177270x
Celkové hodnocení:
2.0 / 5
Přidej recenzi k této soutěži

Názory uveřejněné v těchto hodnoceních nevyjadřují názor autora tohoto webu není-li uvedeno jinak.

winieu hodnotí jako tanečník pro rok 201020. December 06:56
Celkový dojem
Byla jsem na Starletu poprvé a byla jsem velmi zklamaná.Z reakcí ostatních párů na soutěži jsem usoudila že zima,tma a neinformovanost je naprostým normálem:)
Parket & Sál
Parket neskutečně klouzal.Opravdu by neuškodila kdyby jej někdo aspon zametl když už nic jinýho.Strašná zima..Byla jsem ráda že jsem s sebou měla hromadu oblečení.Musím ale uznat že jinak byl parket velký a prostorný...
Šatny
Nechápala jsem jak tohle to mohl někdo nazvat šatnou.Zima,zima,zima...Ty 3 topení co tam byli,prostě netopily.Bože nechápu co je za problém aspon tam zatopit aby se tanečníci mohli zahřát než pujdou tančit..
Organizace
Kupodivu všechno klapalo na čas.Jak jsem pochopila celá organizace čekala větší učast než přijela:D..Představování jednotlivě párů mi přišlo ale zbytečné.Pan moderátor mě velmi "bavil" svými trapnými poznámkami na učet párů kteří nestiháli vnímat tabuli na které bylo v které skupině zrovna budou na jednotlivý tanec..Tohle rozdělování jsem naprosto nepochopila..Ale on tvrdil že v kat.dospělí-C je to naprosto normální a standartní...Tak snad to příště bude lepší..
Více recenzí od winieu

uhlajz hodnotí jako tanečník pro rok 201020. December 06:07
Celkový dojem
Začínám mít už dojem, že se Starlet úmyslně snaží odradit tanečníky většiny klubů od účasti na svých soutěžích a v tiché domluvě s ostravskými kluby se pokouší dosáhnout stavu, kdy se jejich soutěží budou účastnit jen tanečníci tří klubů (všichni tušíme kterých) a kolegiálně si budou přenechávat finále. Musím uznat, že tento plán se zatím daří plnit, párů postupně ubývá, dobře to bylo vidět na účasti párů kategorie B, kde však ke své smůle nemají dost párů na to, aby si udělali soutěž sami pro sebe. Pro mě osobně to byla poslední soutěž na Starletu alespoň do doby, kdy budu zase na začátku v nové třídě, a budu dostatečně špatný na to, abych přesvědčil porotu, že jsem z jednoho z oněch tří klubů.
Parket & Sál
Všichni víme jaký tamní parket je. Navíc ubývá párů, ubývá tedy i peněz a zdálo se, že už nezbylo ani na topení. Myslím, že hosté nesvlékající si svršky při sledování soutěže o tom dostatečně svědčí.
Šatny
Kromě tepla stále chybí i dostatek zrcadel a o slušném osvětlení si asi taky můžeme nechat jen zdát. Pozitivní však je, že šatny už zdaleka nejsou tak přeplněné, jak bývaly.
Organizace
Zděsit se po jmenovitém představování 24 párů toho, že se bude tančit v jedné skupině o deseti párech, to už by bylo opravdu příliš i na Starlet, přesto jsme byli velice překvapeni, když bylo na poslední chvíli vyhlášeno rozděleni do dvou skupin. Pomineme-li skluz 40-ti let čpící z každého kouta stadionu, probíhala soutěž docela na čas, znovu jako důsledek malé účasti
Více recenzí od uhlajz

PMT hodnotí jako tanečník pro rok 201019. December 15:18
Celkový dojem
Hodnotit soutez je jen ztráta času..ti co nejsou z Ostravy nebo Brna ví, o čem mluvím..pan Burian má stále své nemístné poznámky + hloupé řeči, nikoho nedonutil, aby trochu upravil parket a už vůbec se nestaral o šatny nebo jiné části budovy.
Parket & Sál
Parket byl neupravený, sal neosvětlený, ale Vitkovičákům ve svých alobalech a celofánech to vyhovovalo..odrazíse od toho i tma, takče vynikli na parketu..
Šatny
Do prezence by se pro príště hodilo napsat přivezte si vlastní stůl, židli, záchod, zrcadlo, umyvadlo, toaletní papír, osvětlení a topení..
Organizace
Organizase selhala pouze v případě, kdy byli tanečníci rozdělení do jiných skupin, než na předchozí tanec, kdy byly skupiny promítnuty přes dataprojektor asi 5 sekund před začátkem hudby
Více recenzí od PMT

koutná hodnotí jako tanečník pro rok 201019. December 14:17
Celkový dojem
Tipická soutěž na Starletu (opět za pět).....opět vyhrávali starletaci, vitkovaci, ostravaci..naprosto nechápu jak páry ketré se v sobotu v telnici dostali do finale a na stupne vitezu (Dospělí C.lat), dnes vypadli mezi prními a naopak, páry z Ostravy které v telnici vapdali hned( oprávnene) dnes vyhráli, oni asi celou noc trenovali a dohnali to.....:D :D, všude hrozná zima a přihlouplé a nemístne poznámky pana Buriana opět nechybeli, on už to asi dělá schválně....
Parket & Sál
Sál prostorný, hodně míst k sezení, ale parket neupraveny, evidentne toho má už hodne za sebou, strasná zima a tma....
Šatny
Jaky šatny? to myslite tu tmavou, studenou, neprostornou chodbu????? no tak ta je příserná....prijde mi že soutěž od soutěžě je tam větší zima....
Organizace
kupodivu žádné skluzy......ale panu ,,moderátorovi" není absolutně rozumět, chtělo by to někoho jiného....
Více recenzí od koutná

1 . 2 .

Zpět na seznam soutěžíPro hodnocení musíte být přihlašen!

Login Heslo

Pokud ještě nemáte uživatelský účet, provedťe krátkou registraci.