Brno Open 2012
  IO Adult Latin Faces

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin Redance

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.1

Starší galerie

Kdo je kdo
aneb přehled obličejů

Jelikož mnoho tanečníků zírá po soutěži do křížků a neví, komu mají příště koupit čokoládu a na koho se zlobit, budu postupně vytvářet takové malé-velké fotoalbum porotců za účelem jejich snadnějšího rozpoznání.

Pokud některý ze zde uvedených porotců má problémy typu a) nechci zde být zobrazen, nebo b) nelíbí se mi moje fotka, tak se můžeme dohodnout. V případě a) Vaši fotku odstraním a uvedu, že si nepřejete být rozpoznán/a a případě b) Vás při nejbližší příležitosti přefotím.

Tento přehled není oficiální seznamem aktivním porotců. Vyfocení již nemusí mít platnou licenci, stejně tak to nemusí být výlučně Češi. (Oficiální seznam)


Klíč řazení: Oblíbenost | Zobrazení | Přijmení | Jméno | Město | Muži - Ženy |

Počet porotců: 105

Pozn.: Hvězdička u jména známená, že porotce byl ve finále MČR

Bank Karel *
Bank Karel
Ostrava!
2983
Barnat Petr
Barnat Petr
Ústí nad Labem
7405
Bartoš Jaromír *
Bartoš Jaromír
Praha
6942
Bartuněk Petr *
Bartuněk Petr
Praha
2933
Bartuňková Eva *
Bartuňková Eva
Praha
2900
Beneš Petr
Beneš Petr
Pardubice
3033
Bureš Miroslav *
Bureš Miroslav
Liberec
2142
Buryanová Vlasta
Buryanová Vlasta
Brno
3369
Carol MacRaild
Carol MacRaild
UK
1902
Čermák Vlastimil
Čermák Vlastimil
Liberec
2871
Chlopčík Zdeněk *
Chlopčík Zdeněk
Frýdlant nad Ostravicí
7269
Chvátalová Romana
Chvátalová Romana
Beroun
9640
Coufalová Pavlína
Coufalová Pavlína
Olomouc
2166
Dudkovec Václav *
Dudkovec Václav
Kladno
3479
Dvořáková Marie
Dvořáková Marie
Praha
7132
Elschek Walter
Elschek Walter
Trutnov
2118
Felcman Radek
Felcman Radek
Zlín
4441
Fenčák Zděnek
Fenčák Zděnek
Břeclav
5838
Fenčák Jana
Fenčák Jana
Břeclav
3415
Filgas Rostislav *
Filgas Rostislav
Kamenice
2927
Gebert Marcel *
Gebert Marcel
Praha
3330
Gebertová Michaela *
Gebertová Michaela
Ústí nad Labem
1993
Hána Vladimír
Hána Vladimír
Cheb
17845
Harvan Jaroslav *
Harvan Jaroslav
Olomouc
2879
Heller Tomáš *
Heller Tomáš
Praha
6294
Henzély Igor *
Henzély Igor
Kroměříž
2847
Henzély st. Igor *
Henzély st. Igor
Kroměříž
3326
Henzélyová Jaroslava *
Henzélyová Jaroslava
Kroměříž
2806
Henzélyová Linda *
Henzélyová Linda
Kroměříž
2793
Hila Oton
Hila Oton
Třinec
2042
Horák Pavel
Horák Pavel
Slaný
4196
Hošek Tomáš *
Hošek Tomáš
Ostrava
2145
Hudeček Tomáš
Hudeček Tomáš
Praha
3444
Jägerová Jana
Jägerová Jana
Jablonec nad Nisou
2962
Jaglarz Jaroslav
Jaglarz Jaroslav
Orlová
2778
Janoud Rudolf *
Janoud Rudolf
Praha
7911
Janoudová Jana *
Janoudová Jana
Praha
7874
Josef Jaromír *
Josef Jaromír
Varnsdorf
3219
Kazda Robert
Kazda Robert
Brno
2140
Kliment Ján *
Kliment Ján
Frýdek-Místek
2085
Kojetín Pavel
Kojetín Pavel
Praha
2668
Koki Emil
Koki Emil
Smiřice
3431
Kolmanová Kateřina *
Kolmanová Kateřina
Kroměříž
2007
Kopečný Jiří *
Kopečný Jiří
Praha
2873
Kosmák Václav *
Kosmák Václav
Mikulov na Moravě
2632
Kostovčíková Petra *
Kostovčíková Petra
Havířov
1982
Krejčík Evžen
Krejčík Evžen
Plzeň
7428
Krtička Jaroslav
Krtička Jaroslav
Hradec Králové
10214
Krtička Stanislav
Krtička Stanislav
Hradec Králové
2293
Krtičková Jana
Krtičková Jana
Hradec Králové
10395
Kubíček Jiří *
Kubíček Jiří
Praha
4962
Kučera Jaroslav *
Kučera Jaroslav
Ostrava
2149
Kuchař Miroslav *
Kuchař Miroslav
Ostrava
3041
Kvasnička Jan
Kvasnička Jan
Neratovice
1864
Landsfeld Karel *
Landsfeld Karel
Praha
3009
Landsfeld Zdeněk *
Landsfeld Zdeněk
Praha
4286
Landsfeldová Pavla *
Landsfeldová Pavla
Praha
2777
Leona Mačasová *
Leona Mačasová
Praha
1927
Lucie Chvátalová
Lucie Chvátalová
Beroun
7017
Macoun Martin *
Macoun Martin
Tábor
1828
Maršálek Karel
Maršálek Karel
Benešov u Prahy
1879
Maršálková Iva
Maršálková Iva
Benešov u Prahy
1881
Mertlík Petr
Mertlík Petr
Jičín
2863
Mičjan Vlastimil
Mičjan Vlastimil
Pardubice
2305
Mičjanová Ludmila
Mičjanová Ludmila
Pardubice
2347
Mičunek Andrej
Mičunek Andrej
SK
1640
Mrázová Renáta *
Mrázová Renáta
Modřice
8786
Němeček Marcel *
Němeček Marcel
Hradec Králové
2786
Němečková Miloslava *
Němečková Miloslava
Hradec Králové
3315
Nováček Dobromil *
Nováček Dobromil
Strančice
7602
Novák Aleš
Novák Aleš
Chrudim
2832
Nováková Martina *
Nováková Martina
Chrudim
2911
Novotná Jana *
Novotná Jana
Vysoká nad Labem
2853
Novotný Luboš *
Novotný Luboš
Vysoká nad Labem
2863
Odstrčil Martin *
Odstrčil Martin
Brno
4555
Odstrčil Petr
Odstrčil Petr
Brno
5689
Ondřej Daniel
Ondřej Daniel
Kladno
7219
Ostrůvka Radoslav *
Ostrůvka Radoslav
Orlová
7624
Pavelková Dana
Pavelková Dana
Pardubice
3538
Pixa Jiří *
Pixa Jiří
Praha
7577
Plšek Jiří *
Plšek Jiří
Litoměřice
3538
Přádka Radim *
Přádka Radim
Ostrava
2025
Řeřábek Zdeněk
Řeřábek Zdeněk
České Budějovice
3358
Riedel Jaromír
Riedel Jaromír
Vratimov
1991
Roiková Lenka
Roiková Lenka
Havířov
3516
Rottenborn Jan
Rottenborn Jan
Ústí nad Labem
2046
Šárka Hesová
Šárka Hesová
Praha
2246
Ševčík Jiří *
Ševčík Jiří
Praha
7462
Šimáček Ivo *
Šimáček Ivo
Praha
1932
Sklenička Tomáš *
Sklenička Tomáš
Kladno
7326
Skočdopole Michael *
Skočdopole Michael
Česká Lípa
2766
Stano Tibor *
Stano Tibor
Tábor
1967
Stumpf Jiří
Stumpf Jiří
Ústí nad Labem
5778
Tancibudek Miloš
Tancibudek Miloš
Praha
7409
Taraba Jan
Taraba Jan
Praha
3256
Tománek Jan *
Tománek Jan
Brno
6956
Volfová Martina
Volfová Martina
Kladno
2175
Walden Helmut *
Walden Helmut
Ostrava
2248
Žďárský Zdeněk
Žďárský Zdeněk
Liberec
2649
Zelenka Josef *
Zelenka Josef
Chomutov
10398
Zita Josef
Zita Josef
Mladá Boleslav
3547
Zubák Eduard *
Zubák Eduard
Kolín
2995
Dominika Korová
C LAT, B STT