Brno Open 2012
  IO Adult Latin Faces

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin Redance

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.1

Starší galerie

Hodnocení soutěže Mistrovství Prahy DCB

Soutěž:Mistrovství Prahy DCB
Město:Praha
Místo:KD Ládví
Hodnoceno:3x
Zhlédnuto:2858x
Celkové hodnocení:
4.3 / 5
Přidej recenzi k této soutěži

Názory uveřejněné v těchto hodnoceních nevyjadřují názor autora tohoto webu není-li uvedeno jinak.

Helly hodnotí jako tanečník pro rok 2011 7. March 10:11
Celkový dojem
Tato soutěž se mi moc líbila, po mém ranním výkonu jsem zůstala až do odpoledních hodin do konce soutěže a byla jsem moc spokojena. Jedinné, co mi asi vadilo byly záchody v přízemí a malá "šatna", jinak žádné velké výtky nemám a těším se, až si v Ládví budu moct zase zatančit ;).
Parket & Sál
Sál se mi moc líbil. Parket byl vcelku veliký, neklouzal a dobře se mi na něm tančilo. Místa bylo dost, až jsem si všimla, že některé páry toto plus nevyužily a polovina parketu byla např. při tanci chacha nevyužita a páry se mačkaly v jednom rohu :D.
Šatny
Šatny se snad nedaly nazývat ani jako šatny. Prostě se na chodbu daly stoly a židle a tanečníci poraďte si. Musím přiznat, že tam bylo i dost narváno, ale nějaká hrozná katastrofa to nebyla, zažila jsem to i horší. Alespoň tam bylo čisto :)).
Organizace
Organizace byla skvělá! Vše šlo na čas. Byla jsem tam celý den a žádné problémy jsem nezaregistrovala. Po dlouhé době konečně dobře připravená soutěž.
Více recenzí od Helly

Obi hodnotí jako divák pro rok 2011 6. March 17:40
Celkový dojem
Ládví je můj oblíbený pražský sál a i tentokrát se mi Mistrovství Prahy DCB v tomto sále líbilo. DJ, jak již je zvykem, hrál neohrané a dobré kousky, které navíc respektovaly úroveň tanečníků. Víc takových soutěží....
Parket & Sál
Parket patří k těm větším z těch, na kterých se konají DCB soutěže. Letos jsem sice netancoval, ale žádné výtky na adresu parketu jsem od tanečníků neslyšel.
Šatny
Šatny malé, navíc bylo dost párů ve všech kategoriích, ale tragédie to ale nebyla.
Organizace
Soutěž šlapala, pan Kojetín s paní Nováčkovou soutěž zkušeně kočírovali a kategorie odsýpaly podle harmonogramu. Žádný problém.
Více recenzí od Obi

Lukáš B. hodnotí jako tanečník pro rok 201128. February 09:29
Celkový dojem
Myslím si, že tato soutěž patří k takové té celkové špičce jakou lze na postupových soutěžích zažít. Plno lidí, velký pěkný parket, hlavně bych chtěl zdůraznit suprovou hudbu - samé moderní písničky, žádné vykopávky. Největší kámen úrazu je však podle mě šatna, a možná WC nacházející se v dolním patře, i když to zas není taková katastrofa. Ještě bych vyzdvihl pizzerii, která je hned v budově.
Parket & Sál
Sál byl pěkný, velký, ale celkem klouzal.
Šatny
Jak už jsem zmínil, šatna celou úroveň soutěže dost shazuje, byla vyřešena vyhrazeným prostorem v předsálí. Stručně řečeno, málo místa, moc lidí...
Organizace
Vše šlapalo na čas. Velice pěkná soutěž.
Více recenzí od Lukáš B.

. 1 .

Zpět na seznam soutěžíPro hodnocení musíte být přihlašen!

Login Heslo

Pokud ještě nemáte uživatelský účet, provedťe krátkou registraci.

Silvie Nováková
B LAT, A STT